Маршрут Харків-Бердянськ

Маршрут пролягає через населені пункти: Люботин, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Запоріжжя, Мелітополь, Приморськ. Весь кілометраж складає майже 550 км.

Маршрутка Харків-Бердянськ щодня відправляється о 22:00, місце відправлення - Південна залізниця Макдональдс. Час прибуття до Бердянська - 6:00, місце - автовокзал, а пізніше переїзд до Дальньої Косі.

Зворотній маршрут будується з урахуванням заїзду на бази відпочинку. Тому якщо Ви відпочиваєте на якийсь із них і не бажаєте тягнути валізи в руках до зупинки, можна висловити свої побажання при купівлі квитків і наш автобус заїде за Вами.

Транспорт і водії

Поїздки до Бердянська з Харкова компанія «Premium Bus» здійснює на комфортабельних, добре обслужених німецьких автомобілях «Mercedes-Benz». Залежно від кількості пасажирів, ми надає дві моделі:

  • 1. Mercedes Vito – група 8-10 осіб;
  • 2. Mercedes Sprinter – група 12-19 осіб.

Також надаємо можливість здійснити поїздку на легковому автомобілі, як правило, їх орендують для особистих поїздок, або компанії з двох-трьох пасажирів. Для Вашого комфорту в салонах присутні різні опції, такі як: клімат-контроль, регулювання сидінь, телевізор і кілька розеток 220V.

Здійснюють поїздки наші професійні водії, у яких стаж понад 5 років в міжнародних пасажирських перевезеннях. Пунктуальність це їх друге ім'я і їдуть вони строго за графіком, не курять в салоні і не слухають некультурно музику. Завжди дуже ввічливі і товариські. Якщо в дорозі Вам знадобитися якась допомога, вони обов'язково Вам її нададуть.

Купівля та бронювання квитків

Квитки на автобус Харків-Бердянськ ви можете придбати, зателефонувавши за вказаним телефоном, а наші менеджери з радістю вас проконсультують і підберуть оптимальний маршрут. Також Ви можете залишити онлайн-заявку на сайті, заповнивши анкету, або написати нам в Viber.

Наша компанія не скасовує поїздки, ми працюємо суворо за графіком (винятком можуть стати погодні аномалії або закриття трас). Для нас, в першу чергу, головне стабільність і надійність при перевезеннях. І звичайно ж безпеку всіх пасажирів.

Ви будете завчасно попереджені, якщо рейс буде відмінено. Ми пояснимо всі деталі скасування і запропонуємо інші варіанти Вашого рейсу.

 

Мiсце відправлення ЮЖД Макдональдс
Мiсце прибуття автовокзал, Дальня коса
Час відправлення 22:00
Час прибуття 6:00
Вартість 450грн
Пункт відправлення Харкiв

 

Бердянськ
Бердянськ Бердянськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!