Маршрут Запоріжжя-Феодосія

Щодня із Запоріжжя проходить два рейси автобуса Запоріжжя-Феодосія - ранковий і вечірній. Відправлення ранкової маршрутки проходить о 09:30, а прибуття до Феодосії о 18:00. Що стосується вечірнього рейсу із Запоріжжя, то відправка о 21:00, а приїзд о 06:00. Для більш детальної інформації щодо рейсів, ви можете зателефонувати нашим менеджерам і все уточнити.

Дорога від Запоріжжя до Феодосії лежить через такі населені пункти: Василівка, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка, Джанкой, Сімферополь, Феодосія.

Загальна протяжність шляху близько 410 км. Пропускний пункт контролю - Чонгар.

Буферну зону наші пасажири проїжджають на нашому транспорті, що не пересідаючи і не проходячи її пішки. Комфорт в дорозі від початку і до кінця вам забезпечений.

Транспорт і водії

Зручності і комфорт на досить довгий маршрут - це необхідність, в якій потребує кожен. Саме тому наша компанія використовує тільки добре обслуговуються автомобілі німецького виробництва концерну «Mercedes-Benz». Наш автопарк надає мікроавтобуси Mercedes Vito для груп 8-10 чоловік, автобуси Mercedes Sprinter для груп 12-18 чоловік, а також легкові автомобілі для оренди або поїздок компаніями до трьох осіб. Детальніше з ним ви можете ознайомитися на сайті.

Пасажирські перевезення до Криму проводять наші досвідчені водії, зі стажем в міжнародних перевезеннях вище 5 років. До того ж, вони ніколи не спізнюються, завжди ввічливі і доброзичливі. Якщо вам необхідна допомога в дорозі, ви можете впевнено звернутися до них.

Салони наших транспортних засобів облаштовані безліччю опцій, таких як: клімат-контроль, регульовані сидіння, розетки для зарядки телефонів і т.д. Все щоб ви відчували себе максимально зручно в дорозі.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квиток на маршрутку Запоріжжя-Феодосія від компанії «Premium Bus», ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам або написавши нам в Viber. Також є можливість забронювати місце онлайн на сайті, заповнивши спеціальну анкету.

Даний рейс курсує без перебоїв. Скасувати поїздку водії можуть тільки з двох причин: погодні аномалії або перекриті автомагістралі. Це ставить під удар вашу безпеку. У таких випадках наші менеджери обов'язково завчасно подзвонять вам і розкажуть деталі, запропонувавши інші варіанти відправлення.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Запорiжжя 9:30 21:30
Васильевка 10:30 22:30
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:00 1:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 2:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 4:00
Феодосiя 18:00 6:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 18:00
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 6:00
Вартість 700грн
Пункт відправлення Запорiжжя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!