Пасажирські перевезення

Наша компанія «Premium Bus» здійснює пасажирські перевезення по місту Дніпропетровськ, міжміські перевезення по всій Україні та міжнародні перевезення пасажирів. Ми маємо представництва в містах Західної України. Можливість виїзду за кордон. Міжнародні пасажирські перевезення. У нас ви можете орендувати мікроавтобуси Mercedes з водіями для поїздок за індивідуальними маршрутами. Пунктуальне виконання всіх умов замовлення - наша візитна картка. Автомобілі будуть подані туди, де вони Вам потрібні. І неважливо , який час на годиннику . Вдень і вночі наші водії приїжджають точно в строк.
Комфорт і безпека, надійність і пунктуальність - все це наші клієнти отримують за найкращими цінами. Ви самі вибираєте автомобіль , тому навіть велика кількість людей можна перевезти недорого.
У нашому розпорядженні машини економ, середнього, бізнес і представницького класу, місткістю від 6 до 21 VIP пасажирських місць і автобуси від 35 до 55 пасажирських місць, для наступних цілей:/p>

1. Екскурсійне і туристичне обслуговування по всій Україні;

2. Транспортне обслуговування весіль, Днів народжень, корпоративів;

3. Транспортне обслуговування спортивних та святкових заходів;

4. Поїздки на море або виїзд на сімейний чи корпоративний уїк-енд;

5. Трансфери і зустрічі з аеропортів, авто -, ж / д вокзалів;

6. Транспортне обслуговування VIP-клієнтів за індивідуальними маршрутами.

Побувавши одного разу в числі наших клієнтів , Ви зрозумієте, що наша компанія пропонує краще співвідношення «ціна-якість ».

Пунктуальне виконання всіх умов замовлення – наша візитна картка. Автомобілі будуть подані туди, де вони Вам потрібні. І неважливо, який час на годиннику. Вдень і вночі наші водії приїжджають точно в строк.
Комфорт і безпека, надійність і пунктуальність – все це наші клієнти отримують за кращими цінами. Ви самі вибираєте автомобіль, тому навіть велику кількість людей можна перевезти недорого.
У нашому розпорядженні машини економ, середнього, бізнес і представницького класу, місткістю від 6 до 21 VIP пасажирських місць і автобуси від 35 до 55 пасажирських місць. Основні напрями, що самі зажадалися, на морі:

автобус Днiпро - Кириллiвка,

автобус Днiпро - Бердянськ,

маршрутка Днiпро - Залiзний порт,

маршрутка Днiпро - Скадовськ,

маршрутка Днiпро - Лазурне.

З усіх питань ви можете звертатися по телефонах, вказаних на сайті: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів