Пасажирські перевезення по маршруту Керч - Запоріжжя з Premium Bus

Комфортні і безпечні перевезення гарантує транспортна компанія Premium Bus. Якщо ви не знаєте куди поїхати влітку на море, ми допоможемо вам підібрати ідеальний для вас маршрут. Ціни на квитки демократичні, а умови поїздки приємно вас здивують. Квитки можна замовити на нашому сайті. Якщо так вийшло, що в зв'язку з якимись причинами, у вас не виходить поїхати на заплановану дату, ви можете повідомити нам і ми разом вирішимо це питання.

Повернувшись з Россі і переїхавши через міст, ми забираємо вас з Криму з Керчі від Автовокзалу о 16.00 або о 7.00, їздимо щодня і цілий рік. Щодня в літню пору періоду і за домовленістю з диспетчером в зимовий час. Доставляємо в Запоріжжі проїжджаючи через Горностаївка, Леніне, Кіровське, Радянський. І можемо також забрати вас з цих населених пунктів. Так як їдемо транзитом - можемо висадити на набережній біля Ашан, проспекту Металургів, зупинка Каховська. Зупиняємося на АЗС ВОГ і Атан.

Чому варто вибрати саме нас?

У нас найкращий автопарк новеньких, комфортних маршруток. Виїзди здійснюються щодня. У салоні завжди чисто, присутній телевізор, кондиціонер, а м'які крісла змінюють своє положення. Ми підберемо підхід до кожного клієнта, і довеземо швидко і надійно. Маршрут Керч - Запоріжжя тривати 12 годин, але з нами час пролетить непомітно, і ви не будете відчувати втоми. Для того, щоб забронювати квиток на маршрут Запоріжжя - Керч і Керч - Запоріжжя необхідно заповнити легку і просту заявку, після чого з вами зв'яжется наш менеджер. З Керчі відправлення навпроти автовокзалу магазин Вау. Розклад на сайті завжди актуально, періодично оновлюється. Радимо вам замовити квиток відразу в обидві сторони, так ви заощадите гроші і час. Дітям молодше 8 років, надається знижка. Постійним клієнтам також є вигідні пропозиції і знижки.

Автобус в Керчі відправляється з автовокзалу о 7:00 ранку і 16:00 ввечері прибуває також на автовокзал. Проїжджає через міста: Джанкой, Чонгар, Новоолексіївка, Василівка, Горностаївка, Ботальное, Радянський, Джанкой, Мелітополь, Новоолексіївка, Василівка, Запоріжжя. Водії підбирають пасажирів по ходу руху. Маршрут Керч - Запоріжжя проходить без пересадок і пішого переходу буферної зони. Наші водії ввічливі, акуратні і професійні.

Автобус Керч - Запоріжжя має багато переваг

Всі мікроавтобуси Мерседес Спринтер, Мерседес Віто нашого автопарку нові і мають всі умови для максимально комфортного перевезення пасажирів. Наприклад, діткам не буде нудно, так як в маршрутках є вай-фай, тому вони можуть подивитися мультики. Також, є розетки, щоб заряджати ваші гаджети. Завдяки TV, DVD- плеєра можна подивитися фільм або послухати сучасну музику. Можна сказати, що ваш відпочинок вже почнеться, тоді коли ви сядете в зручне, м'яке крісло, яке змінює своє положення. Водія роблять зупинки на великих заправках в Україні WOG, а в Криму Atan.

У нас ціна на квитки найвигідніша

Ми працюємо на ринку вже довгий час, тому заслужили авторитет у багатьох клієнтів. Також тим, хто звертається до нас знову і знову, ми пропонуємо знижки. Незважаючи на високий рівень послуг, що надаються, ціни на квитки у нас демократичні. Замовити квитки легко і просто, для цього варто заповнити просту заяву або зверніться до відділення Укрсиббанку за вказаною на сайті телефону. При бронюванні квитків можлива передоплата в 100 грн і це при бажанні.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Керч 7:00 19:00
Феодосiя 8:00 20:00
Сiмферополь 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00
Василiвка 15:00 3:00
Запорiжжя 16:00 4:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 7:00
Время прибытия 16:00
Время отправления 19:00
Время прибытия 4:00
Стоимость 750 грн (1800 руб)
Пункт отправления Керч

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Викупайтеся в Чорному і Азовському морях

Як всім відомо, в Керчі є і Азовське і Чорне море. З одного боку перебувати Чорне, а з іншого Азовське. Ви можете вибрати на свій смак, яке вам більше до душі. Наприклад, Азовське більше підійде сім'ям з дітьми, вода тепла і чиста, швидко прогрівається, ваші дітки будуть весело грати на піщаному пляжі. Ті люди, які більше люблять прохолодну водичку, великі хвилі, можуть їхати на Чорне. Інфраструктура Кримського міста теж не стоїть на месте.Возле узбережжя активно шикуються дитячі табори, пансіонати, котеджі, готелі. Ви зможете легко вибрати житло на свій смак і фінансових можливостей.

Грязелікування в Керчі

Ще з давніх часів було відомо, що озеро Чокрак в Керчі лікувальними властивостями. Це місце входить в рейтинг найбільш самобутніх місць Європи. Вченими доведено, що бруд має багато корисних елементів, які позитивно впливають на багато систем організму, і також вона є екологічно чистою.

Керч невелике місто, тому ви можете заглянути в самі різні куточки кримського курорту і насолодитися красивою природою. У місті є велика кількість парків і скверів, де можна провести як активний відпочинок, так і спокійно прогулятися або посидіти на лавочці біля озера і погодувати качечок.

Гора Мітрідат

Це головна культурна пам'ятка міста, висотою в 92 метри. Коли ви пройдете всі 436 сходинок, відкриється чудовий вид на Керченську бухту. На горі розташовані руїни стародавнього Пантікапея. Це місто колись був з найбагатших міст на березі Чорного моря. На сьогоднішній день від міста залишилися лише руїни, кожен бажаючий може зануритися в історію Пантікапея.

Premium Bus завезе вас на море і назад з Керчі в Запоріжжі в хороших умовах. Ви приїдете додому сповнені сил і будете готові здійснювати нові справи.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202