Немає рейсів у вибраному маршруті

Театр починається з вішалки, а шикарний відпочинок і гарний настрій з автобуса. Компанія "Premium Bus" пропонує високо професійні пасажирські перевезення по напряму - Дніпро (Дніпропетровськ) - Кривий ріг – Коблеве по зручних для відпочивальників маршрутах.
Комфортабельний відпочинок в затишному і сонячному Кобльово на Чорноморському побережжі ідеально підійде молодожонам, родинним парам з дітьми, а також галасливим компаніям молоді. Тут кожен відпочивальник знайде для себе все те, що дозволить в повній міні насолодитися відпочинком: затишні пансіонати і шикарні бази відпочинку, бари і ресторани з вишуканими блюдами, екскурсії, дискотеки, незабутні аквапарки, приголомшливий дельфінарій, шоу-програми, катання на водних мотоциклах а так само морська рибалка.

Коблево

При покупці квитків в обидві сторони - знижка на зворотний проїзд 10 %.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 %.


Автобус в КоблевоНе рідко відпочиваючим доводиться стикатися з не якісним обслуговуванням транспортних компаній, грубі водії, старі, задушливі і брудні автобуси все це викликає негативні емоції і як наслідок зіпсований настрій вже на початку такого довгожданого відпочинку. Отримати першокласне обслуговування і поїздку на нових сучасних мікроавтобусах відповідних всім нормам пасажирських перевезень в курортну зону Коблеве вам дозволить компанія "Premium Bus" ми регулярно здійснює пасажирські перевезення в курортні міста України. Маючи багатолітній досвід на ринку послуг пасажирських перевезень, ми зробимо все можливе, що б подорож з нами стала для вас приємним початком відпочинку.

Автобус в Коблеве

Автобус Днепр КоблевоНаша компания предлагает Вам воспользоваться качественными услугами пассажирских перевозок удобными микроавтобусами, минивенами и автобусами с кондиционерами по маршруту - Дніпропетровськ - Кривий ріг – Коблеве. Маршрут розроблений таким чином, що б нашим пасажирам було максимальне зручно в найкоротші рядки добратися до пункту призначення.
Зробивши поїздку в компанії наших професійних водіїв які своєчасно і безпечно доставлять Вас на комфортабельних автобусах в Коблеве ви залишитеся надовго в числі наших клієнтів, оскільки ми гарантуємо якість обслуговування, безпеку і комфорт.

Купить билет в Коблево

Купити квиток на автобус

Робиться це просто і швидко. Телефонуйте:

(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber
Вам потрібно передати дату і кількість місць. І все, ми гарантуємо автобус в Коблеве с Днiпра

Поглянути всі наші маршрути.

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів