Кириллiвка - Днiпро

Мiсце відправлення Федотовая коса, Пересип, сбор по базах вiдпочинку
Мiсце прибуття Центр, ЦУМ. низ пр.Поля (колиш.пр.Кiрова), пл. Островського

Пункт відправлення
Кириллiвка
вулиця Федотова коса, Кирилівка, Запорізька область, Украина
Кириллiвка
Час відправлення 14:00
Час прибуття 20:00
Вартість 200грн
200грн
Розклад 2018. Дніпропетровськ - Кирілловка - Дніпропетровськ
dnepr-kirillovka

Компанія "Premium Bus" пропонує автобус в Кирілловку з Дніпра (Дніпропетровська) проїжджаючи Запоріжжя. Останнім часом цей маршрут дуже популярний. Оскільки Кирілловка – прекрасне місце на побережжі Азовського моря. Маючи приємний клімат, багато хто любить відпочивати в цьому місці. Навіть закриваючи очі на те, що Кирілловка невелике містечко, тут величезна кількість сучасних баз відпочинку, туристичних баз, санаторіїв. Кожен може знайти тут, як спокійний родинний відпочинок, так і купу актівностей, дискотек. Не даремно це улюблене місце багатьох.

Комфортні поїздки в Кирілловку з Дніпропетровська (Дніпро). Навіть коли ви відпочили, ми запропонуємо назад поїздки з Кирілловки до Дніпропетровська (Дніпро). У нас на сайті можна купити квиток на автобус Дніпропетровськ Кирілловка, Кирілловка - Дніпро, Каменськоє (Дніпродзержинськ) – Кирілловка.

Дзвоніть: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Детальну інформацію за часом відправлення і замовленню квитків, звертайтеся по телефонах, вказаних вище. Пасажирські перевезення Дніпропетровськ Кирілловка.

Автобус Дніпропетровськ - Кирілловка

Наша компанія пропонує перевезення в Кирілловку вже не перший рік. Багато постійних клієнтів довіряють нам і разом з нами їздять на морі. У нашому автопарке современные комфортабельні мікроавтобуси Mercedes – а це не лише швидкі перевезення, але і комфортні м'які сидіння, справний кондиціонер, аудіо і відео супровід в течії всього часу дороги.

Предложение на автобус в КирилловкуПри покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

КирилловкаПоїздки на автобусі з Дніпра (Дніпропетровська) в Кирілловку, Пересип і на Федотову косу найзручнішим способом. Вам не обов'язково їхати на автовозкал, ви замовляєте місце на автобус у нас, а ми підвеземо не просто в Кирілловку, ми довеземо вас прямо під ваше місце відпочинку – базу, готель, будинок, санаторій. Так само і назад. Повертаючись додому і узявши квиток на наш автобус, ми заберемо вас прямо з двору і доставимо до Запоріжжя або Дніпра (Дніпропетровськ). Це дуже зручно. А головне ціна така ж, як купити квиток в Кирілловку на автовокзалі. А сервіс, в нашому варіанті, набагато вище. Не варто довго вважати, дзвоните зараз і бронюйте місця.

Днепр Кирилловка

Поїздки в Кирілловку 2018

Маршрути в Кирілловку из Дніпра (Дніпропетровська) і Запоріжжя – недорого, швидко і з комфортом. Плануєте свою відпустку, займіть місце в нашому автобусі. Всього за декілька годинників ви виявитеся на березі моря. Ваша відпустка – ваш відпочинок, тому не турбуйтеся про поїздку, всі питання по дорозі Дніпро -Кирілловка ми візьмемо на себе.

Купить билет в КирилловкуЯк купити квиток на автобус Дніпро (через Запоріжжя) - Кириллівка

Подзвонiть по будь-якому номеру: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Вкажіть кількість пасажирів, і уточните по кількості дітей. От і все, вважайте ви вже в Кириллівцi.

Маршрутка Дніпро Кириллівка

>>Поглянути всі наші маршрути

Поїздки в Кириллівку з Дніпропетровська

Поглянути WEB камери перед поїздкою:

Веб камеры Кирилловка

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів