Київ – Крим – Київ

Хочете провести чергову літню відпустку в Криму? Плануєте екскурсію або ділову поїздку в місто, розташоване на Кримському побережжі? Наша компанія здійснює пасажирські перевезення і пропонує кращі умови для поїздки. Ми знаємо, як важливі для тривалої подорожі комфорт і легкість. Маршрутка Київ – Крим швидко і з максимальною зручністю довезе вас в пункт призначення.

 

Бронюємо трансфер до Криму: Київ - Сiмферополь, Київ - Алушта, Київ - Ялта, Київ - Севастополь, Київ - Феодосiя, Київ - Керч. І назад.

 

Пасажирські перевезення до Криму з Київа

Впродовж декількох років ми успішно здійснюємо пасажирські перевезення з Київа в міста Кримського півострова по напрямах:

 • Київ – Джанкой
 • Київ – Сiмферополь
 • Київ – Алушта
 • Київ – Ялта
 • Київ – Севастополь
 • Київ – Феодосiя
 • Київ – Керч
 • Київ – Євпаторія
Kiev 2

 

Бронюємо трансфер до Криму: Київ - Сiмферополь, Київ - Алушта, Київ - Ялта, Київ - Севастополь, Київ - Феодосiя, Київ - Керч. I назад.

Сучасна комплектація автобусів дозволяє нашим клієнтам подорожувати зі всіма необхідними зручностями

 

Kiev 1

 

 • Wi-fi у всіх наших маршрутах. Наші пасажири мають постійний доступ до інтернету. Під час поїздки спілкуйтеся з друзями і близькими, вирішуйте важливі робочі питання.
 • Зручність і комфорт. Всі автобуси оснащені системою клімат контролю (влітку не жарко, взимку не холодно), зручними сидіннями з регульованою спинкою і підлокітниками. Місткий багажний відсік дозволяє вміщати всі валізи наших пасажирів.
 • Кожні 2-3 години дотримання по маршруту водій здійснює зупинки для відпочинку і кофе-брейков (як заплановані, так і на вимогу пасажирів).
 • Доступна середньориночна вартість, яка регулярно передивляється і регулюється. На території України оплата здійснюється в гривнах, на території Криму – в рублях.

З Києва до Криму і назад - бронюйте місця заздалегідь!

Щоб замовити квиток на автобус Київ – Крим, подзвоните нам або відправте онлайн заявку. Диспетчер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин, уточнить деталі поїздки, відповість на всі питання, зорієнтує, як добратися до місця посадки.

 

Tel

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 Viber 1

 

Пасажирські перевезення з Києва в Крим (і у зворотному напрямі) здійснюються щодня. Тобто, ви можете планувати поїздку в будь-який зручний для вас день, не турбуючись про можливу відміну рейса по яких-небудь непередбачених причинах.

Просто виберіть маршрут, дату і забронюйте місце в автобусі. Звернете увагу: у розклад по маршрутах включені основні міста. Тобто, наш автобус проїжджає не лише через центри крупних кримських міст, але і через попутні населені пункти по окружних дорогах. Тому, бронюючи місце в автобусі, попутник може погоджувати місце посадки/висадки, а водій забере (висадить) вас на будь-якій ділянці маршруту.

Kiev 4

Чому їздити до Криму краще з надійним перевізником?

Yalta 4
 • Наша компанія несе відповідальність за пасажирів впродовж всієї дороги дотримання.
 • Багатолітній досвід і професіоналізм наших водіїв дозволяє доїхати швидко і безпечно. В разі позаштатної ситуації на дорозі, дослідний водій швидко відреагує, усуне проблему і доставить пасажирів в пункт призначення з мінімальною втратою в часі.
 • Ми пропонуємо поїздки в міста Кримського півострова без пересадок і піших переходів. Поїздка на автобусі стане приємним заходом, залишивши в пам'яті наших пасажирів виключно позитивні емоції і спогади.

 

Вирішивши скористатися послугами нашої компанії, ви гарантовано залишитеся задоволені своїм рішенням. Поєздки з Києва в Крим здійснюються по ретельно спланованому графіку з врахуванням чинного законодавства, відповідно до положень міжнародних норм. Перед поїздкою до Криму або Києва перевірте наявність документів, необхідних для проходження митного контролю. І більше ні про що не турбуйтеся – насолоджуйтеся комфортом і безпекою в поїздці!

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів