Міжміські, міжнародні перевезення

Поїздка за кордон завжди пізнавальна і цікава навіть якщо це не подорож, а відрядження або поїздка до рідних або друзям. Все великої популярності набувають поїздки міжнародними автобусами завдяки демократичній ціні, оперативності і безпеці.

Компанія premiumbus здійснює міжнародні пасажирські перевезення

  • - з України до Росії і країн СНД
  • - з України в країни Європи

Пассажірськие перевезення комфортабельними автобусами 18, 21, 49, 53, 55 місць по Україні, Росії, Європі.

Транспорт оснащений 2tv, DVD, CD, USB, Wi-fi, GPS навігатор, кондиціонер, туалет, автономне опалювання, холодильник, столики, полиці для ручної поклажі, індивідуальне обдування, мікрофон для проведення екскурсій, розетками 220v, м'які регульовані сидіння розсувні до центру, великі багажні відділення.

Міжнародні, міжміські пасажирські перевезення здійснюються в будь-яку точку Європи в слушний для Вас час. У нашій команді працюють дослідні водії, які регулярно проводять рейси за кордон на далекі відстані. Ми виконуємо замовлення на міжнародні автомобільні перевезення для одного або декількох осіб, а також для крупних туристичних або організованих груп людей. Ви вказуєте адресу — ми доставляємо Вас в потрібне місце.

Поїздки до Москви!!! Попередній запис по телефону. Подробиці уточнюйте. За бажанням замовлення машини додому. Заберу з найближчих містом. Дніпропетровськ - Москва : Запоріжжя-Москва: Никополь -Моськва: Кривий ріг - Москва і тд.

Вартість проїзду 900 грн. або 2700 руб.

Час відправлення автобуса з Дніпропетровська на Москву — 15:30-16:00.

Точний час відправлення можна взнати у диспетчера.

Маршрут руху автобуса Запорожье-Днепропетровск-Харьков-Белгород-Курск-Орел-Тула-Москва.

Прибуття в м. Москва 06:00-07:00 на Варшавське шосе 160 ст. метро Аннiно.

 

Автобус Мерседес
Маршрутка Мерседес
Маршрутка Спринтер
 

Чому ми?

Для задоволення всіх потреб клієнтів створена транспортна інфраструктура. Багатолітній досвід водіїв і страховка пассажірова дають гарантію комфортної поїздки. Для того, щоб забронювати і купити квиток не потрібно виходити з будинку, потрібно зайти до нас на сайт, де вказана інформація про види транспорту, маршрут і ціна.

З Premiumbus комфортно швидко і безпечно.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202