Новомосковськ - Бердянськ

Маршрут Новомосковськ-Бердянськ

Пасажирські перевезення Новомосковськ-Бердянськ-Новомосковськ курсують щодня без відмін і перебоїв. Відправлення з Новомосковська о 5:00, збір - біля літака. Прибуття в Бердянськ близько 11:00, а перша зупинка по прибуттю - автовокзал. Далі наш автобус Новомосковськ-Бердянськ слід до автовокзалу, Третьому пляжу і до Дальньої косі, по дорозі здійснюються заїзди на бази відпочинку та в пансіонати. При замовленні квитків можна вказати конкретно куди вас потрібно привезти, і ми обов'язково виконаємо це.

Дорога проходить через: Піщанку, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Василівку, Токмак, Бердянськ. Загальна довжина маршруту приблизно 350 км.

Транспорт і водії

Всі перевезення, а в тому числі і поїздки з Новомосковська в Бердянськ здійснюємо тільки на добре обслуговуються автомобілях німецького виробництва, від концерну «Mercedes-Benz». Для даного типу пасажирських перевезень наш автопарк пропонує мікроавтобуси та автобуси. Якщо група пасажирів від 8 до 10 осіб - Mercedes Vito, а якщо від 12 до 21 - Mercedes Sprinter. При бронюванні місць або замовленні квитків, ви можете висловити побажання, на якому з ви б бажали поїхати, а наші менеджери підкажуть такий рейс.

Салони абсолютно всіх автобусів обладнані різними опціями, передбаченими для вашого комфорту в дорозі, а саме: клімат-контроль з можливістю регулювати напрямок, телевізори, розетки і регулювання сидінь. Погодьтеся, це набагато зручніше ніж навіть місце в вагоні-купе.

Проводять все перевезення наші досвідчені водії, зі стажем міжнародних перевезень від п'яти років. Для них найголовніше - пунктуальність, але крім цього вони дуже доброзичливі і комунікабельні. В дорозі ви можете на них покластися, є потрібна допомога.

Купівля та бронювання квитків

Купити квитки на даний рейс ви можете, зателефонувавши нам по телефону (номери вказані на сайті) або написавши нам в Viber. Також існує можливість забронювати місце онлайн, для цього потрібно заповнити спеціальну анкету.

Маршрутка Новомосковськ-Бердянськ працює на постійній основі, як і всі наші рейси. У рідкості випадків бувають скасування через погодні умови або перекритих доріг.

Якщо таке трапляється, то наші менеджери завчасно вас попередять, розкажуть всі деталі і запропонують інші варіанти поїздок.

 

Мiсце відправлення бiля лiтака
Мiсце прибуття автовокзал, Третiй пляж, Дальня коса
Час відправлення 6:00
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Новомосковськ

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202