Запоріжжя - Київ

Компанія Premiumbus ось уже понад 15 років здійснює швидкі і якісні міжміські та міжнародні пасажирські перевезення, а також надає в оренду транспорт різних видів. Будучи однією з лідируючих на вітчизняному ринку транспортних послуг, вона забезпечує своїх клієнтів надійним, технічно справним, зручним автотранспортом, а високопрофесійний персонал гарантує оперативність та безпеку пересувань. Комфортабельні мікроавтобуси курсують між багатьма великими містами України, в тому числі здійснюють пасажирські перевезення до Києва із Запоріжжя.

Що пропонує Premiumbus?

Власний автопарк, інфраструктура, передрейсовий контроль транспорту, інструктаж і медичний огляд водіїв - всі ці важливі складові дозволяють компанії вийти на новий, якісно вищий рівень в сфері транспортного обслуговування.

Відмінною рисою надійного перевізника є комфортабельність і безпеку транспортних засобів. Всі автомобілі перед виїздом на маршрут проходять перевірку на придатність професійними працівниками, оснащені всіма видами технічних засобів для комфортної поїздки. Будь то обладнання клімат-контролю, новітня навігація, медіа-системи та інші пристрої для забезпечення комфорту пасажирів в дорозі.

Поїздки до Києва із Запоріжжя здійснюються щодня о 19:30 від автовокзалу, пр-т Соборний, 20 мікроавтобусами Мерседес Рено, розрахованими на 8-12 пасажирів. По шляху проходження вони проїжджають Кам'янське, Лубни, Бровари, підсаджуючи і висаджуючи пасажирів, не заїжджають на автостанції, зупиняються на заправках АЗК «WOG» і ОККО. Протяжність маршруту понад 500 км або майже 8 годин на дорозі. Прибуття в столицю України о 3:00 на ж / д вокзал, пл. Вокзальна, 1.

Увага і повага до пасажирів, тактовність і надання допомоги в будь-яких ситуаціях - основні риси водіїв, що здійснюють пасажирські перевезення Запоріжжя-Київ. Вони не перший рік їздять на далекі відстані у відповідності з правилами безпеки і чинним законодавством України, гарантуючи безпеку в дорозі кожному пасажиру.

П'ять причин, чому варто звернутися саме в Premiumbus?

Якщо ви хоч раз скористалися послугами цього перевізника, то, безсумнівно, станете його постійним клієнтом. Адже переваги співпраці очевидні:

  • 100% гарантія своєчасної подачі машини незалежно від числа заброньованих місць;
  • Доставка в пункт призначення без затримок і запізнень;
  • Першокласний сервіс;
  • Демократична цінова політика;
  • Можливість бронювання квитків в режимі онлайн.

З Premiumbus ваша подорож буде швидким, безпечним і залишить виключно позитивні емоції.

Як працюють справжні професіонали?

За рахунок впровадження прогресивних інновацій компанія отримала можливість більш якісно і оперативно здійснювати пасажирські перевезення. Нововведення торкнулися багатьох послуг, в тому числі і продажу квитків.

Клієнтам більше не доведеться стояти в довгих чергах біля квиткових кас або приходити безпосередньо в офісі перевізника. Придбати квиток можна, навіть не виходячи з дому. Для цього треба зайти на сайт Premiumbuse, заповніть форму бронювання або зателефонуйте по одному з номерів контактних телефонів. Професійний оператор відразу відповість, підкаже яка саме маршрутка Запоріжжя-Київ підійде вам за датою та часом відправлення, вислухає ваші побажання. Після чого повідомить вартість проїзду і забронює місце на відповідний рейс.

Телефонуйте прямо зараз, не відкладайте на потім. Сервіс працює в цілодобовому режимі.

Мiсце відправлення Автовокзал, пр-т Соборний, 20 м Запоріжжя
Мiсце прибуття ЖД вокзал, пл. Вокзальна, 1 м Київ
Час відправлення 19:30
Час прибуття 3:00
Вартість 700 грн
Пункт відправлення Запоріжжя

 

Маршрут Запоріжжя - Київ
Маршрути Запоріжжя - Київ Маршрут Запоріжжя - Київ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!