Маршрут Дніпро-Бердянськ

Маршрутка Дніпро-Бердянськ щодня курсує за маршрутом. Відправлення з Дніпра проходить з 5:30 до 06:00 на лівому березі, а на правому з 06:00 до 6:30. Прибуття в Бердянськ проходить на автовокзалі в 11:00, але після цього автобус слід на Автовокзал, Третій пляж і Дальню косу. Ви також можете узгодити заїзди на бази відпочинку, відповідно до яких і буде будуватися маршрут.

Дорога пролягає через такі населені пункти: Солоне, Запоріжжя (07: 30-08: 00), Василівка, Токмак.

Загальна протяжність маршруту близько 350 км. Але пам'ятайте, що маршрут будується з урахуванням заїздів на бази відпочинку тощо.

Транспорт і водії

Поїздки до Бердянська з Дніпра реалізують наші кваліфіковані водії, які мають досвід в пасажирських перевезеннях понад п'ять років. Вони завжди пунктуальні і їдуть строго за графіком. Також ніхто з наших водіїв не курить в салоні, не слухає непристойну музику. В дорозі ви завжди можете звернутися до них з проханням або за допомогою, навіть якщо буде потрібна зупинка.

Компанія «Premium Bus» використовує для поїздок автомобілі виключно німецького виробника «Mercedes-Benz» з гарантією якості перевіреної часом. За станом автомобілів ми ретельно стежимо і при необхідності своєчасно, а головне якісно обслуговуємо.

Для груп пасажирів від 8 до 10 осіб наш автопарк надає мікроавтобуси Mercedes Vito. А для груп від 12 до 20 осіб автобуси Mercedes Sprinter. Для наших клієнтів ми завжди підтримуємо чистоту в салонах, але крім цього автомобілі обладнані безліччю опцій для вашого комфорту, починаючи від регулювання сидінь і клімат-контролю, закінчуючи розетками та телевізором.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квитки або забронювати заздалегідь місце на автобус Дніпро-Бердянськ ви можете наступними способами:

  • 1. Зателефонувати нашим менеджерам;
  • 2. Написати нам в Viber;
  • 3. Забронювати місце онлайн на сайті.

Яким би способом ви не скористалися, завжди можна зателефонувати нам на гарячу лінію і дізнатися необхідну вам інформацію.

Всі поїздки нашої компанії проходять без відмін і перебоїв. Є тільки два випадки, коли водії скасовують рейс з метою безпеки, а саме:

  • 1. Погодні аномалії;
  • 2. Перекриті автомагістрал.

Якщо таке трапляється, ми своєчасно попередимо вас і розповімо всі деталі.

 

Мiсце відправлення Лiвий берег з 5.30 - 6.00 Правий берег з 6.00 - 6-30
Мiсце прибуття автовокзал, Третiй пляж, Дальня коса
Час відправлення 5:30
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!