Севастополь - Запорiжжя

Пасажирські перевезення Севастополь - Запоріжжя з Premium Bus

Якщо ви хочете добре провести свій відпочинок, і максимально комфортно доїхати до бажаного місця і назад, радимо вам звернутися в компанію Premium Bus. Для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо підібрати для вас комфортний маршрут. Пасажирські перевезення з Севастополя в Запоріжжі здійснюються на комфортних, нових автобусах. Маршрутки з зручними кріслами, які змінюють своє становище, телевізорами і кондиціонерами, створять домашню обстановку і час в дорозі пролетить непомітно. Перед кожним виїздом, маршрутки перевіряються на наявність поломки. Професійні водія з багаторічним досвідом роботи довезуть вас на море і назад швидко і надійно.

Крим є дуже популярним курортом для туристів. Щоліта сюди приїжджають тисячі туристів. І місця хапаємо всім. Крим відомий казково красивою природою, чудовими, просторими лісами, теплим морем і чистим повітрям. Також тут є цікаві пам'ятки, які варто відвідати кожному туристу Криму.

Чому саме Севастополь?

Севастополь - це частина Криму. Велика кількість бажаючих зростає з кожним роком. Тут є унікальні, цікаві історичні місця. Про деякі з них ми трохи розповімо.

Балаклава

Балаклава - це бухта, з усіх боків оточена горами, яка знаходиться недалеко від Севастополя. Тут завжди спокійна і тиха вода, гори заважають потрапляти хвилях в бухту. Колись в одній з гір знайшли величезний тунель, де позі в ньому ремонтували човни. Трохи пізніше він розпався, а на місці заводу зробили музей. Зараз кожен бажаючий може відвідати музей підводних човнів.

На Балаклаві перебувати багато ресторанів і кафе, де можна смачно і ситно поїсти. А ще тут дуже смачно готують рибу, тому місцеві називає його «риб'яче гніздо».

Дельфінарій

Відмінне місце, де буде цікаво всім. Сюди можна прийти з сім'єю і дітьми, друзями, другою половинкою. Дельфінарій перебувати в центрі міста, тому його легко можна знайти. Захопливе видовище, де різні морські тварини виконують складні трюки. Наприклад, морські котики виконують цікаві номери, а з дельфінами найчастіше працюють тренера, тому буде весело вам і дітям.

Цікавим фактом є те, що вченими доведено, що перебування в дельфінарії позитивно виявляється на психічному і фізичному стані людини. Звуки, які видають дельфіни, сприятливо впливають на організм. Тому ви не тільки отримаєте позитивні емоції, а й оздоровитесь.

Після представлення за невелику ціну можна сфотографуватися з жителями морського світу, в окремому приміщенні з інструктором можна поплавати з тваринами.

 

Мiсто виїзду Час вiправлення Час вiправлення
Севастополь 7:00 19:00
Ялта 8:30 20:30
Алушта 9:00 21:00
Джанкой 12:30 (змiна часового поясу - 1 час) 0:30 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 14:30 2:30
Мелiтополь 16:00 4:00
Василiвка 17:30 5:30
Запорiжже 18:00 6:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 7:00
Час прибуття 18:00
Час вiправлення 19:00
Час прибуття 6:00
Вартість 650 грн (1600 руб)
Пункт відправлення Севастополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Парк Перемоги

Це одне з найпопулярніших місць в Севастополі. Тут ніколи не буває порожньо. Будівництво парку почалося в 1975 році, в процес включилися моряки, трудові колективи міста, студенти і школярі. Пізніше через відсутність фінансування, парк почав згасати. Через деякий час парк почав заново відновлюватися, на його реставрацію було виділено гроші з районного бюджету.

На сьогодні Парк Перемоги є одним з улюблених місць жителів Севастополя. Можна побачити багато красивих рослин, на набережній можна відвідати різні кафе і ресторани.

На території парку є багато розваг. Любителям екстремального і веселого відпочинку можна відвідати аквапарк «Зурбаган». Також, для діток облаштовані батути, гірки. В оренду можна взяти велосипеди, ролики.

Це лише кілька цікавих місць в Севастополі. Перед від'їзд додому необхідно відвідати якомога більше пам'яток, і тоді ваш відпустку стане незабутнім. Premium Bus допоможе вам комфортно відправитися з Севастополя в Запоріжжі швидко і надійно. Ціни на квитки порадують вас, і ви приїдете додому в гарному настрої.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202