Мелiтополь - Бахчисарай

Мелітополь - Бахчисарай з Premium BUS

Основна діяльність компанії Premium BUS полягає в пасажирських перевезеннях на море в Крим і з моря назад додому, тому ми маємо великий досвід і готові запропонувати кожному з вас якісне обслуговування. Головним нашим завданням є щасливий клієнт, який отримав максимальну кількість позитивних емоцій після поїздки за маршрутом «Мелітополь - Бахчисарай».

Деталі рейсу

Розклад автобуса за маршрутом Мелітополь - Бахчисарай - Мелітополь:

Щоденні рейси:

  • Мелітополь - 11:00, 23:00;
  • Чонгар - 13:30, 1:30;
  • Джанкой - 14:30, 2:30;
  • Сімферополь - 15:30, 3:30;
  • Бахчисарай - 16:30, 4:30.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал.

Відстань від Бахчисарая до Мелітополя складає 288 кілометрів, що свідчить про те, що в дорозі ви проведете близько 8 годин, з огляду на проходження кордону. По дорозі наші водії здійснюють регулярні санітарні зупинки на заправках.

Розвага і пам'ятки Бахчисарая

В межах міста розташувалося не особливо багато примітних місць, але прогулянка по центру однозначно принесе естетичне задоволення і допоможе перейнятися навколишнім менталітетом.

Походивши по вузеньких брукованих вулицях, помилувавшись древніми будівлями, пройдіться до основну пам'ятку міста - Бахчисарайського палацу. Його вважають особливим зразком кримськотатарської архітектури, а на це точно варто поглянути. Кожен, хто правил тут додавав до палацового комплексу щось від себе, що зробило це місце унікальним. Найпопулярнішим спорудою на території палацу є Фонтан сліз, який овіяний романтичною і досить сумною легендою.

Свято-Успенський монастир в Бахчисараї

Цей монастир засновано візантійськими ченцями близько тисячі років тому. Будівля, примостився в дикому ущелині, дуже схоже з гірськими монастирями балканської місцевості, що, в принципі, не дивно, адже виходячи з деяких припущень, заснували Бахчисарайський монастир саме монахи, які покинули рідні землі згодом турецької навали.

Історія святого місця багата і пошкоджень монастиря і території було безліч, тому великими зусиллями, практично по крупицях збираючи, було відновлено місце. Пощастило відтворити і церква, і сходи, що ведуть на верхній ярус монастиря, і дзвіницю, і навіть наскальні розписи. Це місце варто того, щоб на власні очі на все це поглянути.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:30 1:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час) 2:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30 3:30
Бахчисарай 16:30 4:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 12:00
Час прибуття 16:30
Час вiправлення 0:00
Час прибуття 4:30
Вартість 600грн
Пункт відправлення Мелiтополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Печерний монастир

Цей монастир називають ще й містом Качи-Кальон, який вважають одним з найцікавіших пам'яток середньовічного Криму. Монастир процвітав кілька століть, з шостого по вісімнадцятий, а нині є частиною Бахчисарайського історичного заповідника і об'єктом спадщини.

Качь-Кальон - це цілий комплекс печер, що утворилися не людськими руками, а матінкою природою. Всі печери розташувалися в скелі, довжиною в 140 метрів, яка зовні нагадує величезний корабель з тріщинами у вигляді хреста на «носі».

Качь-Кальон розмістився одночасно на парі рівнів, підніматися на які потрібно раніше протоптаних доріжками. У першій печері є два приміщення, які не так давно служили церквою і виноробнею, поряд розташувалися реліквії некрополя з надгробками. Далі по доріжці ви вийдете до колишнього місця проживання ченців і другий печері. Після цього стежка розходиться: в одну сторону направляється до третьої печері, а в іншу - до печери Святої Анастасії.

Компанія Premium BUS докладає масу зусиль, щоб ваше подорож з Мелітополя в Бахчисарай на маршрутному автобусі було безпечним, затишним і супроводжувалося лише позитивними емоціями.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202