Бердянськ - Харкiв

Маршрут Бердянськ-Харків

Пасажирські перевезення Харків-Бердянськ-Харків проходять кожен день без перебоїв і строго за графіком. Відправлення з Бердянська проходить о 13:00 з автовокзалу, потім збір проїздом до Дальній косі і на виїзд з міста. Прибуття до Харкова - 21:00 на Південній залізниці, недалеко від Макдональдса.

Маршрутка Бердянськ-Харків проїжджає такі населені пункти: Токмак, Василівка, Запоріжжя, (Дніпропетровськ) Дніпро, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Пісочин, Харків.

При замовленні квитків ви можете попросити про заїзді на вашу базу відпочинку або в санаторій. Маршрут буде будуватися згідно з вашими побажаннями.

Весь шлях складає близько 500 км.

Транспорт і водії

Компанія «Premium Bus» проводить свої поїздки з Бердянська до Харкова на німецьких автомобілях «Mercedes-Benz». Який мікроавтобус або автобус вам нададуть, залежить від групи пасажирів з якою ви поїдете, а саме:

  • - Для груп від 8 до 10 осіб - Mercedes Vito;
  • - Для груп від 12 до 21 чоловік - Mercedes Sprinter.

Також ви можете орендувати легковий автомобіль для особистих поїздок або перевезень групами до трьох осіб за доступною ціною.

Всі автомобілі нашого автопарку якісно і вчасно обслуговуються. Наша компанія ретельно стежить за своєчасним проходження ТО кожного транспортного засобу і за чистотою.

У салонах наших всього нашого транспорту присутня безліч опцій для поліпшення вашого комфорту в дорозі. Наприклад, клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізори і навіть пару розеток для підзарядки ваших гаджетів.

У нас працюють тільки професійні водії з тривалим стажем в пасажирських перевезеннях (не менше 5 років). Крім того, всі наші співробітники дуже ввічливі і ніколи не спізнюються, в дорозі ви можете звернутися до них з проханням, яку вони безвідмовно і з радістю виконають.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на автобус Бердянськ-Харків ви можете так:

  • 1. Зробити бронювання місця онлайн на нашому сайт;
  • 2. Зателефонувати нашим менеджерам і оформити всі в телефонному режимі;
  • 3. Написати нам в Viber, після чого ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі.

Всі рейси, без винятку, працюють без відмін і перебоїв. Існує тільки два випадки, коли ми скасовуємо перевезення, адже вони ставлять під сумнів безпеку, а саме: погані погодні умови і перекриті автомагістралі.

Коли таке відбувається, ми заздалегідь обов'язково вас попередимо і розповімо всі деталі. По можливості підберемо вам інші варіанти поїздки.

 

Мiсце відправлення автовокзал, Дальня коса
Мiсце прибуття ЮЖД Макдональдс
Час відправлення 13:00
Час прибуття 21:00
Вартість 450грн
Пункт відправлення Бердянськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202