Коблеве

Немає рейсів у вибраному маршруті

Театр починається з вішалки, а шикарний відпочинок і гарний настрій з автобуса. Компанія "Premium Bus" пропонує високо професійні пасажирські перевезення по напряму - Дніпро (Дніпропетровськ) - Кривий ріг – Коблеве по зручних для відпочивальників маршрутах.
Комфортабельний відпочинок в затишному і сонячному Кобльово на Чорноморському побережжі ідеально підійде молодожонам, родинним парам з дітьми, а також галасливим компаніям молоді. Тут кожен відпочивальник знайде для себе все те, що дозволить в повній міні насолодитися відпочинком: затишні пансіонати і шикарні бази відпочинку, бари і ресторани з вишуканими блюдами, екскурсії, дискотеки, незабутні аквапарки, приголомшливий дельфінарій, шоу-програми, катання на водних мотоциклах а так само морська рибалка.

Det

При покупці квитків в обидві сторони - знижка на зворотний проїзд 10 %.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 %.


Koblevo FotografiiНе рідко відпочиваючим доводиться стикатися з не якісним обслуговуванням транспортних компаній, грубі водії, старі, задушливі і брудні автобуси все це викликає негативні емоції і як наслідок зіпсований настрій вже на початку такого довгожданого відпочинку. Отримати першокласне обслуговування і поїздку на нових сучасних мікроавтобусах відповідних всім нормам пасажирських перевезень в курортну зону Коблеве вам дозволить компанія "Premium Bus" ми регулярно здійснює пасажирські перевезення в курортні міста України. Маючи багатолітній досвід на ринку послуг пасажирських перевезень, ми зробимо все можливе, що б подорож з нами стала для вас приємним початком відпочинку.

Автобус в Коблеве

9089493933Наша компания предлагает Вам воспользоваться качественными услугами пассажирских перевозок удобными микроавтобусами, минивенами и автобусами с кондиционерами по маршруту - Дніпропетровськ - Кривий ріг – Коблеве. Маршрут розроблений таким чином, що б нашим пасажирам було максимальне зручно в найкоротші рядки добратися до пункту призначення.
Зробивши поїздку в компанії наших професійних водіїв які своєчасно і безпечно доставлять Вас на комфортабельних автобусах в Коблеве ви залишитеся надовго в числі наших клієнтів, оскільки ми гарантуємо якість обслуговування, безпеку і комфорт.

 

Tel

Купити квиток на автобус

Робиться це просто і швидко. Телефонуйте:

(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 Viber 1
Вам потрібно передати дату і кількість місць. І все, ми гарантуємо автобус в Коблеве с Днiпра

 

Поглянути всі наші маршрути.

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів