Новомосковськ - Кирилiвка

Маршрут "Новомосковськ - Кирилівка" від Premium BUS

Море - це незабутній відпочинок! Якщо у вас є бажання відмінно відпочити в чудовому місці за розумну ціну, тоді для відпустки радимо вибрати Кирилівку, яка розташувалася біля узбережжя Азовського моря. Для надійної і комфортного транспортування рекомендуємо Premium BUS, тому що саме ця компанія пропонує кожному своєму пасажиру:

  • безпеку (на кожного пасажира передбачена страховка);
  • водіїв-професіоналів (кожен з яких володіє великим стажем роботи);
  • щоденну підтримку операторів, готових відповісти на будь-яке питання;
  • комфорт під час всієї поїздки на море в Кирилівку;
  • приємні ціни і знижки (дітям до 8 років (за умови пред'явлення свідоцтва про народження при посадці) і при замовленні зворотного квитка.

Мерседес спринтер на 12-20 місць з Новомосковська відправляється щодня:

  • Одеська — 5:50;
  • Мінімаркет — 6:00;
  • Хлібозавод — 6:05;
  • Почта — 6:10;
  • Багряні вітрила — 6:15;
  • Автовокзал — 6:20.

Кирилівка:

  • автовокзал — 10:00;
  • Федотова коса — 10:20;
  • Пересип — 10:40;
  • Степок — 13:30;
  • Федотова коса — 13:40;
  • Автовокзал — 13:50;
  • Пересип — 14:00.

Чому слід скористатися послугами Premium BUS

Наші водії заберуть кожного з вас комфортабельній маршруткою з вашого району і доставлять до воріт обраної бази відпочинку. Замовлення квитків відбувається як по телефону, так і в онлайн-режимі. Оплата здійснюється зручним для пасажира способом, при посадці.

На сьогоднішній день Кирилівка стала практично найпопулярнішим курортом на азовському узбережжі. Виходячи з цього, на під'їзді до міста відкрили нову автодорогу, завдяки чому покращилась якість і комфорт поїздок по маршруту «Новомосковськ - Кирилівка».

Замовлення місця в маршрутці від Premium BUS

Для того, щоб відправиться в Кирилівку з Новомосковська зовсім не обов'язково за службовим стояти в черзі на жд або автовокзалі. З району, де ви проживаєте, вас рано-вранці забере наш водій на комфортабельному мікро автобусі Мерседес Спринтер і, приблизно, за чотири години доставить вас до місця відпочинку. Автобуси мерседес спринтери, якими відбувається поїздка в Кирилівку, такі затишні і оснащені всім необхідним (dvd-програвачами, wi-fi, відкидні сидіння), що ви навіть не встигнете втомитися від дороги.

 

Мiсце відправлення автовокзал
Мiсце прибуття автовокзал, Пересип, Федотова коса
Час відправлення 6:00
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Новомосковськ

 

Кирилівка
Кирилівка Кирилівка

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Маса плюсів і мало мінусів

Якщо ви віддаєте перевагу проводити свою відпустку всією сім'єю, відпочиваючи у самого моря, то є багато причин, чому слід відвідати саме Кирилівку. Основною причиною буде близькість і температура Азовського моря. Безліч пансіонатів, баз відпочинку і приватні будинки розташовуються практично у самого моря або ж всього в парі десятків метром від чистих пляжів.

Поїздки в Кирилівку неймовірно популярні, адже тут є такі розважальні заклади, як:

  • бари, кафе, ресторани і клуби;
  • луна-парки;
  • аквапарк;
  • дельфінарій;
  • сафарі-парк;
  • заповідник;
  • кінний цирк.

І цей список можна продовжувати нескінченно. Повірте, тут є на що подивитися, де побувати і чим вразити.

Коротше кажучи, тут є розваги для всіх і кожного - для молодих туристів, для молодят, для сімей з дітьми і навіть для літніх відвідувачів. З огляду на це різноманітність, зовсім не дивно, що маршрут «Новомосковськ - Кирилівка», пропонований компанією Premium BUS, завжди наповнений туристами.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202