Бердянськ - Запорiжжя

Маршрут Бердянськ-Запоріжжя

Маршрутка Бердянськ-Запоріжжя кожен день відправляється о 12:00 13:00 і 15:00. Маршрут починається з дальньої коси, а збір проходить по ходу руху до виїзду з міста, а також з урахуванням заїзду в санаторії і бази відпочинку. Тому при бронюванні місця, ви можете вказати звідки конкретно вас потрібно забрати. Прибуття в Запоріжжі проходить о 15:00 16:00 і 18:00 на площу Металургів, недалеко від постаменту пам'ятника Леніна.

Шлях лежить через такі населені пункти: Токмак. Василівка, Запоріжжя.

Протяжність маршруту близько 230 км.

Транспорт і водії

Наша компанія реалізує всі перевезення, а в тому числі і поїздки з Бердянська в Запоріжжі тільки на якісно і своєчасно обслуговуються автомобілях німецького виробництва, концерну «Mercedes-Benz». Залежно від кількості пасажирів в групі, ми надаємо два типи мікроавтобусів і автобусів, а саме:

  • - Mercedes Vito (8-10 пасажирів);
  • - Mercedes Sprinter (12-20 пасажирів).

Також в нашому автопарку є легкові автомобілі, цієї ж марки, для особистих поїздок, оренди або перевезень групами до 3 чоловік.

Салони всіх транспортних засобів обладнані безліччю опцій, завдяки яким ви будете почувати себе комфортно. З основних варто виділити клімат-контроль, регулювання пасажирських сидінь, вентиляцію сидінь, телевізори і навіть кілька розеток для підзарядки ваших пристроїв. Це ще не весь список. Більш детально ви можете ознайомитися з нашим автопарком на сайті.

У нас працюють тільки досвідчені і кваліфіковані водії, які мають мінімум 5 років стажу в сфері пасажирських перевезень. Вони завжди пунктуальні і комунікабельні. У будь-який момент шляху, ви можете звернутися до них за допомогою або з проханням про термінову зупинку. Вони її обов'язково виконають.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки на автобус, маршрутку, Бердянськ-Запоріжжя ви можете, зателефонувавши нам по телефону або написавши в Viber. Крім цього, також є можливість онлайн-бронювання місць на сайті. Ви також можете ним скористатися.

Зазвичай всі наші рейси працюють без перебоїв і скасувань, але іноді водії змушені їх скасовувати в цілях безпеки. Це буває в разі поганих погодних умов, або перекритих шляхів.

Якщо таке відбувається, то ми заздалегідь передзвонимо вам і попередимо про все. Також розповімо всі деталі і запропонуємо по можливості інші варіанти відправлення.

 

Мiсце відправлення з далекої коси і збір по ходу руху на виїзд з міста
Мiсце прибуття пл. Запорiжська (колишня пл. Ленiна), бiля постаменту пам'ятнику Ленiну
Час відправлення 15:00
Час прибуття 18:00
Вартість 250грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202