Наші авто

Нашi авто

Компанія «Premium Bus» пропонує оренду легкових автомобілів і мікроавтобусів різної місткості. Всім, кого цікавлять пассажірськие перевезення з України в Крим, на Азовське море, ми пропонуємо узяти на себе організацію вашої поїздки. Адже навіть за відсутності особистого транспорту подорож до моря великою компанією або сім'єю може бути безпечним і комфортним. Все, що потрібне – подзвонити нашому менеджерові по вказаному телефону і взяти в оренду мiкроавтобус.

Плануєте екскурсійний виїзд? Аренда мікроавтобуса з водітелем – завдання непросте, вимагаюче серйозного підходу. Украй поважно бути упевненим у відмінному технічному стані транспорту, в досвіді і професіоналізмі водія. Компанія «Premium Bus» готова надати документи, підтверджуючу акредитацію і відповідність нашого транспорту державним вимогам.

Чому пасажири вибирають перевезення мікроавтобусами «Premium Bus»?

  • Безпечно. Наші водії мають великий стаж управління автобусами, у тому числі і міжнародними.
  • Надійно. Ми несемо відповідальність за пасажирів. Тому перевозки мікроавтобусамі здійснюються в строгій відповідності з міжнародними стандартами. Страхуємо пасажирів впродовж всього дотримання.
  • Комфортно. Наші автобуси обладнані кондиціонерами (розводка на пасажирів), мультимедіа (DVD, CD, Mp3), електророзетки, автономні печі, система клімату-контролю, телевізор. Салон автомобілів оснащений хорошою шумоїзоляцией, м'якими і зручними кріслами з регульованими спинками і відкидними підлокітниками. Компанія «Premium Bus» робить все для того, щоб задовольнити побажання пасажирів – як на місцевих, так і на міжнародних рейсах.
  • Якісно. Оперативно реагуємо на потребі пасажирів, завжди прислухаємося до рекомендацій і побажань.

Які мікроавтобуси і авто в оренду ми пропонуємо?

У нашому автопарку представлені мікроавтобуси і авто Mercedes. Великою популярністю користуються мікроавтобуси Mercedes Sprinter – зручні, маневрені і комфортабельні транспортні засоби представницького класу. Великі тоновані стекла, опалювання і система клімату-контролю, зручні м'які сидіння, телевізор, наявність електророзеток, підсвічування, підігрівання сидінь – в наших автобусах є все, що потрібне пасажирові для комфортної поїздки.

Оренда мікроавтобуса Mercedes Спринтер з водітелем – вірне рішення, якщо потрібно організувати обслуговування весілля, Дня народження або корпоратіва. У нас ви можете взяти авто в аренду для поїздки на морі, екскурсії. Для перевезень декількох чоловік, зустрічі з ж/ж вокзалу, аеропорту, поїздки загорож можна заказати легковий автомобіль з водієм.

Довірте свою безпеку надійному перевізникові – вибирайте компанію «Premium Bus»!

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів