Залізний порт

Розклад 2018. Дніпропетровськ - Залізний порт - Запоріжжя

zaporojie-jelezniy-portПасажирські перевезення на Чорне море Залізний порт.

Якщо ви «тусовщик» - це місце для вас. Селище багате на всілякі нічні клуби, дискотеки і парки розваг, які розташовані прямо на побережжі. Тут можна відпочивати великою компанією, адже багато закладів працюють до світанку. Цей же чинник варто враховувати при підборі житла в разі родинного відпочинку - щоб гул від дискотек вам не заважав, варто бронювати житло подалі від побережжя. До плюсів Залізного Порту варто віднести близькість Чорноморського біосферного заповідника, на який організовуються екскурсії. Залізний порт - курортне селище на березі Чорного моря, в Херсонської області, недалеко від Лазурного. Цей курорт ми рекомендуємо сім'ям з маленькими дітками, оскільки по-перше, тут великий широкий пляж з дрібним піском, а по-друге, море біля берега не глибоке, тепла вода, можна батькам відпочивати на березі і не хвилюватися за своїх діток.

Пасажирські перевезення на Чорне море.

Автобус в Железный Порт

При покупці квитків в обидві сторони - знижка на зворотну дорогу 10 відсотків.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

Днепр Железный Порт

Маршрут в Залізний Порт

Ми виконуємо регулярні рейси в Залізний порт з Дніпра (Дніпропетровська), Запоріжжя, Дніпродзержинська (Каменськоє). У нас за доступною ринковою ціною можна узяти переїзд на комфортабельному автобусі Mercedes класу Sprinter. А це повний «пакет» комфорту: музика, фільми, кондиціонер, швидка і плавна їзда, справний автопарк. Не багато перевізників можуть запропонувати нові автобуси, у нас же по мимо планового обслуговування, проводиться і періодичне оновлення автопарку. Тому, з нами ви доїдете в Залізний Порт швидко і без пригод.

Поїздки в Залізний Порт з Дніпропетровська і Запоріжжя. Купити квитки на автобус на морі в Залізний Порт. Ми пропонуємо автобус Дніпро Залізний Порт, маршрут Запоріжжя Залізний Порт, як туди, так і назад. Регулярні рейси.

Запорожье Железный ПортУ Залізному Порту багато сучасних приватних готелів зі всіма необхідними атрибутами комфорту за дуже демократичними цінами. Відстань з Дніпродзержинська (Камянськоє) до Залізного Порту - 500 км., час в дорозі 7-8 годин. Вартість проїзду - 270 грн. в один бік.

Якщо Ви хочете забронювати для себе недороге житло, ми можемо Вам запропонувати економ варіант 50-65 грн. з людини в добу. І найголовніше! Жодного порту, кораблів в цьому селищі немає! Це екологічно чисте місце, є сусідами із заповідною зоною, що дуже важливе для жителів Дніпродзержинська (Камянськоє)!

Виїзд з Лівого берега від кінотеатру "Світ" (магазин Кошик) в 21.30 і від пл. "Героїв Майдану" в 22.00 кожен вівторок, п'ятницю, суботу і  воскресіння з 08 червня по 31 серпня 2016г.

Попереднє бронювання обов'язкове, передоплата Квитки продаються з вказівкою місця в автобусі.

В разделе "Нашi авто" представлені фотографії наших автобусів і пляжу в Залізному Порту

Купить билет в Железный Порт

Бронюємо місця на поїздку в Залізний Порт

Купити квитки на наших автобусні переводки. Бронюйте через форму вище і кнопку «Забронювати» або дзвонiть нам: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Всі наші автобуси на морі.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів