Маршрут Бердянськ-Харків

Пасажирські перевезення Харків-Бердянськ-Харків проходять кожен день без перебоїв і строго за графіком. Відправлення з Бердянська проходить о 13:00 з автовокзалу, потім збір проїздом до Дальній косі і на виїзд з міста. Прибуття до Харкова - 21:00 на Південній залізниці, недалеко від Макдональдса.

Маршрутка Бердянськ-Харків проїжджає такі населені пункти: Токмак, Василівка, Запоріжжя, (Дніпропетровськ) Дніпро, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Пісочин, Харків.

При замовленні квитків ви можете попросити про заїзді на вашу базу відпочинку або в санаторій. Маршрут буде будуватися згідно з вашими побажаннями.

Весь шлях складає близько 500 км.

Транспорт і водії

Компанія «Premium Bus» проводить свої поїздки з Бердянська до Харкова на німецьких автомобілях «Mercedes-Benz». Який мікроавтобус або автобус вам нададуть, залежить від групи пасажирів з якою ви поїдете, а саме:

  • - Для груп від 8 до 10 осіб - Mercedes Vito;
  • - Для груп від 12 до 21 чоловік - Mercedes Sprinter.

Також ви можете орендувати легковий автомобіль для особистих поїздок або перевезень групами до трьох осіб за доступною ціною.

Всі автомобілі нашого автопарку якісно і вчасно обслуговуються. Наша компанія ретельно стежить за своєчасним проходження ТО кожного транспортного засобу і за чистотою.

У салонах наших всього нашого транспорту присутня безліч опцій для поліпшення вашого комфорту в дорозі. Наприклад, клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізори і навіть пару розеток для підзарядки ваших гаджетів.

У нас працюють тільки професійні водії з тривалим стажем в пасажирських перевезеннях (не менше 5 років). Крім того, всі наші співробітники дуже ввічливі і ніколи не спізнюються, в дорозі ви можете звернутися до них з проханням, яку вони безвідмовно і з радістю виконають.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на автобус Бердянськ-Харків ви можете так:

  • 1. Зробити бронювання місця онлайн на нашому сайт;
  • 2. Зателефонувати нашим менеджерам і оформити всі в телефонному режимі;
  • 3. Написати нам в Viber, після чого ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі.

Всі рейси, без винятку, працюють без відмін і перебоїв. Існує тільки два випадки, коли ми скасовуємо перевезення, адже вони ставлять під сумнів безпеку, а саме: погані погодні умови і перекриті автомагістралі.

Коли таке відбувається, ми заздалегідь обов'язково вас попередимо і розповімо всі деталі. По можливості підберемо вам інші варіанти поїздки.

 

Мiсце відправлення автовокзал, Дальня коса
Мiсце прибуття ЮЖД Макдональдс
Час відправлення 13:00
Час прибуття 21:00
Вартість 450грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!