Меню Закрити

Ф’юрі – Усик: де, коли, котирування, прогноз та ставки

Ф'юрі - Усик: де, коли, котирування, прогноз

У вересні 2023 року все ж таки було підписано довгоочікуваний контракт на бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі між володарем чемпіонського поясу від WBC Тайсоном Фьюрі та володарем чемпіонських поясів від WBO, WBA, IBO та IBF Олександром Усиком. Бій відбудеться в ніч з 18 на 19 травня 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

banner_favbet-usik

Перенесення бою після підписання контракту

Спочатку протистояння Ф’юрі – Усик мало відбутися у грудні 2023 року. Але мало хто вірив, що Ф’юрі вийде в ринг з Усиком лише через 9 тижнів після його бою з екс-чемпіоном UFC Френсісом Нганну (бій Ф’юрі – Нганну відбувся 28 жовтня 2023 року). Через кілька днів після нього Тайсон згадав слова Усика, що для повноцінної підготовки до чемпіонського бою потрібно щонайменше 12 тижнів. Олександр особливо не заперечував, щоб битву за абсолют перенесли на 17 лютого.

Проте, ця дата виявилася не остаточною. Тайсон у тренувальному таборі під час спарингового бою отримує сильне розсічення брови, в результаті чого бій Ф’юрі – Усик знову перенесли. Наразі вже на 18 травня 2024 року.

Але це є остаточна дата. Організатор бою оголосив додаткову умову контракту – той, хто з якоїсь причини не зможе боксувати 18 травня, повинен буде заплатити супернику 10 млн доларів компенсації за зрив бою.

Перший “абсолют”-супертяж у XXI столітті

Останнім абсолютним чемпіоном світу по боксу у надважкій вазі був британець Леннокс Льюїс. У 1999 році в бою з американцем Евандером Холіфілдом об’єднав 3 престижні на той момент пояси – WBA, WBC та IBF. Щодо поясу WBO, то він став престижним лише у 2007 році. Якийсь час чемпіонські пояси всіх чотирьох категорій були у колекціях братів Кличків, але вони категорично відмовлялися від ідеї провести очний бій за звання абсолюту.

Після “відходу” з рингу братів Кличків не було серйозних розмов про ідею об’єднати 4 чемпіонські пояси. Тема виникла лише з появою на професійному рингу Олександра Усіка. До речі, для тих, хто не в курсі – український боксер уже був абсолютним чемпіоном світу з боксу, але у ваговій категорії до 90,72 кг (1 важка – крузервейт). Тепер він може стати абсолютним чемпіоном і в суперважкій вазі.

Букмекерські котирування на бій Ф’юрі – Усик

Ф'юрі - Усик: де, коли, котирування, прогноз

Відразу після оголошення букмекери вважали “Циганського короля” мало не очевидним фаворитом, пропонуючи поставити на перемогу Ф’юрі з коефіцієнтом ×1.56. Але вже після Нового року котирування почали вирівнюватись, а в другій половині квітня вони взагалі стали на користь Олександра Усика.

Станом на 28 квітня 2024 року у букмекерській конторі Favbet на бій Тайсон Ф’юрі – Олександр Усик можна було побачити такі котирування:

 • Перемога Фьюрі – ×2.18;
 • Нічия – ×17.00;
 • Перемога Усика – ×1.92.

Для любителів дорожчих ставок Фавбет пропонує такі варіанти букмекерських маркетів на цей бій:

 • Повний бій (так / ні) – ×1.45 / ×2.70;
 • Перемога рішенням суддів (Ф’юрі / Усик) – ×3.25 / ×2.90;
 • Дострокова перемога (Ф’юрі / Усик) – ×4.75 / ×5.50;
 • Буде нокдаун (так / ні) – ×1.78 / ×1.97;
 • Побувають у нокдауні (Ф’юрі / Усик / обидва) – ×3.70 / ×3.15 / ×11.00.

Представляємо претендентів на звання абсолютного чемпіона світу

Прогноз нашої редакції на бій Тайсон Ф’юрі – Олександр Усик

Вибираючи найбільш перспективний варіант ставки на бій Ф’юрі – Усик, необхідно виходити з наступних міркувань:

 • Маємо двох бійців дуже високого класу;
 • У обох в арсеналі є сильні і відносно слабкі сторони – Тайсон може своїм нокаутуючим ударом в корпус вирубити хоча б на який час Усика, а Олександр може спіймати підборіддя Ф’юрі свої відмінним джебом;
 • Ймовірність того, що за 12 раундів жоден з претендентів на “абсолют” в супертяжкій вазі не спіймає суперника на влучний удар, дуже мала, адже ми маємо справу з супер професіоналами;
 • Ймовірність того, що перший же точний удар стане нокаутом теж дуже мала – обидва суперника доволі стійкі і навряд “здадуться” після першого ж пропущеного удару.

Всі ці міркування приводять нас до логічного висновку – в бою Ф’юрі – Усик рефері в ринзі обов’язково відкриє рахунок після того, як один з суперників пропустить влучний удар. Але бій після цього продовжиться. Таким чином можна сміливо ставити на те, що буде нокдаун, тим більше, що ми вважаємо коефіцієнт ×1.78 на цю подію майже валуйним.