Харкiв - Бердянськ

Маршрут Харків-Бердянськ

Маршрут пролягає через населені пункти: Люботин, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Запоріжжя, Мелітополь, Приморськ. Весь кілометраж складає майже 550 км.

Маршрутка Харків-Бердянськ щодня відправляється о 22:00, місце відправлення - Південна залізниця Макдональдс. Час прибуття до Бердянська - 6:00, місце - автовокзал, а пізніше переїзд до Дальньої Косі.

Зворотній маршрут будується з урахуванням заїзду на бази відпочинку. Тому якщо Ви відпочиваєте на якийсь із них і не бажаєте тягнути валізи в руках до зупинки, можна висловити свої побажання при купівлі квитків і наш автобус заїде за Вами.

Транспорт і водії

Поїздки до Бердянська з Харкова компанія «Premium Bus» здійснює на комфортабельних, добре обслужених німецьких автомобілях «Mercedes-Benz». Залежно від кількості пасажирів, ми надає дві моделі:

  • 1. Mercedes Vito – група 8-10 осіб;
  • 2. Mercedes Sprinter – група 12-19 осіб.

Також надаємо можливість здійснити поїздку на легковому автомобілі, як правило, їх орендують для особистих поїздок, або компанії з двох-трьох пасажирів. Для Вашого комфорту в салонах присутні різні опції, такі як: клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізор і кілька розеток 220V.

Здійснюють поїздки наші професійні водії, у яких стаж понад 5 років в міжнародних пасажирських перевезеннях. Пунктуальність це їх друге ім'я і їдуть вони строго за графіком, не курять в салоні і не слухають некультурно музику. Завжди дуже ввічливі і товариські. Якщо в дорозі Вам знадобитися якась допомога, вони обов'язково Вам її нададуть.

Купівля та бронювання квитків

Квитки на автобус Харків-Бердянськ ви можете придбати, зателефонувавши за вказаним телефоном, а наші менеджери з радістю вас проконсультують і підберуть оптимальний маршрут. Також Ви можете залишити онлайн-заявку на сайті, заповнивши анкету, або написати нам в Viber.

Наша компанія не скасовує поїздки, ми працюємо суворо за графіком (винятком можуть стати погодні аномалії або закриття трас). Для нас, в першу чергу, головне стабільність і надійність при перевезеннях. І звичайно ж безпеку всіх пасажирів.

Ви будете завчасно попереджені, якщо рейс буде відмінено. Ми пояснимо всі деталі скасування і запропонуємо інші варіанти Вашого рейсу.

 

Мiсце відправлення ЮЖД Макдональдс
Мiсце прибуття автовокзал, Дальня коса
Час відправлення 22:00
Час прибуття 6:00
Вартість 450грн
Пункт відправлення Харкiв

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202