Маршрут Саки-Запоріжжя

Дорога пролягає через такі міста і селища: Жовтневе, Червоногвардійську, Джанкой, Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Василівка, Запоріжжя.

В сумі кілометраж дорівнює 405 км. Пункт пропуску - Чонгар. Буферну зону наші пасажири проїжджають на нашому комфортабельному транспорті, без всяких пересадок і піших переходів.

Маршрутка Саки-Запоріжжя курсує двічі на день. Ранковий рейс відправляється о 09:30, а прибуття відбувається о 19:00. Вечірній рейс - відправлення о 21:30, прибуття о 06:00.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про поїздку, графіку маршруту та інших питань, ви можете зателефонувати нашим менеджерам або переглянути всі на сайті.

Транспорт і водії

Всі пасажирські перевезення до Криму і назад ми реалізуємо тільки на німецьких автомобілях «Mercedes-Benz», які вчасно і якісно обслуговуються для максимальної надійності в дорозі. Наш автопарк надає мікроавтобуси та автобуси для поїздок, розрахованих на 8-10 і 12-19 пасажирів, а саме:

  • - Mercedes Vito;
  • - Mercedes Sprinter.

Для досягнення максимального комфорту салони нашого транспорту облаштовані різними опціями, включаючи клімат-контроль, регулювання сидінь, підігрів і навіть кілька розеток 220В для зарядки ваших пристроїв.

Водії, які власне і возять наших клієнтів, мають досвід міжнародних перевезень від п'яти років і більше. Більш того, вони ввічливі, пунктуальні, не слухають непристойну музику в дорозі і не курять в салоні. Під час поїздки ви можете звернутися до них за допомогою або попросити щось, вони люб'язно допоможуть.

Купівля та бронювання квитків

Придбати квиток або забронювати місце на автобус Саки-Запоріжжя ви можете наступними способами:

  • 1. Залишити заявку онлайн на нашому сайті. Для цього потрібно просто заповнити спеціальну анкету, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер;
  • 2. Зателефонувати нам по телефону. Менеджери завжди готові проконсультувати вас і підібрати зручний рейс;
  • 3. Написати нам в Viber. Після цього ми вам передзвонимо для уточнення всього.

Рейси компанії «Premium Bus» стабільні і надійні. Ми ніколи не скасовуємо їх без вагомої на те причини. А вагомими вважаються: погані погодні умови, проблеми з автомагістралями. Це фактори суттєво впливають на безпеку.

У випадках, коли рейси відміняються, наші менеджери заздалегідь повідомлять вам про це і запропонують інші варіанти відправлення, пояснивши все детально

 

Мiсто виїзду Час вiправлення Час вiправлення
Саки 9:30 21:30
Джанкой 12:30 (змiна часового поясу - 1 час) 0:30 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 14:30 2:30
Мелiтополь 16:00 4:00
Василiвка 17:30 5:30
Запорiжже 18:00 6:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 18:00
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 6:00
Вартість 600 грн (1500 руб)
Пункт відправлення Саки

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!