Поїхали з нами на море за маршрутом Запоріжжя - Керч від Premium Bus

Компанія Premium Bus популярна своїми комфортними і безпечними пасажирськими перевезеннями на море і назад. Наша мета зробити маршрут Запоріжжя - Керч максимально приємним і легким.

Адже хороша поїздка задає позитивний настрій на відпочинок в цілому. Якщо з якихось причин у вас не виходить поїхати в призначений час, слід повідомити нам і ми разом вирішимо цю проблему.

Вас чекає комфортна поїздка і хороші умови:

  • кожна маршрутка має чистий, охайний салон;
  • перевезення здійснюються регулярно;
  • приємна ціна на квитки;
  • страховка пасажирів;
  • зручні сидіння, які змінюють своє становище, телевізори і кондиціонери мають всі маршрутки нашого автопарку;
  • перед кожною поїздкою водія проходять перевірку, фахівці перевіряють машину на наявність поломок.

Відпочинок на морі в Керчі

У Керчі є і Азовське і Чорне море. Возз'єднання водних басейнів неймовірна краса, яку повинен побачити кожен. Завдяки цьому, місто придбало широку популярність у туристів. У цей надзвичайно красиве місто хочеться повертатися знову і знову.

Літо в Керчі починається рано, вже на початку травня можна насолодитися жаркими днями, і закінчується приблизно в жовтні. З північного боку керченського півострова можна викупатися в Азовському морі, воно значно тепліше чорного, море більше підійде для дітей. З південного боку перебувати Чорне море, вода прогрівається повільно, зате в дуже спекотні літні дні воно прекрасно охолодить.

Чим відомий Кримський місто Керч?

Керч більше підходить для тих людей, які хочуть відвідати культурні центри, насолодиться природою і спокійним відпочинком. Центр міста не схожий на курорт так як має великий порт, а ось в околицях знаходяться пляжі. Ціни тут трохи нижче, ніж в інших курортних містах Криму. Урізноманітнити свій відпочинок можна відвідуванням визначних пам'яток міста. Пляжі курорту і галькові і піщані. Такі райони як Ельтиген і Героевка створені для максимально приємного відпочинку. У Героевка наприклад, піщані пляжі тому дітям тут буде добре грати на піску. Спуск в море плавний, вода тепла і чиста. Якщо у вас не багато грошей, але ви хочете добре відпочити, радимо вам зупинитися на Аршинцевській косі. Людей тут небагато, тому ціни оптимальні на харчування і розваги.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Запорiжжя 9:30 21:30
Васильевка 10:30 22:30
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:00 1:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 2:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 4:00
Феодосiя 18:00 6:00
Керч 19:00 7:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 9:30
Время прибытия 19:00
Время отправления 21:30
Время прибытия 7:00
Стоимость 750грн
Пункт отправления Запорiжжя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Керченська фортеця

Це головна визначна пам'ятка Керчі. Фортеця має безліч підземних ходів, які розкажуть про історію та легенди. Кожен відпочиваючий може відвідати це чудо місце і "повернуться" на півтора століття назад. Фортеця була побудована в 19 століття, для того щоб не дати ворогам проникнути в місто. Велика частина фортеці перебувати під землею, а частина над землею вже обросла травою. 20 років Імператор Олександр 2-ий будував найнадійніше і сильне укриття Російської імперії. Зараз на території фортеці проводяться екскурсії, ціна на квитки найнижчі, дітям вартість ще менше.

Грязьовий вулкан Джау - Тепе

Багато туристів спеціально їдуть до Керчі, щоб подивитися надзвичайне природне явище. Існує думка, що дуже давно вулкан знищив ціле селище, який знаходився внизу гори. У 1982 році було останнє виверження вулкана, проте ніколи не знаєш коли вулкан може почати діяти.

Безсумнівно, в Керч варто поїхати, просто для того щоб насолодитися красивою природою, теплим сонцем і іскупатся в Чорному і Азовському морях. Вибираючи маршрут Запоріжжя - Керч, ви будете мати можливість чудово відпочити в тихому, затишному красивому місті. Транспортна компанія Premium Bus зробить все для того, щоб ви комфортно добралися на відпочинок і назад.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202