Меню Закрити

Ставки в Фаворит Спорт: все що потрібно про них знати

Кожен українець може спробувати робити ставки і тим самим отримувати цілком реальні гроші. Спортивні події, які для цього доступні досить різноманітні та цікаві. Обрати з них не завжди легко, варто звертати увагу на коефіцієнти, а також можливість їх спрацювання. Розглянемо, як робити ставки в Фаворит спорт та вигравати укладаючи парі з букмекером.


Види ставок

Найбільшою популярністю серед клієнтів букмекерської контори Фаворит спорт користуються ставки на футбол.
Читати далі
Букмекерська контора Фаворит спорт приймає ставки на велику кількість кіберспортивних дисциплін.
Читати далі
Користувачі букмекерської контори Фаворит Спорт мають змогу робити ставки на теніс самих різних типів.
Читати далі

Обираючи в якості азартної розваги беттинг, варто розуміти, що 100% шансу на отримання грошової віддачі ніхто не дасть. На результат впливає багато сторонніх факторів, а не лише ваша вдача. Може трапитись все що завгодно. Наприклад явний фаворит змінив тактику і не виправдав довіри до себе –це приводить до втрати коштів. Якщо прогноз спрацював, то тоді отримуєте прибуток за простою формулою: розмір ставки перемножується на коефіцієнт, який обрали при формуванні купону.

🟢 Назва БК Фаворит (Favorit)
✅ Офіційний сайт favorit.com.ua
👶 Рік заснування 1999
🟢 Ліцензія видано КРАЇЛ 05.04.2021 року за №137
😍 Мова інтерфейсу Українська, англійська
🎁 Вітальний бонус до 15 000 грн і 300 ФС
📍 Країна Україна
📱 Мобільний додаток Android, iOS
💵 Валюта Гривня
💲 Платіжні системи Visa, MasterCard, Google Pay, Apple Pay та інші
💵 Мінімальна ставка 10 гривень
💵 Мінімальній депозит 50 грн/10$/10€
💵 Мінімальний вивід 100 грн/10$/10€

Ще нещодавно беттинг поступався в популярності іншій азартній розвазі – онлайн казино. Сьогодні ситуація змінилась. Аудиторія спортивних ставок стрімко збільшується. Підвищити шанси на виграш цілком можливо розумним аналізом та використанням різноманітних стратегій. Для порівняння, в слотах все залежить лише від ГВЧ на якого ніяк не можна вплинути. Професіоналізм в беттингу гарантує результат, хоча розмір виграшу далеко не завжди буде величезним.

Як робити ставки в Favorit Sport

favbet

Для тих, хто немає профілю на сайті букмекерської контори для початку потрібно зареєструватись. Іншим способом зробити ставку неможливо. Створення профілю займе буквально пару хвилин, після чого можна авторизуватись та почати обирати події на свій смак.

Під час реєстрації потрібно погодитись з умовами та правилами, які діють в БК, попередньо з ними варто ознайомитись, щоб надалі не потрапити в незручну ситуацію. Одним з важливих моментів – є верифікація. Вона є обов’язковою, адже беттер, який має неверифікований профіль – не зможе виводити кошти.

ставки в Favorit Sport

При створенні профілю буде запропоновано декілька варіантів поповнення рахунку, кошти заводити в будь-якому разі доведеться, адже інакше не зможете оформити парі. Отже внесення депозиту відбувається одним з таких способів:

 • банківські карти Visa, MasterCard;
 • онлайн-банкінг Приват24;
 • електронні платежі Wallet One та Easypay.

Надходять кошти на рахунок миттєво, відповідно, одразу ж можете починати робити ставки. Але також зауважимо, що букмекер проявляє гостинність та всім новачкам пропонує заохочення у вигляді вітального бонусу. Це будуть додаткові кошти на рахунок.

Прядок укладання парі на Фаворит Спорт наступний:

 1. Оберіть подію на які хочете зробити ставку. Додавайте декілька, якщо бажаєте сформувати експрес чи систему.
 2. Оберіть конкретний коефіцієнт, який на вашу думку буде найбільш вірогідний.
 3. Вкажіть суму ставки.
 4. Перевірте дані та підтвердьте бажання укласти парі.
 5. Дочекайтесь завершення події та розрахунку коефіцієнтів.
 6. Якщо ставка успішна, то отримуйте кошти на свій рахунок.

Виводити виграні кошти можна через платіжну систему, з якої вже відбувалось поповнення і вона прив’язана до облікового запису. Ще один важливий момент – картка повинна бути оформлена саме на ваше ім’я, інакше ні поповнити рахунок ні вивести кошти не зможете. Виведення виграшу на картки третіх осіб – заборонено. Рекомендуємо уважно прочитати умови, адже порушення їх може привести до блокування профілю разом з грошима на ньому.

Як робити ставки в Favorit Sport

Доступні бонуси в БК Фаворит Спорт

Для мотивації беттерів букмекер активно використовує різноманітні заохочення.

Тип бонусу Опис
Ставка від Вацка Надається експертна думка щодо футбольних матчів. Беттер отримує рекомендації спеціалістів щодо ставок. Вони, власне, в більшості випадків зіграють.
Страхування ставки Ставка без ризику запропонована новачкам, які можуть використавши цю опцію повернути кошти, якщо прогноз не спрацює.
Експрес дня Запропоновано обрати 3-5 подій з тих, які відмічені спеціальним знаком. Крім збільшеного коефіцієнту який надається за умовами такого типу ставки, беттер отримує додатково 10%. Перелік доступних подій постійно оновлюється.

Маркери ставок в Фаворит Спорт: які бувають

Ставки на спорт в БК Favorit Sport

В різних видах спорту запропоновано багато маркерів, тобто варіантів ставок, які може зробити відвідувач БК. Щоб зрозуміти, яку саме варто обирати, потрібно розібратись в особливостях прогнозів. Найрозповсюдженіші такі:

 • результат. Найпоширеніший тип ставки, в ході якого потрібно визначити, переможе одна команда, друга або ж буде нічия. Можна ставити на результат всього матчу, тайму чи на час, який залишився;
 • фора. Це прогноз підходить для дисциплін, де зустріч відбувається між явним фаворитом та аутсайдером. При цьому на потенційного лідера дають невеликий коефіцієнт. Тут можливі 2 результати – невиправдано низький коефіцієнт та небезпечний ризик через низькі шанси перемоги. Фора буває плюсова та мінусова, а також європейська та азійська. Перша ціла, друга – половинчаста, тобто виглядає так Ф2,5. Щоб зрозуміти, на що саме поставити, потрібно оцінити перспективи кожної команди;
 • тотал. Це ставка на конкретні статистичні показники. Це може бути кількість забитих голів чи шайб в хокеї. Для деяких футбольних матчів можуть пропонувати прогноз на кількість жовтих карток, кутових, штрафних, тощо. Тотал дуже популярний варіант для лайв ставок, адже в режимі реального часу простіше відстежувати показники та прогнозувати. Вдасться визначити на який показник вигідніше зробити ставку;
 • точний рахунок. Одне з найскладніших у прогнозування парі, при цьому в разі успіху отримаєте великий коефіцієнт;
 • перший гол/шайба. Тут також є варіанти – перший гол команди, забитий м’яч в певний час/період, від конкретного гравця, тощо. Коефіцієнт залежить від складності прогнозування.

В Фавбет Спорт кількість результатів може бути дуже великою, досягає іноді 200. Зазвичай на найпопулярніші матчі. Обирайте той варіант, який вважаєте найкращим.

Live-ставки в Фаворит Спорт: що про них потрібно знати

Live-ставки в Фаворит Спорт

Прогнозування в режимі реального часу має певні нюанси, які потрібно знати перед тим, як обрати даний формат. Перша особливість – динамічні коефіцієнти. Вони змінюються досить стрімко по ходу гри, особливо якщо трапляється якась екстраординарна подія. Основне завдання – обрати максимально точний варіант, який з більшою долею вірогідності спрацює.

Що стосується самого оформлення парі, то тут нічого складного немає, алгоритм буде таким же як описано на самому початку статті. Форма live – це оптимальне рішення для досвідчених беттерів, адже вони вміють швидко реагувати на зміни чи навіть їх передбачити. Важлива перевага даного режиму в більш високих коефіцієнтах.

Крім того, варто відмітити:

 • доступ до вибору найцікавіших подій для ставок;
 • динамічність. Створювати свій прогноз будете в режимі реального часу;
 • можливість перегляду прямих трансляцій у високій якості;
 • зміну коефіцієнтів можна ефективно відстежувати, що дає ще вищі шанси на отримання більшого виграшу.

Обираючи live-ставки, будьте готовими до ухвалення швидких рішень. Важливою є обізнаність. Саме тому, вважається що цей формат для початківців не підходить. Коли ж хочете спробувати лайв-ставки, уважно вивчіть інформацію про подію на якій хочете тренуватись.

Ставки на футбол та інші дисципліни в Фаворит Спорт

Ставки на футбол

Запропонований каталог спортивних подій це далеко не лише міжнародні турніри та національні чемпіонати – є ще багато інших варіантів. Обирайте цікавий для вас вид спорту, кібеспортивні змагання. ТВ-шоу та інші види напрямків для прогнозування.

Все залежить від ваших вподобань, досвіду та бажання. Ставити в Фаворит цікаво, тому що завжди запропонована якісна аналітика, багато експертних думок, що дає змогу створити більш точний прогноз. Рекомендуємо, роблячи ставку, також враховувати і коефіцієнти які встановлюються букмекером, також потрібно збирати інформацію власними зусиллями.

При цьому всьому, беттинг залишається азартною розвагою, адже мати вдачу також дуже важливо. Щоб підвищити шанси на вихід в результаті на позитивний баланс, варто використовувати бонусні пропозиції від букмекера Фаворит.

Звертайте увагу на топові дисципліни, у них розпис максимально широкий, що дає вищі шанси на отримання досить великого прибутку.


Ліміти ставок Favorit Sport

favbet

Букмекер має ліміти, які стосуються мінімальної суми ставки. Вона становить 10 гривень. Це працює як для прематчу, так і лайву. Що стосується обмежень по заробітку, то їх немає. Якщо ставка вдала, то отримуєте все, що вам належить згідно з розміром коефіцієнту.

Виграшні ставки на спорт в Фаворит: як їх правильно робити

Щоб на старті одразу отримувати хорошу віддачу, варто дослухатись до порад досвідчених беттерів. Дотримуйтесь наступних простих правил:

 • починайте з невеликих сум і ставок типу ординар, тобто одиночних;
 • коефіцієнти в live високі і вони змінюються по ходу гри, тому за ними потрібно уважно слідкувати;
 • обирайте топові події, з добірки, які запропоновані в БК Фаворит Спорт;
 • використовуйте бонуси;
 • починайте з простих ставок, на які з більшою вірогідністю можна скласти точний прогноз.

Професійні беттери рекомендують новачкам починати з найвідоміших подій, адже їх значно легше проаналізувати – доступно багато джерел. Для прикладу візьмемо футбольний матч, щоб скласти прогноз, який з більшою долею вірогідності спрацює, потрібно оцінити:

 • мотивацію та готовність до гри. Не рідко трапляється ситуація, коли одна команда, навіть слабша, має більшу мотивацію, ніж гранд. Варто це враховувати і дізнатися до початку матчу;
 • відносини всередині команди, наявність конфліктів, в тому числі з головним тренером;
 • склад. Травми та інші заміни. Це відобразиться на стилі гри та ланках, які просідатимуть;
 • фізична готовність провідних виконавців;
 • статистика попередніх матчів, якщо є досвід очної зустрічі, то і її.

Результати ставок відображатимуться в особистому кабінеті. Зверніть увагу, що прогнози прематч розраховуються довше, в лайв – практично миттєво, після завершення події.

Як збільшити прибуток на ставках: основні стратегії

Віртуальний беттинг неможливо уявити без стратегій, як і в інших азартних іграх, вони збільшують шанси на отримання виграшу або ж мінімізують втрати. Але варто завжди пам’ятати, жодна з запропонованих далі стратегій та і будь-які інші не дають 100% результату. Щоб ефективність була найвищою, потрібно правильно застосовувати запропоновані схеми, лише в цьому випадку матимете певну перевагу над БК.

Найпопулярніші стратегії:

 • мартінгейл. Популярна стратегія, яка знайшла застосування в усіх азартних іграх, беттинг не виключення. Суть в тому, щоб подвоювати ставку у разі програшу. Подвоєння відбувається до моменту поки не настане виграш. Потім знов зниження ставки до стартової. Актуально застосування даного підходу для подій з коефіцієнтом 2.0. При цьому дуже важливо правильно визначити розмір банкроллу, щоб при подвоєнні не обнулити його;
 • експрес на лідерів. Варто обирати події з явними фаворитами. Згідно з цією стратегією поступово нарощуватимете прибуток, оскільки коефіцієнти на лідерів низькі. Зібравши їх в експрес зможете збільшити фінальний коефіцієнт і тим самим отримати більший прибуток. Загалом ставка експрес завжди виходить більшою, в порівнянні з ординаром, звісно, якщо вона спрацює. Ризики в такому підході трапляються, однак досить рідко;
 • ставки на статистику. Вона використовується тими, хто добре орієнтуються в спортивній статистиці. Зазвичай застосовується дана стратегія тільки професійними беттерами. Щоб зібрати інформацію необхідно витратити досить багато часу та зусиль. Знайти необхідний масштаб інформації можна переважно для топових подій зі світу спорту. Скласти точний прогноз досить важко;
 • «драбинка». Згідно з нею ставки створюються на події з найменшим коефіцієнтом – 1,1-1,3. Зробивши прогноз та вигравши, отриманий виграш потрібно додати до первинної ставки і вже цю суму знову ставити. У такі послідовності продовжуйте рухатись аж поки не досягнете певного, заздалегідь встановленого ліміту. Якщо програєте, то потрібно повертатись до первинної ставки;
 • ставка флетом. За цим принципом визначаються рівні суми вкладень. Суму ставки не збільшуєте, незважаючи на коефіцієнти. За рахунок цього ймовірність отримати великий виграш незначна.

Ставки в Фаворит Спорт – це хороший варіант як для новачків, так і для досвідчених беттерів. Букмекер пропонує багато можливостей, бонусів. Відвідувачу потрібно лишень правильно скористатися наявним функціоналом на свою користь.


Ставки в Фаворит спорт. Відповіді на популярні питання

❓ Коли я дізнаюсь результати розрахунку за ставкою?

У прематчі це відбувається після оголошення офіційних результатів, адже судді ще можуть враховувати певні наслідки, що займає певний час. У live матимете результат практично одразу.

❓ Чи можу я скасувати ставку, якщо помилився з прогнозом?

Ні, такої опції немає. Перед тим, як завершити оформлення купону, важно перевірити його. Це стосується будь-якого режиму. В тому випадку, коли ставка повертається на рахунок скоріш за все справа може бути в тому, що результати події вже відомі або ж її відмінили.

❓ Чи можлива ситуація, що в одному купоні 2 результати однієї події?

Ні, така ситуація неможлива, додати до купону можна лише різні спортивні події.

❓ Яким чином розраховується прибуток, який я отримаю?

Прибуток залежить від суми, яку ставили та обраного коефіцієнту. Розрахунок суми виграшу відбувається автоматично, шляхом перемноження ставки на коефіцієнт. Якщо прогноз спрацював, то кошти надходять на рахунок, надалі їх можна вивести згідно з лімітами БК Фаворит.

❓ Чи є функціонал для тренування чи десь я можу спробувати як це – робити ставки?

Ні, подібної опції немає. Для отримання доступу до можливостей букмекерської контори, потрібно зареєструватись, поповнити рахунок, та починати прогнозувати. В БК України, і Фаворит в тому числі, немає змоги користуватись чимось подібним на демо-версію. Альтернативою буде прогнозування на мінімальних ставках або ж на події з максимально вірогідним переможцем.