Оренда мікроавтобусів у Днiпрi

Наша компанія надає оренду мікроавтобусів для організації різних заходів – для корпоративної поїздки на екскурсію, виїзду на природу, трансферу із залізничного вокзалу або аеропорту в готель. Перевезення виконуються дослідними і ввічливими водіями, які швидко, надійно і благополучно доставлять пасажирів в пункт призначення.

 

Грамотний підхід і професіоналізм у вирішенні всіх завдань, а також доступні ціни на послуги, порадують наших клієнтів. Ми працюємо як з приватними замовниками, так і з фірмами, державними структурами. Аренда спринтера (Дніпро) можлива як для фізичних, так і юридичних осіб. Розрахунок за транспортні послуги виробляється по готівковому або безготівковому переказу коштів на рахунок компанії.

 

Здійснюємо повний комплекс послуг:

 

 • аренда мікроавтобуса з водієм;
 • трансфер (зустрiч/проводи в аеропорту, на вокзалі);
 • розвозить співробітників вашої компанії;
 • пасажирські перевезення автобусом по території України;
 • транспортне обслуговування корпоративних заходів, весільних торжеств, концертів, ділових зустрічей;
 • оренда авто як службовий транспорт.

 

Оренда мікроавтобусів
Оренда мікроавтобуса в Дніпрі
Оренда мікроавтобусів Дніпропетровськ

 

Чому клієнти обирають нашу компанію?

 

Ми гарантуємо безпеку впродовж всього терміну оренди, страховку в разі ДТП або інших непередбачених ситуацій. На час прокату наші клієнти можуть розраховувати на цілодобову підтримку – наші співробітники у будь-який час готові відповість на ваші питання по телефону, Viber.

 

Орієнтуючись на постійних клієнтів, ми передбачили гнучку систему знижок. Заказ автобуса в надійної транспортної компанії має масу вигод і переваг:

 

 • весь транспорт, який ми пропонуємо в оренду, має потужну колісну базу. Це дозволяє мікроавтобусу рухатися однаково м'яко і плавно, як по міських вулицях, так і по дорогах без асфальтового покриття;
 • 100% гарантія подачі вибраного вами транспорту;
 • виключно чисті мікроавтобуси (після миття);
 • транспорт з м'якими зручними сидіннями, ТБ, кондиціонером;
 • дослідний і тактовний водій.

 

Досягати поставленої мети нам допомагає відповідальний підхід до своєї роботи. Надання послуг оренди мікроавтобусів - важлива діяльність, в першу чергу тому, що дорожній рух само по собі представляє небезпеку. Зниження риски на дорогах багато в чому залежить від технічного стану автобусного парку. Ми пропонуємо кожному клієнтові лише ті мікроавтобуси в оренду, які прошлі всі необхідні огляди, а значить, є повністю безпечними на дорозі. Роблячи замовлення мікроавтобуса, клієнт отримує в своє розпорядження технікові, обслуговування і ремонт якої відбувається із застосуванням винятковий якісних деталей і витратних матеріалів.

 

Як замовити прокат мікроавтобуса?

 

Щоб узяти в оренду спринтер, ви можете скористатися формою online замовлення, написати нам в Viber або передзвонити по одному з телефонів на нашому сайті. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з вами, надасть вичерпну інформацію про транспорт з автопарку нашої компанії, розповість про правила оформлення оренди. А також надасть рекомендації по вибору залежно від ваших потреб.

 

Номери телефонів для звернення по питаннях оренди:

(068) 031 18 19 viber
(063) 141 02 02 
(066) 361 06 03

 

Дзвонiть, ми завжди ради новим клієнтам!