Маршрут Бердянськ-Новомосковськ

Поїздки з Бердянська в Новомосковськ проходять за таким маршрутом: Коларівка, Токмак, Василівка, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Пасічник, Новомосковськ.

Збір з Бердянськ проводиться в міру виїзду з міста від Дальньої коси до автовокзалу, з заїздом маршрутки на бази відпочинку або санаторії. Ви можете заздалегідь попросити де саме вас забрати, і наш автобус заїде прямо під двері. Відправлення о 14:00. Прибуття в Новомосковськ о 19:00, кінцева зупинка біля літака.

Загальний кілометраж складає близько 350 км.

Транспорт і водії

Наш автопарк, з яким більш детально ви можете ознайомитися на сайті, складається виключно з німецьких автомобілів, виробництва компанії «Mercedes-Benz». Кожний транспортний засіб завжди вчасно і якісно обслуговується для максимальної безпеки в дорозі. Для пасажирських міжміських перевезень ми використовуємо мікроавтобуси Mercedes Vito (для груп від 8 до 10 пасажирів) і автобуси Mercedes Sprinter (для груп від 12 до 19 пасажирів).

Кожен автомобіль обладнаний великою кількістю зручностей і опцій, з метою підвищення комфортабельності салону. З основних варто виділити: кондиціонер, регулювання сидінь, багажний відсік, телевізори і кілька розеток 220V. Весь список зручностей ви можете переглянути на сайті.

Проводять все поїздки наші кваліфіковані водії, які мають стаж понад п'ять років і є професіоналами своєї справи. Вони ніколи не спізнюються і їдуть максимально точно за графіком, завжди ввічливі до пасажирів і готові в будь-який момент надати їм допомогу. Так що при необхідності можна звертатися до них в дорозі.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки або забронювати місце на автобус Бердянськ-Новомосковськ, можна не виходячи з дому. Досить просто подзвонити нам по телефону, а наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і підберуть зручний рейс, або написати нам в Viber, після чого ми так само з вами зв'яжемося. Низька ціна квитка на проїзд за маршрутом. Вказана на сайті в таблиці онлайн бронювання. Дітям до 8 років знижка на проїзд.

Всі поїздки компанії «Premium Bus» проходячи щодня без відмін і перебоїв. Але іноді водії змушені скасувати рейс з метою безпеки при наявності погодних аномалій на шляху, або перекритих автомагістралей.

Якщо таке раптом трапиться, наші менеджери обов'язково сповістять вас про це і пояснять всі деталі.

 

Мiсце відправлення з далекої коси і збір по ходу руху на виїзд з міста
Мiсце прибуття бiля лiтака
Час відправлення 14:00
Час прибуття 19:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!