Наші авто

 

Компанія «Premium Bus» пропонує оренду легкових автомобілів і мікроавтобусів різної місткості. Всім, кого цікавлять пассажірськие перевезення з України в Крим, на Азовське море, ми пропонуємо узяти на себе організацію вашої поїздки. Адже навіть за відсутності особистого транспорту подорож до моря великою компанією або сім'єю може бути безпечним і комфортним. Все, що потрібне – подзвонити нашому менеджерові по вказаному телефону і взяти в оренду мiкроавтобус.

 

Плануєте екскурсійний виїзд? Аренда мікроавтобуса з водітелем – завдання непросте, вимагаюче серйозного підходу. Украй поважно бути упевненим у відмінному технічному стані транспорту, в досвіді і професіоналізмі водія. Компанія «Premium Bus» готова надати документи, підтверджуючу акредитацію і відповідність нашого транспорту державним вимогам.

 

Чому пасажири вибирають перевезення мікроавтобусами «Premium Bus»?

  • Безпечно. Наші водії мають великий стаж управління автобусами, у тому числі і міжнародними.
  • Надійно. Ми несемо відповідальність за пасажирів. Тому перевозки мікроавтобусамі здійснюються в строгій відповідності з міжнародними стандартами. Страхуємо пасажирів впродовж всього дотримання.
  • Комфортно. Наші автобуси обладнані кондиціонерами (розводка на пасажирів), мультимедіа (DVD, CD, Mp3), електророзетки, автономні печі, система клімату-контролю, телевізор. Салон автомобілів оснащений хорошою шумоїзоляцией, м'якими і зручними кріслами з регульованими спинками і відкидними підлокітниками. Компанія «Premium Bus» робить все для того, щоб задовольнити побажання пасажирів – як на місцевих, так і на міжнародних рейсах.
  • Якісно. Оперативно реагуємо на потребі пасажирів, завжди прислухаємося до рекомендацій і побажань.

 

Які мікроавтобуси і авто в оренду ми пропонуємо?

 

У нашому автопарку представлені мікроавтобуси і авто Mercedes. Великою популярністю користуються мікроавтобуси Mercedes Sprinter – зручні, маневрені і комфортабельні транспортні засоби представницького класу. Великі тоновані стекла, опалювання і система клімату-контролю, зручні м'які сидіння, телевізор, наявність електророзеток, підсвічування, підігрівання сидінь – в наших автобусах є все, що потрібне пасажирові для комфортної поїздки.

 

Оренда мікроавтобуса Mercedes Спринтер з водітелем – вірне рішення, якщо потрібно організувати обслуговування весілля, Дня народження або корпоратіва. У нас ви можете взяти авто в аренду для поїздки на морі, екскурсії. Для перевезень декількох чоловік, зустрічі з ж/ж вокзалу, аеропорту, поїздки загорож можна заказати легковий автомобіль з водієм.

 

Довірте свою безпеку надійному перевізникові – вибирайте компанію «Premium Bus»!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202