Поїхали з нами на море за маршрутом Запоріжжя - Керч від Premium Bus

Компанія Premium Bus популярна своїми комфортними і безпечними пасажирськими перевезеннями на море і назад. Наша мета зробити маршрут Запоріжжя - Керч максимально приємним і легким.

Адже хороша поїздка задає позитивний настрій на відпочинок в цілому. Якщо з якихось причин у вас не виходить поїхати в призначений час, слід повідомити нам і ми разом вирішимо цю проблему.

Вас чекає комфортна поїздка і хороші умови:

  • кожна маршрутка має чистий, охайний салон;
  • перевезення здійснюються регулярно;
  • приємна ціна на квитки;
  • страховка пасажирів;
  • зручні сидіння, які змінюють своє становище, телевізори і кондиціонери мають всі маршрутки нашого автопарку;
  • перед кожною поїздкою водія проходять перевірку, фахівці перевіряють машину на наявність поломок.

Відпочинок на морі в Керчі

У Керчі є і Азовське і Чорне море. Возз'єднання водних басейнів неймовірна краса, яку повинен побачити кожен. Завдяки цьому, місто придбало широку популярність у туристів. У цей надзвичайно красиве місто хочеться повертатися знову і знову.

Літо в Керчі починається рано, вже на початку травня можна насолодитися жаркими днями, і закінчується приблизно в жовтні. З північного боку керченського півострова можна викупатися в Азовському морі, воно значно тепліше чорного, море більше підійде для дітей. З південного боку перебувати Чорне море, вода прогрівається повільно, зате в дуже спекотні літні дні воно прекрасно охолодить.

Чим відомий Кримський місто Керч?

Керч більше підходить для тих людей, які хочуть відвідати культурні центри, насолодиться природою і спокійним відпочинком. Центр міста не схожий на курорт так як має великий порт, а ось в околицях знаходяться пляжі. Ціни тут трохи нижче, ніж в інших курортних містах Криму. Урізноманітнити свій відпочинок можна відвідуванням визначних пам'яток міста. Пляжі курорту і галькові і піщані. Такі райони як Ельтиген і Героевка створені для максимально приємного відпочинку. У Героевка наприклад, піщані пляжі тому дітям тут буде добре грати на піску. Спуск в море плавний, вода тепла і чиста. Якщо у вас не багато грошей, але ви хочете добре відпочити, радимо вам зупинитися на Аршинцевській косі. Людей тут небагато, тому ціни оптимальні на харчування і розваги.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Запорiжжя 9:30 21:30
Васильевка 10:30 22:30
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:00 1:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 2:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 4:00
Феодосiя 18:00 6:00
Керч 19:00 7:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 9:30
Время прибытия 19:00
Время отправления 21:30
Время прибытия 7:00
Стоимость 750грн
Пункт отправления Запорiжжя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Керченська фортеця

Це головна визначна пам'ятка Керчі. Фортеця має безліч підземних ходів, які розкажуть про історію та легенди. Кожен відпочиваючий може відвідати це чудо місце і "повернуться" на півтора століття назад. Фортеця була побудована в 19 століття, для того щоб не дати ворогам проникнути в місто. Велика частина фортеці перебувати під землею, а частина над землею вже обросла травою. 20 років Імператор Олександр 2-ий будував найнадійніше і сильне укриття Російської імперії. Зараз на території фортеці проводяться екскурсії, ціна на квитки найнижчі, дітям вартість ще менше.

Грязьовий вулкан Джау - Тепе

Багато туристів спеціально їдуть до Керчі, щоб подивитися надзвичайне природне явище. Існує думка, що дуже давно вулкан знищив ціле селище, який знаходився внизу гори. У 1982 році було останнє виверження вулкана, проте ніколи не знаєш коли вулкан може почати діяти.

Безсумнівно, в Керч варто поїхати, просто для того щоб насолодитися красивою природою, теплим сонцем і іскупатся в Чорному і Азовському морях. Вибираючи маршрут Запоріжжя - Керч, ви будете мати можливість чудово відпочити в тихому, затишному красивому місті. Транспортна компанія Premium Bus зробить все для того, щоб ви комфортно добралися на відпочинок і назад.