Залізний порт

Розклад 2019. Дніпропетровськ - Залізний порт - Запоріжжя

 

Пасажирські перевезення на Чорне море Залізний порт.

Якщо ви «тусовщик» - це місце для вас. Селище багате на всілякі нічні клуби, дискотеки і парки розваг, які розташовані прямо на побережжі. Тут можна відпочивати великою компанією, адже багато закладів працюють до світанку. Цей же чинник варто враховувати при підборі житла в разі родинного відпочинку - щоб гул від дискотек вам не заважав, варто бронювати житло подалі від побережжя. До плюсів Залізного Порту варто віднести близькість Чорноморського біосферного заповідника, на який організовуються екскурсії. Залізний порт - курортне селище на березі Чорного моря, в Херсонської області, недалеко від Лазурного. Цей курорт ми рекомендуємо сім'ям з маленькими дітками, оскільки по-перше, тут великий широкий пляж з дрібним піском, а по-друге, море біля берега не глибоке, тепла вода, можна батькам відпочивати на березі і не хвилюватися за своїх діток.

Пасажирські перевезення на Чорне море.

Zaporojie Jelezniy Port

 

Det

При покупці квитків в обидві сторони - знижка на зворотну дорогу 10 відсотків.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

 

Маршрутка в Залізний Порт

 

Ми виконуємо регулярні рейси в Залізний порт з Дніпра (Дніпропетровська), Запоріжжя, Дніпродзержинська (Каменськоє). У нас за доступною ринковою ціною можна узяти переїзд на комфортабельному автобусі Mercedes класу Sprinter. А це повний «пакет» комфорту: музика, фільми, кондиціонер, швидка і плавна їзда, справний автопарк. Не багато перевізників можуть запропонувати нові автобуси, у нас же по мимо планового обслуговування, проводиться і періодичне оновлення автопарку. Тому, з нами ви доїдете в Залізний Порт швидко і без пригод.

Dnepr Zelezniy Port 4

 

Поїздки в Залізний Порт з Дніпропетровська і Запоріжжя. Купити квитки на автобус на морі в Залізний Порт. Ми пропонуємо автобус Дніпро Залізний Порт, маршрут Запоріжжя Залізний Порт, як туди, так і назад. Регулярні рейси.

 

Dnepr Zelezniy Port 3

У Залізному Порту багато сучасних приватних готелів зі всіма необхідними атрибутами комфорту за дуже демократичними цінами. Відстань з Дніпра (Дніпропетровська) Дніпродзержинська (Камянськоє) до Залізного Порту - 500 км., час в дорозі 7-8 годин. Вартість проїзду - 350 грн. в один бік.

Якщо Ви хочете забронювати для себе недороге житло, ми можемо Вам запропонувати економ варіант 100-120 грн. з людини в добу. І найголовніше! Жодного порту, кораблів в цьому селищі немає! Це екологічно чисте місце, є сусідами із заповідною зоною, що дуже важливе для жителів Дніпродзержинська (Камянське) і Дніпропетровська!

Виїзд з Лівого берега від кінотеатру "Світ" (магазин Кошик) в 21.30 і від пл. "Героїв Майдану" в 22.00 кожен вівторок, п'ятницю, суботу і воскресіння з 08 червня по 31 серпня 2019г. Попереднє бронювання обов'язкове, передоплата Квитки продаються з вказівкою місця в автобусі.

В раздiлi "Нашi авто" представлені фотографії наших автобусів і пляжу в Залізному Порту.

 

Tel

Бронюємо місця на поїздку в Залізний Порт

Купити квитки на наших автобусні переводки. Бронюйте через форму вище і кнопку «Забронювати» або дзвонiть нам:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 Viber 1

 

Всі наші автобуси на море.

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів