Мелітополь - Бахчисарай з Premium BUS

Основна діяльність компанії Premium BUS полягає в пасажирських перевезеннях на море в Крим і з моря назад додому, тому ми маємо великий досвід і готові запропонувати кожному з вас якісне обслуговування. Головним нашим завданням є щасливий клієнт, який отримав максимальну кількість позитивних емоцій після поїздки за маршрутом «Мелітополь - Бахчисарай».

Деталі рейсу

Розклад автобуса за маршрутом Мелітополь - Бахчисарай - Мелітополь:

Щоденні рейси:

  • Мелітополь - 11:00, 23:00;
  • Чонгар - 13:30, 1:30;
  • Джанкой - 14:30, 2:30;
  • Сімферополь - 15:30, 3:30;
  • Бахчисарай - 16:30, 4:30.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал.

Відстань від Бахчисарая до Мелітополя складає 288 кілометрів, що свідчить про те, що в дорозі ви проведете близько 8 годин, з огляду на проходження кордону. По дорозі наші водії здійснюють регулярні санітарні зупинки на заправках.

Розвага і пам'ятки Бахчисарая

В межах міста розташувалося не особливо багато примітних місць, але прогулянка по центру однозначно принесе естетичне задоволення і допоможе перейнятися навколишнім менталітетом.

Походивши по вузеньких брукованих вулицях, помилувавшись древніми будівлями, пройдіться до основну пам'ятку міста - Бахчисарайського палацу. Його вважають особливим зразком кримськотатарської архітектури, а на це точно варто поглянути. Кожен, хто правил тут додавав до палацового комплексу щось від себе, що зробило це місце унікальним. Найпопулярнішим спорудою на території палацу є Фонтан сліз, який овіяний романтичною і досить сумною легендою.

Свято-Успенський монастир в Бахчисараї

Цей монастир засновано візантійськими ченцями близько тисячі років тому. Будівля, примостився в дикому ущелині, дуже схоже з гірськими монастирями балканської місцевості, що, в принципі, не дивно, адже виходячи з деяких припущень, заснували Бахчисарайський монастир саме монахи, які покинули рідні землі згодом турецької навали.

Історія святого місця багата і пошкоджень монастиря і території було безліч, тому великими зусиллями, практично по крупицях збираючи, було відновлено місце. Пощастило відтворити і церква, і сходи, що ведуть на верхній ярус монастиря, і дзвіницю, і навіть наскальні розписи. Це місце варто того, щоб на власні очі на все це поглянути.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:30 1:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час) 2:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30 3:30
Бахчисарай 16:30 4:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 12:00
Час прибуття 16:30
Час вiправлення 0:00
Час прибуття 4:30
Вартість 600грн
Пункт відправлення Мелiтополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Печерний монастир

Цей монастир називають ще й містом Качи-Кальон, який вважають одним з найцікавіших пам'яток середньовічного Криму. Монастир процвітав кілька століть, з шостого по вісімнадцятий, а нині є частиною Бахчисарайського історичного заповідника і об'єктом спадщини.

Качь-Кальон - це цілий комплекс печер, що утворилися не людськими руками, а матінкою природою. Всі печери розташувалися в скелі, довжиною в 140 метрів, яка зовні нагадує величезний корабель з тріщинами у вигляді хреста на «носі».

Качь-Кальон розмістився одночасно на парі рівнів, підніматися на які потрібно раніше протоптаних доріжками. У першій печері є два приміщення, які не так давно служили церквою і виноробнею, поряд розташувалися реліквії некрополя з надгробками. Далі по доріжці ви вийдете до колишнього місця проживання ченців і другий печері. Після цього стежка розходиться: в одну сторону направляється до третьої печері, а в іншу - до печери Святої Анастасії.

Компанія Premium BUS докладає масу зусиль, щоб ваше подорож з Мелітополя в Бахчисарай на маршрутному автобусі було безпечним, затишним і супроводжувалося лише позитивними емоціями.