Оренда мікроавтобусів

Оренда мікроавтобусів у Днiпрi

Наша компанія надає оренду мікроавтобусів для організації різних заходів – для корпоративної поїздки на екскурсію, виїзду на природу, трансферу із залізничного вокзалу або аеропорту в готель. Перевезення виконуються дослідними і ввічливими водіями, які швидко, надійно і благополучно доставлять пасажирів в пункт призначення.

 

Грамотний підхід і професіоналізм у вирішенні всіх завдань, а також доступні ціни на послуги, порадують наших клієнтів. Ми працюємо як з приватними замовниками, так і з фірмами, державними структурами. Аренда спринтера (Дніпро) можлива як для фізичних, так і юридичних осіб. Розрахунок за транспортні послуги виробляється по готівковому або безготівковому переказу коштів на рахунок компанії.

 

Здійснюємо повний комплекс послуг:

 

 • аренда мікроавтобуса з водієм;
 • трансфер (зустрiч/проводи в аеропорту, на вокзалі);
 • розвозить співробітників вашої компанії;
 • пасажирські перевезення автобусом по території України;
 • транспортне обслуговування корпоративних заходів, весільних торжеств, концертів, ділових зустрічей;
 • оренда авто як службовий транспорт.

 

Оренда мікроавтобусів
Оренда мікроавтобуса в Дніпрі
Оренда мікроавтобусів Дніпропетровськ

 

Чому клієнти обирають нашу компанію?

 

Ми гарантуємо безпеку впродовж всього терміну оренди, страховку в разі ДТП або інших непередбачених ситуацій. На час прокату наші клієнти можуть розраховувати на цілодобову підтримку – наші співробітники у будь-який час готові відповість на ваші питання по телефону, Viber.

 

Орієнтуючись на постійних клієнтів, ми передбачили гнучку систему знижок. Заказ автобуса в надійної транспортної компанії має масу вигод і переваг:

 

 • весь транспорт, який ми пропонуємо в оренду, має потужну колісну базу. Це дозволяє мікроавтобусу рухатися однаково м'яко і плавно, як по міських вулицях, так і по дорогах без асфальтового покриття;
 • 100% гарантія подачі вибраного вами транспорту;
 • виключно чисті мікроавтобуси (після миття);
 • транспорт з м'якими зручними сидіннями, ТБ, кондиціонером;
 • дослідний і тактовний водій.

 

Досягати поставленої мети нам допомагає відповідальний підхід до своєї роботи. Надання послуг оренди мікроавтобусів - важлива діяльність, в першу чергу тому, що дорожній рух само по собі представляє небезпеку. Зниження риски на дорогах багато в чому залежить від технічного стану автобусного парку. Ми пропонуємо кожному клієнтові лише ті мікроавтобуси в оренду, які прошлі всі необхідні огляди, а значить, є повністю безпечними на дорозі. Роблячи замовлення мікроавтобуса, клієнт отримує в своє розпорядження технікові, обслуговування і ремонт якої відбувається із застосуванням винятковий якісних деталей і витратних матеріалів.

 

Як замовити прокат мікроавтобуса?

 

Щоб узяти в оренду спринтер, ви можете скористатися формою online замовлення, написати нам в Viber або передзвонити по одному з телефонів на нашому сайті. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами, надасть вичерпну інформацію про транспорт з автопарку нашої компанії, розповість про правила оформлення оренди. А також надасть рекомендації по вибору залежно від ваших потреб.

 

Номери телефонів для звернення по питаннях оренди:

(068) 031 18 19 viber
(063) 141 02 02 
(066) 361 06 03

 

Дзвонiть, ми завжди ради новим клієнтам!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202