Запорiжжя - Севастополь

Запоріжжя - Севастополь

Щодня кількість людей прагнуть поїхати автобусом по маршруту «Запоріжжя - Севастополь» вельми велике. Пов'язано це з кількома факторами, один з яких свідчить про те, що такий спосіб переїздів займає мало часу і швидко проходять митний пункт.

Як замовити квиток

Здійснювати бронь на рейс «Запоріжжя - Севастополь» можна цілодобово: за номерами телефонів, зазначених на нашому сайті, по вайберу або в режимі онлайн (в таблиці бронювання на сайті).

Якщо ви не маєте можливості зателефонувати самостійно, то можете скинути повідомлення, і наші кваліфіковані диспетчери вам зателефонують. Після чого диспетчери зможуть дати всі відповіді на будь-які, що цікавлять вас, питання і забронювати ваш квиток на рейс «Запоріжжя - Севастополь».

Плюси Premium BUS

Віддаючи перевагу нашої організації, пасажири отримують доступ до комфортних і сучасних маршруткам мерседесом спринтер 12 і Віто 8 пасажирських місць, за кермом яких сидять кваліфіковані водії з великим стажем роботи. Також кожен наш клієнт отримує безумовну гарантію збереження багажу і особистих речей. Одним з найважливіших моментів є те, що кожен наш пасажир перебуває в абсолютній безпеці на період всього шляху.

Мінівени, маршрутки, нашого автопарку оснащені всіма необхідними приладами для комфорту пасажирів під час дороги. У салонах є dvd-програвач, wi-fi, вбудовані розетки, кондиціонер в літню пору і автономний обігрівач в зимовий час. Сидіння мають Відкидне-розсувними спинками, при необхідності, дитячими автокрісла і містким відділом для ручного багажу.

Не менш привабливим є ще й розклад пропонованих автобусів, адже рейси відбуваються двічі на день (в літній час). Виходячи з чого максимально просто підібрати ідеальний варіант саме для вас.

Подробиці маршруту «Запоріжжя - Севастополь»

Відстань від Запоріжжя до Севастополя становить 471 кілометр, що займає 10 годин в дорозі, з огляду на проходження кордону без пішого переходу буферної зони.

У літній та зимовий період часу наші маршрутки виїжджають двічі в день (вранці і ввечері). Збираємо пасажирів в Запоріжжі зупинка Каховська, проспект Металургів, магазин Ашан і у Автовокзалу (о 09:00 та 20:30) і підбираємо бажаючих в кожному місті, який проїжджаємо по шляху, а це Василівка (о 09:30 та 21.30) , Мелітополь (о 10:30 та 22:30), Чонгар (о 11:30 та 00:30), Джанкой (о 14:30 та 2:30), Сімферополь (о 17:00 і 5:00) Бахчисарай ( о 17:30 і 5:30). Прибуваємо до Севастополя на Автовокзал о 18:00 і 6:00.

По дорозі робимо всі необхідні зупинки на комфортних заправках WOG.

Завдяки транспортної організації Premium BUS, ви не тільки за швидкий проміжок часу прибудете до бажаного місця призначення, то і проведете час поїздки всередині затишного транспортного засобу. А наші ввічливі водії доставлять вас і ваш багаж, як можна швидше із Запоріжжя до Севастополя і при потребі проконсультують Вас з усіх питань що стосуються поїздки.

 

Місто виїзду Час відправлення
Запорiжжя 9:30
Василiвка 10:30
Мелiтополь 12:00
Чонгар 13:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30
Ялта 17:30
Прибуття в Севастополь 19:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 19:00
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 7:00
Вартість 650грн
Пункт відправлення Запорiжжя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202