Автобус Дніпропетровськ - Кіровоград - Київ, купити квиток
Лого PremiumBus

 

 Маршрут з Дніпропетровська до Києв Місце прибуття Час прибуття Ціна Маршрут з Києва в Дніпропетровськ Місце прибуття Час прибуття
Ціна
м.Дніпропетровськ Залізнодор. Вокзал  05-00 250гр м.Київ Залізнодор. Вокзал  14-00 250гр
м.П'ятихатки Автостанція  03-00 100гр м.Черкаси Автостанція, Епіцентр  16-30 120гр
м.Олександрія Автостанція  01-30 150гр м.Сміла По ходу руху  17-00 140гр
м.Кіровоград Нова Автостанция  23-45 160гр м.Кіровоград Епіцентр  18-45 160гр
м.Сміла По ходу руху  23-00 180гр м.Олександрія Автостанція  20-00 170гр
м.Черкаси Автостания, Епіцентр  22-00 190гр м.П'ятихатки Автостанція  21-00 190гр
м.Київ Залізнодор. Вокзал  19-30 250гр м.Дніпропетровськ Залізнодор. Вокзал  22-30 250гр

Ми маємо багаторічний досвід на ринку пасажирських перевезень, в нашому автопарку тільки висококласний пасажирський транспорт, наші водії мають багаторічний стаж безаварійного водіння. Комфортність і безпека шляху - девіз компанії "Premium Bus"
Місто-Герой Київ - найбільше місто України розташований на річці Дніпро посередині якої знаходиться Труханів острів площею 4,5 квадратних кілометра.
Для туристів і гостей міста Київ цікавий своїми численними пам'ятками. У Києві 27 музеїв, 25 театрів, які не залишать Вам часу для нудьги. Приїхавши до Києва не можна упустити можливість відвідати один з найбільших планетаріїв.
Столиця України багата на архітектурні цінності. Найбільшими з який є: Києво-Печерська лавра - один з перших монастирів в Давньоруській державі, Володимирський собор, Маріїнський палац, Золоті ворота, Софійський собор, Видубицький, Михайлівський Золотоверхий, Флоровський монастирі і ще багато інших пам'яток культури і мистецтва.
Київ вважається одним з найзеленіших міст світу, на його території знаходяться два ботанічні сади, більша половина площі міста зайнята парками, садами, лісами.
Велика кількість затишних гостинець, ресторанів, кафе, барів, різноманітних магазинів з гостинністю обслуговують гостей міста.
У вас не буде часу для нудьги, незабутні враження забезпечать Вам такі місця як Андріївський узвіз, Майдан Незалежності, Маріїнський парк, палац і інші.
Поїздка до Києва не залишить байдужим жодного туриста. Для відвідування такої кількості пам'яток Києва Вам знадобляться сили і час. Тому не менш важливо не втомитися в дорозі. В цьому Вам допоможе транспортна компанія "Premium Bus"  З кожним днем ​​наші вимоги до рівня сервісу, який ми надаємо нашим пасажирам ростуть. Наші транспортні засоби оснащені розкладними сидіннями, телевізором, DVD, кондиціонером, ваші речі з легкістю розмістяться в просторому багажному відсіку. Ми гарантуємо сервіс, надійність і безпеку.

Маршрут з Києва в Дніпропетровськ