Маршрут Новомосковськ-Бердянськ

Пасажирські перевезення Новомосковськ-Бердянськ-Новомосковськ курсують щодня без відмін і перебоїв. Відправлення з Новомосковська о 5:00, збір - біля літака. Прибуття в Бердянськ близько 11:00, а перша зупинка по прибуттю - автовокзал. Далі наш автобус Новомосковськ-Бердянськ слід до автовокзалу, Третьому пляжу і до Дальньої косі, по дорозі здійснюються заїзди на бази відпочинку та в пансіонати. При замовленні квитків можна вказати конкретно куди вас потрібно привезти, і ми обов'язково виконаємо це.

Дорога проходить через: Піщанку, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Василівку, Токмак, Бердянськ. Загальна довжина маршруту приблизно 350 км.

Транспорт і водії

Всі перевезення, а в тому числі і поїздки з Новомосковська в Бердянськ здійснюємо тільки на добре обслуговуються автомобілях німецького виробництва, від концерну «Mercedes-Benz». Для даного типу пасажирських перевезень наш автопарк пропонує мікроавтобуси та автобуси. Якщо група пасажирів від 8 до 10 осіб - Mercedes Vito, а якщо від 12 до 21 - Mercedes Sprinter. При бронюванні місць або замовленні квитків, ви можете висловити побажання, на якому з ви б бажали поїхати, а наші менеджери підкажуть такий рейс.

Салони абсолютно всіх автобусів обладнані різними опціями, передбаченими для вашого комфорту в дорозі, а саме: клімат-контроль з можливістю регулювати напрямок, телевізори, розетки і регулювання сидінь. Погодьтеся, це набагато зручніше ніж навіть місце в вагоні-купе.

Проводять все перевезення наші досвідчені водії, зі стажем міжнародних перевезень від п'яти років. Для них найголовніше - пунктуальність, але крім цього вони дуже доброзичливі і комунікабельні. В дорозі ви можете на них покластися, є потрібна допомога.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на даний рейс ви можете, зателефонувавши нам по телефону (номери вказані на сайті) або написавши нам в Viber. Також існує можливість забронювати місце онлайн, для цього потрібно заповнити спеціальну анкету.

Маршрутка Новомосковськ-Бердянськ працює на постійній основі, як і всі наші рейси. У рідкості випадків бувають скасування через погодні умови або перекритих доріг.

Якщо таке трапляється, то наші менеджери завчасно вас попередять, розкажуть всі деталі і запропонують інші варіанти поїздок.

 

Мiсце відправлення бiля лiтака
Мiсце прибуття автовокзал, Третiй пляж, Дальня коса
Час відправлення 6:00
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Новомосковськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!