Купівля та бронювання квитків

З настанням літнього сезону зростає попит на пасажирські перевезення в чорноморському напрямі. Особливим попитом користується Лазурне. Прекрасні піщані пляжі і чисте море приваблюють і Жителів Запоріжжя. Багато з них вважають за краще подорожувати з комфортом. Тому бронюють квитки в Premium Bus. Онлайн таблиця , розміщена на офіційному сайті, надає актуальну інформацію про всі рейсах компанії.

Маршрут Лазурне-Запоріжжя

У місті Запоріжжі пасажири можуть сісти в комфортабельний мерседес спринтер не тільки на автовокзалі. Пасажирські перевезення передбачаються за зручним маршрутом. Клієнт може підсісти на вулицях Каховській, по проспекту Металургів, біля магазину Ашан, або у житломасиву «Космос». Це зручно для тих, хто вважає за краще замовляти квитки заздалегідь через інтернет і вирушати в дорогу без зайвих пересадок.

Пасажирські перевезення від Premium Bus базуються на трьох принципах - помірні ціни, високий рівень безпеки та бездоганну якість і комфорт. Поїздки на морські курорти з цією компанією гарантують комфортабельні мерседес спринтери , а також мінівени . Весь транспорт щодня проходить санітарну обробку. Тому пасажир відправиться в шлях на чистій маршрутці. Гарантія здійснення поїздки завжди стовідсоткова. Ніяких переносів у Premium Bus не передбачено. Причому, навіть якщо мерседес спринтер не заповнений необхідним числом пасажирів, поїздка здійснюється на мінівені .

Транспорт і водії

Ввічливі водії відрізняються відповідальністю і чуйністю. Вони не будуть палити за кермом. Це досвідчені фахівці, які розуміюся на пасажирських перевезеннях. Вони завжди готові допомогти завантажити багаж і безпечно доставити клієнта по необхідному напрямку. Розклад радує своєю зручністю. У онлайн таблиці завжди передбачаються актуальні дані про рейси. Дістатися з Запоріжжя до Лазурного або повернутися з чорноморського курорту додому тепер можна без зайвого клопоту.

Пасажирські перевезення зручні і за часом. Маршрутка відправляється з Лазурного в 14-00 і вже до 23-00 вона прибуває в Запоріжжі. Більше ніяких неприємних нічних рейсів. Як мерседес спринтери , так і мінівени оснащені всім, що потрібно сучасній людині для відчуття комфорту. Тут є і кондиціонери, і розкладні сидіння, і навіть аудіосистеми і телевізори.

Дістатися додому з прекрасного чорноморського курорту тепер не проблема. Технічні зупинки здійснюються безпосередньо на АЗС. Ціни на дитячі квитки на порядок нижче. А малюкам до восьми років передбачаються знижки.

Пасажирські перевезення від компанії, що володіє 15-річним стажем і всім необхідним для комфорту замовника, безсумнівно, подарують безліч приємних вражень. Актуальну інформацію про вартість проїзду, наявності квитків , а також розклад руху завжди можна дізнатися на офіційному сайті.

 

Мiсце відправлення забираємо з центральних вулиць Скадовська
Мiсце прибуття пл. Запорiжська (колишня пл. Ленiна), бiля постаменту пам'ятнику Ленiну
Час відправлення 14:00
Час прибуття 21:30
Вартість 400грн
Пункт відправлення Лазурне

 

Лазурне
Лазурне Лазурне

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!