Київ – Крим – Київ

Хочете провести чергову літню відпустку в Криму? Плануєте екскурсію або ділову поїздку в місто, розташоване на Кримському побережжі? Наша компанія здійснює пасажирські перевезення і пропонує кращі умови для поїздки. Ми знаємо, як важливі для тривалої подорожі комфорт і легкість. Маршрутка Київ – Крим швидко і з максимальною зручністю довезе вас в пункт призначення.

Бронюємо трансфер до Криму: Київ - Сiмферополь, Київ - Алушта, Київ - Ялта, Київ - Севастополь, Київ - Феодосiя, Київ - Керч. І назад.

Пасажирські перевезення до Криму з Київа

Впродовж декількох років ми успішно здійснюємо пасажирські перевезення з Київа в міста Кримського півострова по напрямах:

 • Київ – Джанкой
 • Київ – Сiмферополь
 • Київ – Алушта
 • Київ – Ялта
 • Київ – Севастополь
 • Київ – Феодосiя
 • Київ – Керч
 • Київ – Євпаторія

Бронюємо трансфер до Криму: Київ - Сiмферополь, Київ - Алушта, Київ - Ялта, Київ - Севастополь, Київ - Феодосiя, Київ - Керч. I назад.

Сучасна комплектація автобусів дозволяє нашим клієнтам подорожувати зі всіма необхідними зручностями

 • Wi-fi у всіх наших маршрутах. Наші пасажири мають постійний доступ до інтернету. Під час поїздки спілкуйтеся з друзями і близькими, вирішуйте важливі робочі питання.
 • Зручність і комфорт. Всі автобуси оснащені системою клімат контролю (влітку не жарко, взимку не холодно), зручними сидіннями з регульованою спинкою і підлокітниками. Місткий багажний відсік дозволяє вміщати всі валізи наших пасажирів.
 • Кожні 2-3 години дотримання по маршруту водій здійснює зупинки для відпочинку і кофе-брейков (як заплановані, так і на вимогу пасажирів).
 • Доступна середньориночна вартість, яка регулярно передивляється і регулюється. На території України оплата здійснюється в гривнах, на території Криму – в рублях.

З Києва до Криму і назад - бронюйте місця заздалегідь!

Щоб замовити квиток на автобус Київ – Крим, подзвоните нам або відправте онлайн заявку. Диспетчер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин, уточнить деталі поїздки, відповість на всі питання, зорієнтує, як добратися до місця посадки.

Купить билет Киев-Крым

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 viber

Пасажирські перевезення з Києва в Крим (і у зворотному напрямі) здійснюються щодня. Тобто, ви можете планувати поїздку в будь-який зручний для вас день, не турбуючись про можливу відміну рейса по яких-небудь непередбачених причинах.

Просто виберіть маршрут, дату і забронюйте місце в автобусі. Звернете увагу: у розклад по маршрутах включені основні міста. Тобто, наш автобус проїжджає не лише через центри крупних кримських міст, але і через попутні населені пункти по окружних дорогах. Тому, бронюючи місце в автобусі, попутник може погоджувати місце посадки/висадки, а водій забере (висадить) вас на будь-якій ділянці маршруту.

Чому їздити до Криму краще з надійним перевізником?

 • Наша компанія несе відповідальність за пасажирів впродовж всієї дороги дотримання.
 • Багатолітній досвід і професіоналізм наших водіїв дозволяє доїхати швидко і безпечно. В разі позаштатної ситуації на дорозі, дослідний водій швидко відреагує, усуне проблему і доставить пасажирів в пункт призначення з мінімальною втратою в часі.
 • Ми пропонуємо поїздки в міста Кримського півострова без пересадок і піших переходів. Поїздка на автобусі стане приємним заходом, залишивши в пам'яті наших пасажирів виключно позитивні емоції і спогади.

Вирішивши скористатися послугами нашої компанії, ви гарантовано залишитеся задоволені своїм рішенням. Поєздки з Києва в Крим здійснюються по ретельно спланованому графіку з врахуванням чинного законодавства, відповідно до положень міжнародних норм. Перед поїздкою до Криму або Києва перевірте наявність документів, необхідних для проходження митного контролю. І більше ні про що не турбуйтеся – насолоджуйтеся комфортом і безпекою в поїздці!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів