Маршрут Бердянськ-Запоріжжя

Маршрутка Бердянськ-Запоріжжя кожен день відправляється о 12:00 13:00 і 15:00. Маршрут починається з дальньої коси, а збір проходить по ходу руху до виїзду з міста, а також з урахуванням заїзду в санаторії і бази відпочинку. Тому при бронюванні місця, ви можете вказати звідки конкретно вас потрібно забрати. Прибуття в Запоріжжі проходить о 15:00 16:00 і 18:00 на площу Металургів, недалеко від постаменту пам'ятника Леніна.

Шлях лежить через такі населені пункти: Токмак. Василівка, Запоріжжя.

Протяжність маршруту близько 230 км.

Транспорт і водії

Наша компанія реалізує всі перевезення, а в тому числі і поїздки з Бердянська в Запоріжжі тільки на якісно і своєчасно обслуговуються автомобілях німецького виробництва, концерну «Mercedes-Benz». Залежно від кількості пасажирів в групі, ми надаємо два типи мікроавтобусів і автобусів, а саме:

  • - Mercedes Vito (8-10 пасажирів);
  • - Mercedes Sprinter (12-20 пасажирів).

Також в нашому автопарку є легкові автомобілі, цієї ж марки, для особистих поїздок, оренди або перевезень групами до 3 чоловік.

Салони всіх транспортних засобів обладнані безліччю опцій, завдяки яким ви будете почувати себе комфортно. З основних варто виділити клімат-контроль, регулювання пасажирських сидінь, вентиляцію сидінь, телевізори і навіть кілька розеток для підзарядки ваших пристроїв. Це ще не весь список. Більш детально ви можете ознайомитися з нашим автопарком на сайті.

У нас працюють тільки досвідчені і кваліфіковані водії, які мають мінімум 5 років стажу в сфері пасажирських перевезень. Вони завжди пунктуальні і комунікабельні. У будь-який момент шляху, ви можете звернутися до них за допомогою або з проханням про термінову зупинку. Вони її обов'язково виконають.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки на автобус, маршрутку, Бердянськ-Запоріжжя ви можете, зателефонувавши нам по телефону або написавши в Viber. Крім цього, також є можливість онлайн-бронювання місць на сайті. Ви також можете ним скористатися.

Зазвичай всі наші рейси працюють без перебоїв і скасувань, але іноді водії змушені їх скасовувати в цілях безпеки. Це буває в разі поганих погодних умов, або перекритих шляхів.

Якщо таке відбувається, то ми заздалегідь передзвонимо вам і попередимо про все. Також розповімо всі деталі і запропонуємо по можливості інші варіанти відправлення.

 

Мiсце відправлення з далекої коси і збір по ходу руху на виїзд з міста
Мiсце прибуття пл. Запорiжська (колишня пл. Ленiна), бiля постаменту пам'ятнику Ленiну
Час відправлення 15:00
Час прибуття 18:00
Вартість 250грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!