Бердянськ - Новомосковськ

Маршрут Бердянськ-Новомосковськ

Поїздки з Бердянська в Новомосковськ проходять за таким маршрутом: Коларівка, Токмак, Василівка, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Пасічник, Новомосковськ.

Збір з Бердянськ проводиться в міру виїзду з міста від Дальньої коси до автовокзалу, з заїздом маршрутки на бази відпочинку або санаторії. Ви можете заздалегідь попросити де саме вас забрати, і наш автобус заїде прямо під двері. Відправлення о 14:00. Прибуття в Новомосковськ о 19:00, кінцева зупинка біля літака.

Загальний кілометраж складає близько 350 км.

Транспорт і водії

Наш автопарк, з яким більш детально ви можете ознайомитися на сайті, складається виключно з німецьких автомобілів, виробництва компанії «Mercedes-Benz». Кожний транспортний засіб завжди вчасно і якісно обслуговується для максимальної безпеки в дорозі. Для пасажирських міжміських перевезень ми використовуємо мікроавтобуси Mercedes Vito (для груп від 8 до 10 пасажирів) і автобуси Mercedes Sprinter (для груп від 12 до 19 пасажирів).

Кожен автомобіль обладнаний великою кількістю зручностей і опцій, з метою підвищення комфортабельності салону. З основних варто виділити: кондиціонер, регулювання сидінь, багажний відсік, телевізори і кілька розеток 220V. Весь список зручностей ви можете переглянути на сайті.

Проводять все поїздки наші кваліфіковані водії, які мають стаж понад п'ять років і є професіоналами своєї справи. Вони ніколи не спізнюються і їдуть максимально точно за графіком, завжди ввічливі до пасажирів і готові в будь-який момент надати їм допомогу. Так що при необхідності можна звертатися до них в дорозі.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки або забронювати місце на автобус Бердянськ-Новомосковськ, можна не виходячи з дому. Досить просто подзвонити нам по телефону, а наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і підберуть зручний рейс, або написати нам в Viber, після чого ми так само з вами зв'яжемося. Низька ціна квитка на проїзд за маршрутом. Вказана на сайті в таблиці онлайн бронювання. Дітям до 8 років знижка на проїзд.

Всі поїздки компанії «Premium Bus» проходячи щодня без відмін і перебоїв. Але іноді водії змушені скасувати рейс з метою безпеки при наявності погодних аномалій на шляху, або перекритих автомагістралей.

Якщо таке раптом трапиться, наші менеджери обов'язково сповістять вас про це і пояснять всі деталі.

 

Мiсце відправлення з далекої коси і збір по ходу руху на виїзд з міста
Мiсце прибуття бiля лiтака
Час відправлення 14:00
Час прибуття 19:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202