“Мелітополь - Керч”

Мікроавтобус «Мелітополь - Керч» є зручним і швидким способом доїхати до Криму. Якщо у вас є необхідність дістатися з Мелітополя до Керчі швидко і недорого, то на сайті транспортної компанії Premium BUS можна забронювати квиток прямо зараз (не забудьте про квиток у зворотний бік) або зателефонувати менеджерам за вказаними номер телефонів. А наші кваліфіковані водії, в свою чергу, максимально швидко і комфортно довезуть вас до Криму, здійснюючи по шляху всі необхідні зупинки на заправках WOG.

Автобус «Мелітополь - Керч» виїжджає двічі в день о 11:00 і 23:00, проїжджає:

  • Чонгар - 12:00, 01:00;
  • Джанкой -14:30, 02:30;
  • Сімферополь - 16:00, 05:00;
  • Феодосію - 18:00, 06:00;
  • Прибуває до Керчі в 19:00 и 07:00.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал.

Так як відстань від Мелітополя до Керчі становить 376 кілометрів, можливе час в дорозі займе 9 годин, з урахуванням проходження кордону.

Ми працюємо, щоб ви могли подорожувати в комфорті!

В якій частині міста зупинитися

Керч однозначно слід відвідати любителям екскурсій, адже пам'яток в місті хоч відбавляй, та й тутешні санаторії досить непогані, ще й за доступною вартості. Тим відпочиваючим, чий відпускної гасло твердить НЕ спати, варто відправитися прямо в Казантип. Сусідні райони більш спокійні (Пісочне, Щолкіно), сюди приїжджають сім'ї з дітками.

Місця, обов'язкові до відвідування

Великий асортимент пам'яток міста може внести даний сум'яття в думці навіть самого начитаного туриста. Музеїв тут не така величезна кількість, але кожен з них слід відвідати, адже Керч - один з найстаріших міст планети, і ви тільки собі уявіть, скільки всього тут було знайдено!

Грязьовий вулкан

На півострові, неподалік від селища Вулканівка, можна побачити неповторний грязьовий вулкан, назва якого з кримськотатарської мови перекладається «небезпечна гора». З вершини Джау-Теле багаторазово виливалася бруд, яка застилає його схили і поглянути (і обмазатися) якої приїжджають мільйони людей з усіх точок світу.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:00 1:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 2:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 4:00
Феодосiя 18:00 6:00
Керч 19:00 7:00

Інформація щодо рейсу

Час відправлення 12:00
Час прибуття 19:00
Час відправлення 0:00
Час прибуття 7:00
Вартість 750грн
Пункт відправлення Мелітополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Гора Мітрідат

Ця гора, заввишки в 92 метри, є головною перевагою міста. З її найвищої точки можна милуватися приголомшливим видом бухти і подивитися на вічний вогонь, що нагадує про тяжкі бої за звільнення Керчі. А щоб піднятися на цю точку варто піднятися по Мітридатських сходах, де налічується близько 436 ступенів.

Колись давно тут був древнє місто Пантікапей і ще з дев'ятнадцятого століття на цій території проводяться розкопки, адже під житловий спорудою розташовується гігантський некрополь з заваленими ходами, колись прокопані мисливцями за цінностями. Археологами підтверджується, що гора Мітрідат таїть в собі понад 4000 стародавніх склепів, оглянуті з яких тільки пару сотень.

Підземна фортеця

Керченська фортеця планувалася як єдиний форт Росії на Чорному морі. Дуже відомий російський інженер керував будівництвом, в процесі якого експлуатував лише нові ідеї, які встигли добре зарекомендувати себе на практиці. Будівництво йшло довгих двадцять років і бастіон розташували так, що в жодного судна, яке заходить у море, не було шансів обійти вогонь з берега.

Серед інших фортів кримського півострова саме Керченський бастіон був більшою мірою підготовлений до довгої обороні. Існує думка, що дана фортеця вважається найкращою у всьому світі.

Склеп Деметри

Даний пам'ятник є зразком античної боспорської живопису, яка датується першим століттям. Безліч малюнків міфологічних персонажів можна розглянути на стінах цього склепу. Усипальницю Деметри (покровительки землеробства і богині родючості) виявили в 1895 році і зовні виглядає вона як звичайна кімнатка, але це до моменту, поки ви не зайшли всередину.

Музей рибного господарства

Музей океанографії знаходиться при Національному Центрі рибогосподарських досліджень, а займаються вони докладним вивченням морських резервів. Інформація, наявний в інституті, налічують велику кількість відомостей, заснованих на аналізі самих різних галузей, пов'язаних з морями.

Складовими музею стали представники фауни і флори морів, зібраних зі всієї земної кулі. Всього тут зібрано в районі 4000 експонатів. Блукаючи по коридорах музею, відвідувачі можуть зустріти морських жителів, яких вважають вже вимерлими або риб, що мешкають лише в океанах. Крім цього, тут можна поспостерігати за незвичайних будовою голови риби-молота, що дає чудові особливості зору. Це і багато іншого вабить до музею багато допитливих туристів.

Вибирайте компанію Premium BUS, маршрут "Мелітополь - Керч" і кожен з вас назавжди залишиться нашим вдячним клієнтом, адже ми робимо все, що в наших силах, щоб відповідати найвищим вимогам і стандартам.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202