Мiсце відправлення Федотова коса, Пересіп. збір за базах вiдпочінку
Мiсце прибуття пл. Запорiжська (колишня пл. Ленiна), бiля постаменту пам'ятнику Ленiну
Час відправлення 14:00
Час прибуття 19:00
Вартість 250грн
Пункт відправлення Кирилівка

 

Кирилівка
Кирилівка Кирилівка

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Регулярні пасажирські перевезення «Кирилівка - Запоріжжя»

Premium BUS здійснили вашу поїздку на море, ми ж з радістю вас доставимо назад, додому. Поїздка з нами вам сподобається, адже ми їздимо тільки на якісно обслужених німецьких автомобілях (мерседес спринтер), місткістю в 12-20 чоловік. А наші менеджери, в свою чергу, допоможуть вам вирішити питання часу, дня і відповідного рейсу (якщо квиток замовляється вже з Кирилівки), а також ввічливо проконсультують кожного з питань, пов'язаних з дорогою.

Виїжджаємо з Кирилівки два рази в день

Відправлення пасажирів з Кирилівки відбувається о 14:00 і 17:00. Можливі й ранкові рейси о 8:00 (за попереднім погодженням з диспетчером). Водії наших мікроавтобусів мерседес спринтер збирають відпочили людей по ходу руху, з баз відпочинку (з Пересипу, Степка, Федотової Коси і самої Кирилівки), після чого вирушаємо в Запоріжжі (через Мелітополь).

По дорозі в Запоріжжі відбувається санітарна зупинка в Василівці на АЗС Wog. Також можливі висадки пасажирів по ходу даного маршруту

По прибуттю пасажирам немає потреби викликати таксі, яке в курортний сезон просто нарозхват, і перетягувати свої валізи по кілька разів. Ми довозимо своїх клієнтів в цілості й схоронності до району, де вони проживають.

Бронь квитків на маршрутку «Кирилівка - Запоріжжя»

Ми щасливі, що нас вибирають не тільки для транспортування на море, але і для переїзду додому.

Premium BUS готові запропонувати такі варіанти бронювання квитків з Кирилівки:

  • Замовлення зворотного квитка одночасно з бронюванням поїздки на море;
  • Оформлення замовлення на сайті (в таблиці онлайн-броні);
  • За номером телефонів у наших диспетчерів;
  • По вайберу;
  • У водія, коли ви їдете на море, також можна замовити зворотний квиток.

Можливий ще варіант квитка з відкритою датою. Умови такого придбання вельми прості - вам доведеться за добу попередити диспетчера про плановане виїзді.