Днiпро - Бердянськ

Маршрут Дніпро-Бердянськ

Маршрутка Дніпро-Бердянськ щодня курсує за маршрутом. Відправлення з Дніпра проходить з 5:30 до 06:00 на лівому березі, а на правому з 06:00 до 6:30. Прибуття в Бердянськ проходить на автовокзалі в 11:00, але після цього автобус слід на Автовокзал, Третій пляж і Дальню косу. Ви також можете узгодити заїзди на бази відпочинку, відповідно до яких і буде будуватися маршрут.

Дорога пролягає через такі населені пункти: Солоне, Запоріжжя (07: 30-08: 00), Василівка, Токмак.

Загальна протяжність маршруту близько 350 км. Але пам'ятайте, що маршрут будується з урахуванням заїздів на бази відпочинку тощо.

Транспорт і водії

Поїздки до Бердянська з Дніпра реалізують наші кваліфіковані водії, які мають досвід в пасажирських перевезеннях понад п'ять років. Вони завжди пунктуальні і їдуть строго за графіком. Також ніхто з наших водіїв не курить в салоні, не слухає непристойну музику. В дорозі ви завжди можете звернутися до них з проханням або за допомогою, навіть якщо буде потрібна зупинка.

Компанія «Premium Bus» використовує для поїздок автомобілі виключно німецького виробника «Mercedes-Benz» з гарантією якості перевіреної часом. За станом автомобілів ми ретельно стежимо і при необхідності своєчасно, а головне якісно обслуговуємо.

Для груп пасажирів від 8 до 10 осіб наш автопарк надає мікроавтобуси Mercedes Vito. А для груп від 12 до 20 осіб автобуси Mercedes Sprinter. Для наших клієнтів ми завжди підтримуємо чистоту в салонах, але крім цього автомобілі обладнані безліччю опцій для вашого комфорту, починаючи від регулювання сидінь і клімат-контролю, закінчуючи розетками та телевізором.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки або забронювати заздалегідь місце на автобус Дніпро-Бердянськ ви можете наступними способами:

  • 1. Зателефонувати нашим менеджерам;
  • 2. Написати нам в Viber;
  • 3. Забронювати місце онлайн на сайті.

Яким би способом ви не скористалися, завжди можна зателефонувати нам на гарячу лінію і дізнатися необхідну вам інформацію.

Всі поїздки нашої компанії проходять без відмін і перебоїв. Є тільки два випадки, коли водії скасовують рейс з метою безпеки, а саме:

  • 1. Погодні аномалії;
  • 2. Перекриті автомагістрал.

Якщо таке трапляється, ми своєчасно попередимо вас і розповімо всі деталі.

 

Мiсце відправлення Лiвий берег з 5.30 - 6.00 Правий берег з 6.00 - 6-30
Мiсце прибуття автовокзал, Третiй пляж, Дальня коса
Час відправлення 5:30
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202