Маршрут Бердянськ-Дніпро

Маршрут проходить через такі населені пункти: Токмак, Василівка, Запоріжжя. Весь кілометраж складає майже 330 км.

Маршрутка Бердянськ-Дніпро щодня відправляється о 12:00 14:00 і 16:00. За Бердянську маршрут починається від далекої коси і збір по дорозі до виїзду з міста. Прибуває автобус в Дніпро о 19:00. Перший пункт в Дніпрі - Епіцентр, далі центр, після чого маршрутка слід до площі Островського.

Варто пам'ятати, що виїзд з Бердянська походить по маршруту, який складено з урахуванням заїздів на бази відпочинку, тому ви можете спокійно висловити свої побажання при замовленні квитків, щоб потім не тягти валізи.

Транспорт і водії

Поїздки в Дніпро з Бердянська компанія «Premium Bus» проводить тільки на якісно обслуговуються автомобілях німецького виробництва, концерну «Mercedes-Benz». Ми використовуємо для перевезень тільки комфортабельні мікроавтобуси та автобуси. Наш автопарк надає дві моделі, в залежності від кількості пасажирів:

  • 1. Mercedes Vito – групи 8-10 чоловік;
  • 2. Mercedes Sprinter – групи 12-20 чоловік.

Також в нашому автопарку присутні легкові автомобілі для особистих поїздок, оренди або перевезень компаній до трьох пасажирів.

Салони всіх автомобілів обладнані різними опціями для вашого комфорту, включаючи клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізор і навіть кілька розеток 220V.

Реалізують поїздки наші професійні водії, які мають стаж понад п'ять років в міжнародних пасажирських перевезеннях. Вона завжди пунктуальні і їдуть строго за графіком, не курять в салоні і не слухають непристойну музику. Завжди дуже ввічливі і доброзичливі. В дорозі, якщо потрібно, ви можете звернутися до них за допомогою, яку вони обов'язково вам нададуть.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на автобус Бердянськ-Дніпро ви можете, зателефонувавши нам по телефону, а наші менеджери з радістю вас проконсультують і підберуть оптимальний рейс.

Також можна написати нам в Viber або залишити онлайн-заявку на сайті, заповнивши спеціальну анкету.

Як правило, наші поїздки рідко скасовуються, адже для нас головне стабільність і надійність. Водії скасовують рейси при поганих погодних умовах, або при проблемах на дорозі. І те, і інше ставить під питання безпеку всіх пасажирів. Якщо раптом рейс скасовують, то ми завчасно вас попередимо, розповімо всі деталі і по можливості запропонуємо інші варіанти відправки.

 

Мiсце відправлення с дальней косы и сбор по ходу движения на выезд из города
Мiсце прибуття Центр, ЦУМ. низ пр.Поля (колиш.пр.Кiрова), пл. Островського
Час відправлення 14:00
Час прибуття 19:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!