Сiмферополь - Запорiжжя

Пасажирські перевезення Сімферополь - Запоріжжя з Premium Bus

Компанія Premium Bus забезпечує якісні перевезення пасажирів на відпочинок і назад. Використовуючи наші послуги, ви побачите як непомітно може пролетіти час в дорозі. Маршрут Сімферополь - Запоріжжя пройде на вищому рівні. З нами ви забудете, що таке незручні крісла або спека в салоні. Кожна нова маршрутка оснащена зручними, функціональними кріслами, які змінюють своє становище, телевізорами, кондиціонерами. Ціна квитків на мікроавтобус приємно вас здивує, а відправки здійснюються щодня. Ми допоможемо вибрати вам відповідає вашим потребам.

Ворота Криму - Сімферополь

Кожен приїжджий спочатку потрапляє до Сімферополя і тільки від нього залежить, хтось залишається на кілька днів в кримській столиці, а хтось просидівши на місцевому вокзалі відправляється в інше місто на море, не побачивши всієї краси цього історичного міста. Сімферополь найбільший місто Криму, в ньому можна побачити багато студентів, тому що він вважається одним з найбільших університетських центрів.

Клімат в Сімферополі

Сімферополь перебувати поблизу гір, тому клімат більше сухостепова. Зима тут недовга, коли випадає сніг, то він швидко тане. Місцеві кажуть, що їли сніг випав на новий рік то, це велика радість. Літо довге і спекотне, середня температура становить +25 градусів. Дощі влітку можна побачити не часто, коли вони йдуть, то краще посидіти вдома, інакше можете промокнути наскрізь і захворіти.

Чому варто відвідати Сімферополь?

Багато приїхавши до Сімферополя, хочуть скоріше сісти на автобус і відправитися до моря, не зазнавши всієї краси міста. Тут є мальовничі парки, цікаві музеї і театри, цирки, кафе і ресторани, пам'ятники, нічні клуби і багато іншого.

Красивим місцем для прогулянок є Гагарінський парк. Там можна не тільки прогулятися, подивитися на мальовничу природу, а й взяти в оренду велосипед і відчути всю територію парку. Або можна покататися на катамарані вздовж річки Салгир і погодувати качок, або прокотиться на колесі огляду і побачити місто з висоти пташиного польоту.

Сімферополь це історичний і адміністративний місто. Відвідавши археологічний заповідник "Неаполь Скіфський", ви побачите цікаві експозиції, які постійно поповнюються новими.

Мармурова печера

Мармурова печера - це популярне місце, яке приїжджають відвідати не тільки місцеві, а й з найближчих міст. Вона знаходитися на висоті 920 метрів в горах.

Це загадкове місце відвідують тільки групами, дітям до 5 років вхід безкоштовний. Печера стоїть у перших місцях списку по відвідуванню по всій Європи. Перевага печери, є в тому, що вона зберегла свій вигляд протягом століть, звичайно за нею потрібен постійний догляд.

Якщо ви запланували відвідати це місце, необхідно взяти з собою теплий одяг, тому що температура в печері становить 9 градусів з високою вологістю.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Сiмферополь 21:30 9:30
Джанкой 22:30 (змiна часового поясу + 1 час) 10:30 (змiна часового поясу + 1 час)
Чонгар 0:30 12:30
Мелiтополь 2:30 14:30
Запорiжжя 4:00 16:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 21:30
Час прибуття 4:00
Час вiправлення 9:30
Час прибуття 16:00
Вартість 550 грн (1400 руб)
Пункт відправлення Сiмферополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Сімферопольський зоопарк

На сьогоднішній день зоопарк наповнений багатьма, великими видами тварин. І постійно цей список поповнюється. Територію зоопарку планують збільшити, щоб тваринам було більше місця і максимально наблизити умови до природних. Ви зможете погодувати тварин зі своїх рук, там де це дозволено і зробити прикольні фотографії.

А ще можна відвідати такі цікаві місця як: заміський будинок графа Воронцова, Свято-Троїцький собор, Центральний музей Тавриди, Караїмська кенаса, музей електротранспорту.

Відвідавши цей райський куточок, ми надаємо вам можливість комфортно і швидко дістатися назад по маршруту Сімферополь - Запоріжжя. Ви отримаєте позитивні емоції від відпочинку та шляхи додому.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202