Місто виїзду Час відправлення
Запорiжжя 9:30
Василiвка 10:30
Мелiтополь 12:00
Чонгар 13:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30
Ялта 17:30
Прибуття в Севастополь 19:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 19:00
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 7:00
Вартість 650грн
Пункт відправлення Запорiжжя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Запоріжжя - Севастополь

Щодня кількість людей прагнуть поїхати автобусом по маршруту «Запоріжжя - Севастополь» вельми велике. Пов'язано це з кількома факторами, один з яких свідчить про те, що такий спосіб переїздів займає мало часу і швидко проходять митний пункт.

Як замовити квиток

Здійснювати бронь на рейс «Запоріжжя - Севастополь» можна цілодобово: за номерами телефонів, зазначених на нашому сайті, по вайберу або в режимі онлайн (в таблиці бронювання на сайті).

Якщо ви не маєте можливості зателефонувати самостійно, то можете скинути повідомлення, і наші кваліфіковані диспетчери вам зателефонують. Після чого диспетчери зможуть дати всі відповіді на будь-які, що цікавлять вас, питання і забронювати ваш квиток на рейс «Запоріжжя - Севастополь».

Плюси Premium BUS

Віддаючи перевагу нашої організації, пасажири отримують доступ до комфортних і сучасних маршруткам мерседесом спринтер 12 і Віто 8 пасажирських місць, за кермом яких сидять кваліфіковані водії з великим стажем роботи. Також кожен наш клієнт отримує безумовну гарантію збереження багажу і особистих речей. Одним з найважливіших моментів є те, що кожен наш пасажир перебуває в абсолютній безпеці на період всього шляху.

Мінівени, маршрутки, нашого автопарку оснащені всіма необхідними приладами для комфорту пасажирів під час дороги. У салонах є dvd-програвач, wi-fi, вбудовані розетки, кондиціонер в літню пору і автономний обігрівач в зимовий час. Сидіння мають Відкидне-розсувними спинками, при необхідності, дитячими автокрісла і містким відділом для ручного багажу.

Не менш привабливим є ще й розклад пропонованих автобусів, адже рейси відбуваються двічі на день (в літній час). Виходячи з чого максимально просто підібрати ідеальний варіант саме для вас.

Подробиці маршруту «Запоріжжя - Севастополь»

Відстань від Запоріжжя до Севастополя становить 471 кілометр, що займає 10 годин в дорозі, з огляду на проходження кордону без пішого переходу буферної зони.

У літній та зимовий період часу наші маршрутки виїжджають двічі в день (вранці і ввечері). Збираємо пасажирів в Запоріжжі зупинка Каховська, проспект Металургів, магазин Ашан і у Автовокзалу (о 09:00 та 20:30) і підбираємо бажаючих в кожному місті, який проїжджаємо по шляху, а це Василівка (о 09:30 та 21.30) , Мелітополь (о 10:30 та 22:30), Чонгар (о 11:30 та 00:30), Джанкой (о 14:30 та 2:30), Сімферополь (о 17:00 і 5:00) Бахчисарай ( о 17:30 і 5:30). Прибуваємо до Севастополя на Автовокзал о 18:00 і 6:00.

По дорозі робимо всі необхідні зупинки на комфортних заправках WOG.

Завдяки транспортної організації Premium BUS, ви не тільки за швидкий проміжок часу прибудете до бажаного місця призначення, то і проведете час поїздки всередині затишного транспортного засобу. А наші ввічливі водії доставлять вас і ваш багаж, як можна швидше із Запоріжжя до Севастополя і при потребі проконсультують Вас з усіх питань що стосуються поїздки.