Бердянськ

Бердянськ - Запорiжжя

Мiсце відправлення з далекої коси і збір по ходу руху на виїзд з міста
Мiсце прибуття пл. Запорiжська (колишня пл. Ленiна), бiля постаменту пам'ятнику Ленiну

Информацiя про рейс

Час відправлення 14:00
Час прибуття 17:00
Вартість 170грн
Пункт відправлення Бердянськ

Розклад 2018. Дніпропетровськ - Бердянськ - Дніпропетровськ

Бердянськ завжди був і залишається центральним местомом для відпочинку на Азовському морі. Завдяки хорошому розташуванню, на пляжах цього міста завжди найтепліша вода, і температура води зберігається на довго час, що робить цей маршрут ще більш насиченим, коли в Чорному морі вже вода ставати прохолодною. Ще варто відзначити, що саме місто Бердянськ дуже всіляке. Тут дуже комфортно відпочивати, як сім'ям з маленькими дітьми, так і студентам, молоді. Безліч місць активного відпочинку добре поєднуються із спокійними мілководими пляжами. Ну і як не згадати про Бердянську косу. Це можна назвати «дивом Азовського моря», на яке наші автобуси доставлять вас в цілковитій безпеці.

Замовити поїздку. Сезон 2018. Ми вже працюємо

Ми пропонуємо поїздки до Бердянська з Дніпропетровська (Дніпра) і назад поїздки з Бердянська до Дніпропетровська. Деякі міста ми проїжджаємо транзитом, тому ви зможете підсісти. Маршрут Дніпропетровськ Бердянськ, Каменськоє (Дніпродзержинськ) Бердянськ, Харків Бердянськ, Новомоськовськ Бердянськ.

Телефонуйте: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 Viber 1

Маршрутка Дніпропетровськ – Бердянськ довезе вас прямо під будинок, щоб ви з перших хвилин починали відпочивати і насолоджуватися морським побережжям. Ми робимо все, щоб пасажирські перевезення Дніпропетровськ Бердянськ і Бердянськ – Запоріжжя – Дніпро були комфортними.

Купити квитки на автобус Дніпропетровськ - Бердянськ. Ми пропонуємо поїздки з Бердянська до Дніпропетровська

Det

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

Автобус Днiпрo - Бердянськ

Ми виконуємо перевезення до Дніпра (Дніпропетровськ) – Запоріжжя – Бердянськ і назад. За багато років створили оптимальний розклад, щоб нашим пасажирам комфортно було добратися на морі до Бердянська не лише в свою відпустку, але і на вихідні. Здолати відстань з Дніпра ка Бердянська ми пропонуємо на сучасних з повним комфортом автобусах, маршрутах. Щоб переконатися в цьому, можете поглянути весь автопарк. Вибравши нас як перевізника, ви отримуєте не лише чисті і м'які сидячі місця, кондиціонер, без якого літній переїзд просто не представити, музику і відео в салоні, але ще і доставку прямо до вашої бази відпочинку. А це важливо. Ми часто говоримо нашим пасажирам, що починати відпустку потрібно вже в дорозі. Так от про це ми і турбуємося, щоб переїзд був легким, швидким і ви вже відпочивали.

Berdyansk1

Днiпропетровськ - Бердянськ 2018

Dnepr Berdiansk

Що змінилося в 2018 році? Загалом те нічого, ми, як і у минулому, і позаминулому році, пропонуємо маршрути і автобуси до Бердянська. Лише тепер на маршруті може бути написане Дніпро, або Дніпро, замість Дніпропетровська. Ось і вся новина. Як завжди, ми проїжджаємо через Запоріжжя, і багато людей можуть попасти на море в Бердянськ iз Запорiжжя нашими автобусами. Цінова політика у нас так само незмінна, ми відповідаємо якості і ціні. Немає необхідності їхати на автовокзал, можна скористатися нашими перевезеннями.

Шукаєте комфортну поїзду з дітьми або всією сім'єю на морі? Тоді "Premium Bus" - це той перевізник, що треба.

Tel

Як купити квиток на автобус до Бердянська?

Дуже просто, і це займає не більше 5 хвилин. Подзвоните по будь-якому номеру: 
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 Viber 1.
Вкажіть дату і кількість пасажирів. На цьому все, ваша поїздка готова. Ми не відміняємо рейси, не спізнюємося і не пропадаємо.

Та і виконуємо безліч інших поїздок. Поглянути всі наші маршрути.

Бази відпочинку Бердянськ

Довеземо прямо до місця вашого відпочинку!

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів