Бердянськ - Днiпро

Маршрут Бердянськ-Дніпро

Маршрут проходить через такі населені пункти: Токмак, Василівка, Запоріжжя. Весь кілометраж складає майже 330 км.

Маршрутка Бердянськ-Дніпро щодня відправляється о 12:00 14:00 і 16:00. За Бердянську маршрут починається від далекої коси і збір по дорозі до виїзду з міста. Прибуває автобус в Дніпро о 19:00. Перший пункт в Дніпрі - Епіцентр, далі центр, після чого маршрутка слід до площі Островського.

Варто пам'ятати, що виїзд з Бердянська походить по маршруту, який складено з урахуванням заїздів на бази відпочинку, тому ви можете спокійно висловити свої побажання при замовленні квитків, щоб потім не тягти валізи.

Транспорт і водії

Поїздки в Дніпро з Бердянська компанія «Premium Bus» проводить тільки на якісно обслуговуються автомобілях німецького виробництва, концерну «Mercedes-Benz». Ми використовуємо для перевезень тільки комфортабельні мікроавтобуси та автобуси. Наш автопарк надає дві моделі, в залежності від кількості пасажирів:

  • 1. Mercedes Vito – групи 8-10 чоловік;
  • 2. Mercedes Sprinter – групи 12-20 чоловік.

Також в нашому автопарку присутні легкові автомобілі для особистих поїздок, оренди або перевезень компаній до трьох пасажирів.

Салони всіх автомобілів обладнані різними опціями для вашого комфорту, включаючи клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізор і навіть кілька розеток 220V.

Реалізують поїздки наші професійні водії, які мають стаж понад п'ять років в міжнародних пасажирських перевезеннях. Вона завжди пунктуальні і їдуть строго за графіком, не курять в салоні і не слухають непристойну музику. Завжди дуже ввічливі і доброзичливі. В дорозі, якщо потрібно, ви можете звернутися до них за допомогою, яку вони обов'язково вам нададуть.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на автобус Бердянськ-Дніпро ви можете, зателефонувавши нам по телефону, а наші менеджери з радістю вас проконсультують і підберуть оптимальний рейс.

Також можна написати нам в Viber або залишити онлайн-заявку на сайті, заповнивши спеціальну анкету.

Як правило, наші поїздки рідко скасовуються, адже для нас головне стабільність і надійність. Водії скасовують рейси при поганих погодних умовах, або при проблемах на дорозі. І те, і інше ставить під питання безпеку всіх пасажирів. Якщо раптом рейс скасовують, то ми завчасно вас попередимо, розповімо всі деталі і по можливості запропонуємо інші варіанти відправки.

 

Мiсце відправлення с дальней косы и сбор по ходу движения на выезд из города
Мiсце прибуття Центр, ЦУМ. низ пр.Поля (колиш.пр.Кiрова), пл. Островського
Час відправлення 14:00
Час прибуття 19:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202