Меню Закрити

Ставки на теніс у Фаворит спорт

Теніс входить до числа найбільш популярних видів спорту у наш час. Саме тому немала кількість беттерів бажає укладати парі на цю спортивну дисципліну. Робити таки ставки завжди можна у букмекерській конторі Фаворит Спорт. Ставки на теніс мають свої особливості які ми розглянемо більш детально у цій статі.


Передматчева аналітика для ставок на теніс

favorit-tenis

Щоб робити успішні ставки на теніс дуже важливо грамотно проводити предматчеву аналітику. У такій аналітиці слід враховувати велику кількість факторів серед яких особливо важливі наступні:

 • Покриття

Усього існує чотири типи покриттів які використовуються на тенісних кортах: грунт, килим, трава, хард. У кожного з покриттів є свої особливості головна з яких це відскок м’яча.

Наприклад на кортах з ґрунтовим покриттям відскок повільний та високий завдяки чому велике значення подачі нівелюється. Тому гравці з сильною подачею не можуть у повній мірі скористатися цією своєю перевагою граючи на ґрунті. На ґрунт більше підходить для технічних гравців.

Якщо казати про трав’яні корти то на них велике значення має гарна подача бо відскок на такому покритті низький та швидкий. Що стосується покриття типу хард то воно представляє собою щось середнє по типу відскока між травою та ґрунтом. Саме з цієї причина багато хто вважає хард найбільш чесним типом покриття.

 • Рейтинг

Рейтинг тенісиста також має деяке значення але нерідко покриття є більш важливим фактором. Все через те що результат який демонструє один і той же тенісист на різних покриттях може дуже сильно відрізнятися. Тому рейтинг у цьому випадку вже не має такого великого значення.

 • Мотивація гравців

Роблячи ставки на теніс сьогодні не можна не враховувати мотивацію гравців. Мотивація конкретного тенісиста може дуже залежати від цілого ряду факторів. Наприклад, відомі тенісисти нерідко не мають великої мотивації граючи на другорядних по значенню турнірах. Але якщо такі тенісисти грають на дійсно престижних турнірах, таких яка турніри серії Великого Шлему то мотивація в них буде на висоті.

 • Форма тенісистів

Від форми гравців теж залежить чимало. Саме тому перед тим як робити ставку на той чи інший тенісний матч слід подивитися як його учасники грали свої останні 5 – 7 матчів. Перегляд цих статистичних даних дозволить приблизно зрозуміти у якій формі знаходиться той чи інший гравець.

 • Історія очних зустрічей

Також слід звернути увагу на те як тенісисти грали між собою раніше. Таке явище як “Фактор незручного суперника” досить поширене у тенісі. Деякі більш сильні гравці дуже погано грають з деякими більш слабкими тенісистами кожного разу.

 • Фізичний та психологічний стан гравця

Теніс це індивідуальний вид спорт а не командний. Саме через це від психологічного та фізичного стану одного гравця багато що залежить. Тому цей фактор дуже важливо враховувати. Щоб дізнатися у якому стані знаходиться той чи інший тенісист варто прочитати останні новини про нього.

Врахування факторів які описані вище допоможе грамотно оцінити шанси кожного з тенісистів на перемогу.

Типи ставок на теніс

Теніс

Користувачі букмекерської контори Фаворит Спорт мають змогу робити ставки на теніс самих різних типів. Найбільш популярні види ставок на теніс наступні:

 • Результат. Найбільш проста та сама поширена ставка. Це ставка на те який з тенісистів виграє. Тобто є всього два варіанти – переможе гравець номер 1 чи переможе гравець номер 2.
 • Фора. Ставка на те з якою різницею у геймах переможе чи програє конкретний тенісист. Ставки такого типу користуються найбільшою популярністю у тих випадках коли зустрічаються не рівні за силою гравці.
 • Тотал. Ставка на загальну кількість геймів які наберуть обидва тенісисти у грі. Беттер має змогу поставити на те що геймів буде більше чи менше деякого значення.
 • Рахунок по сетам. У цьому випадку користувач букмекерської контори намагається спрогнозувати з яким рахункам по сетам закінчиться тенісний матч.

Описані вище типи ставок користуються найбільшою популярністю серед беттерів але існують і деякі інші типи ставок. Наприклад, можна зробити ставки типу фора чи тотал не для усього тенісного матчу а лише для окремого сету.

Ставки на теніс у букмекерській конторі Фаворит Спорт

Кожен бажаючий має змогу робити ставки на теніс у Фаворит спорт. Для цього потрібно лише зареєструватися у цій БК та поповнити власний рахунок. Користувачі букмекерської контори можуть ставити на всі популярні тенісні змагання такі як ATP, WTA, ITF і деякі інші. Доступні ставки як на чоловічі тенісні турніри так і жіночі. Розпис досить глибокий, популярні тенісні матчі можуть мати по 100 – 200 маркетів, менш популярні зазвичай мають по 50 – 100 маркетів.

Значення маржі залежить від того наскільки популярним є тенісний турнір та конкретний матч. Наприклад важливі матчі які проходять у рамках змагань ATP і WTA мають маржу на рівні 4 – 6 %, менш важливі тенісній поєдинки мають маржу 6 – 9 %.

Клієнти букмекерської контори Фаворит Спорт також мають змогу робити лайв ставок, тобто ставки по ходу тенісної гри. Маржа зазвичай для таких ставок більше приблизно на 2 – 4 % чим маржа для ставок прематч. Для ставок у режимі лайв доступні всі ти ж самі турніри що і у пре матчі. Щоб укладати такі парі було зручніше для користувачів доступні прямі трансляції деяких тенісних матчів які можна переглядати прямо на сайті БК Фаворит Спорт.

Чому варто робити ставки на спорт у БК Фаворит?

Теніс

Чому якщо у вас є бажання робити ставки на теніс БК Фаворит спорт є найбільш розумним варіантом? Це досить просто зрозуміти якщо детально подивитися на ті переваги, які надає своїм клієнтам ця букмекерська контора. До таких переваг можна віднести:

 • Широка лінія та розпис. Лінія та розпис для тенісу у БК Фаворит Спорт досить широкі. Це стосується як прематчу так і лайву.
 • Високі коефіцієнти. Значення коефіцієнтів для тенісних матчів у букмекерській конторі трохи вище за середній рівень. Саме тому гравці можуть розраховувати на більш високі виграші.
 • Прямі трансляції. Немалу кількість тенісних матчів можна дивитися у прямому ефірі на сайті букмекерської контори Фаворит Спорт. Це особливо зручно для тих хто бажає робити лайв ставки.
 • Мобільний беттінг. Робити ставки на теніс і інші види спорту у БК Фаворит зручно використовуючи для цього не тільки ПК але смартфон і планшет. У цій БК є мобільна версія сайту а також мобільний додаток.

Наявність такої значної кількості сильних сторін і робить букмекерську контору Фаворит Спорт непоганим рішенням для усіх тих хто бажає робити ставки на теніс.

Часті питання по ставкам на теніс

Стосовно ставок на теніс у букмекерській конторі Фаворит Спорт беттерів частіше за усе цікавлять наступні питання.

❓ Як зробити ставку на теніс у БК Фаворит Спорт?

Щоб поставити на теніс необхідно зареєструватися у Фаворит Спорт, поповнити рахунок, обрати подію для ставки, натиснути на коефіцієнт результату на який бажаєте поставити (ставка додасться у купон), перейти у купон вказати суму ставки та підтвердити укладання парі.

❓ Чи можна ставити на теніс у Фаворит Спорт зі смартфону?

Так, це можна робити. Для цього зручно використовувати мобільний додаток чи мобільну версію сайту.

❓ На які тенісні змагання можна робити ставки у Фаворит?

Користувачі букмекерської контори можуть ставити на всі популярні змагання як чоловіча так і жіночі серед яких WTA, ATP, ITF і інші.

Ви також можете прочитати