Новомосковськ - Кирилівка Бронювання одного місця
Лого PremiumBus
Мiсце відправлення автовокзал
Мiсце прибуття автовокзал, Пересип, Федотова коса
Час відправлення 6:00
Час прибуття 11:00
Вартість 300грн
Пункт відправлення Новомосковськ

 

Кирилівка
Кирилівка Кирилівка

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Маршрут "Новомосковськ - Кирилівка" від Premium BUS

Море - це незабутній відпочинок! Якщо у вас є бажання відмінно відпочити в чудовому місці за розумну ціну, тоді для відпустки радимо вибрати Кирилівку, яка розташувалася біля узбережжя Азовського моря. Для надійної і комфортного транспортування рекомендуємо Premium BUS, тому що саме ця компанія пропонує кожному своєму пасажиру:

  • безпеку (на кожного пасажира передбачена страховка);
  • водіїв-професіоналів (кожен з яких володіє великим стажем роботи);
  • щоденну підтримку операторів, готових відповісти на будь-яке питання;
  • комфорт під час всієї поїздки на море в Кирилівку;
  • приємні ціни і знижки (дітям до 8 років (за умови пред'явлення свідоцтва про народження при посадці) і при замовленні зворотного квитка.

Мерседес спринтер на 12-20 місць з Новомосковська відправляється щодня:

  • Одеська — 5:50;
  • Мінімаркет — 6:00;
  • Хлібозавод — 6:05;
  • Почта — 6:10;
  • Багряні вітрила — 6:15;
  • Автовокзал — 6:20.

Кирилівка:

  • автовокзал — 10:00;
  • Федотова коса — 10:20;
  • Пересип — 10:40;
  • Степок — 13:30;
  • Федотова коса — 13:40;
  • Автовокзал — 13:50;
  • Пересип — 14:00.

Чому слід скористатися послугами Premium BUS

Наші водії заберуть кожного з вас комфортабельній маршруткою з вашого району і доставлять до воріт обраної бази відпочинку. Замовлення квитків відбувається як по телефону, так і в онлайн-режимі. Оплата здійснюється зручним для пасажира способом, при посадці.

На сьогоднішній день Кирилівка стала практично найпопулярнішим курортом на азовському узбережжі. Виходячи з цього, на під'їзді до міста відкрили нову автодорогу, завдяки чому покращилась якість і комфорт поїздок по маршруту «Новомосковськ - Кирилівка».

Замовлення місця в маршрутці від Premium BUS

Для того, щоб відправиться в Кирилівку з Новомосковська зовсім не обов'язково за службовим стояти в черзі на жд або автовокзалі. З району, де ви проживаєте, вас рано-вранці забере наш водій на комфортабельному мікро автобусі Мерседес Спринтер і, приблизно, за чотири години доставить вас до місця відпочинку. Автобуси мерседес спринтери, якими відбувається поїздка в Кирилівку, такі затишні і оснащені всім необхідним (dvd-програвачами, wi-fi, відкидні сидіння), що ви навіть не встигнете втомитися від дороги.

Маса плюсів і мало мінусів

Якщо ви віддаєте перевагу проводити свою відпустку всією сім'єю, відпочиваючи у самого моря, то є багато причин, чому слід відвідати саме Кирилівку. Основною причиною буде близькість і температура Азовського моря. Безліч пансіонатів, баз відпочинку і приватні будинки розташовуються практично у самого моря або ж всього в парі десятків метром від чистих пляжів.

Поїздки в Кирилівку неймовірно популярні, адже тут є такі розважальні заклади, як:

  • бари, кафе, ресторани і клуби;
  • луна-парки;
  • аквапарк;
  • дельфінарій;
  • сафарі-парк;
  • заповідник;
  • кінний цирк.

І цей список можна продовжувати нескінченно. Повірте, тут є на що подивитися, де побувати і чим вразити.

Коротше кажучи, тут є розваги для всіх і кожного - для молодих туристів, для молодят, для сімей з дітьми і навіть для літніх відвідувачів. З огляду на це різноманітність, зовсім не дивно, що маршрут «Новомосковськ - Кирилівка», пропонований компанією Premium BUS, завжди наповнений туристами.