“Мелітополь - Керч”

Мікроавтобус «Мелітополь - Керч» є зручним і швидким способом доїхати до Криму. Якщо у вас є необхідність дістатися з Мелітополя до Керчі швидко і недорого, то на сайті транспортної компанії Premium BUS можна забронювати квиток прямо зараз (не забудьте про квиток у зворотний бік) або зателефонувати менеджерам за вказаними номер телефонів. А наші кваліфіковані водії, в свою чергу, максимально швидко і комфортно довезуть вас до Криму, здійснюючи по шляху всі необхідні зупинки на заправках WOG.

Автобус «Мелітополь - Керч» виїжджає двічі в день о 11:00 і 23:00, проїжджає:

  • Чонгар - 12:00, 01:00;
  • Джанкой -14:30, 02:30;
  • Сімферополь - 16:00, 05:00;
  • Феодосію - 18:00, 06:00;
  • Прибуває до Керчі в 19:00 и 07:00.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал.

Так як відстань від Мелітополя до Керчі становить 376 кілометрів, можливе час в дорозі займе 9 годин, з урахуванням проходження кордону.

Ми працюємо, щоб ви могли подорожувати в комфорті!

В якій частині міста зупинитися

Керч однозначно слід відвідати любителям екскурсій, адже пам'яток в місті хоч відбавляй, та й тутешні санаторії досить непогані, ще й за доступною вартості. Тим відпочиваючим, чий відпускної гасло твердить НЕ спати, варто відправитися прямо в Казантип. Сусідні райони більш спокійні (Пісочне, Щолкіно), сюди приїжджають сім'ї з дітками.

Місця, обов'язкові до відвідування

Великий асортимент пам'яток міста може внести даний сум'яття в думці навіть самого начитаного туриста. Музеїв тут не така величезна кількість, але кожен з них слід відвідати, адже Керч - один з найстаріших міст планети, і ви тільки собі уявіть, скільки всього тут було знайдено!

Грязьовий вулкан

На півострові, неподалік від селища Вулканівка, можна побачити неповторний грязьовий вулкан, назва якого з кримськотатарської мови перекладається «небезпечна гора». З вершини Джау-Теле багаторазово виливалася бруд, яка застилає його схили і поглянути (і обмазатися) якої приїжджають мільйони людей з усіх точок світу.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:00 1:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 2:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 4:00
Феодосiя 18:00 6:00
Керч 19:00 7:00

Інформація щодо рейсу

Час відправлення 12:00
Час прибуття 19:00
Час відправлення 0:00
Час прибуття 7:00
Вартість 750грн
Пункт відправлення Мелітополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Гора Мітрідат

Ця гора, заввишки в 92 метри, є головною перевагою міста. З її найвищої точки можна милуватися приголомшливим видом бухти і подивитися на вічний вогонь, що нагадує про тяжкі бої за звільнення Керчі. А щоб піднятися на цю точку варто піднятися по Мітридатських сходах, де налічується близько 436 ступенів.

Колись давно тут був древнє місто Пантікапей і ще з дев'ятнадцятого століття на цій території проводяться розкопки, адже під житловий спорудою розташовується гігантський некрополь з заваленими ходами, колись прокопані мисливцями за цінностями. Археологами підтверджується, що гора Мітрідат таїть в собі понад 4000 стародавніх склепів, оглянуті з яких тільки пару сотень.

Підземна фортеця

Керченська фортеця планувалася як єдиний форт Росії на Чорному морі. Дуже відомий російський інженер керував будівництвом, в процесі якого експлуатував лише нові ідеї, які встигли добре зарекомендувати себе на практиці. Будівництво йшло довгих двадцять років і бастіон розташували так, що в жодного судна, яке заходить у море, не було шансів обійти вогонь з берега.

Серед інших фортів кримського півострова саме Керченський бастіон був більшою мірою підготовлений до довгої обороні. Існує думка, що дана фортеця вважається найкращою у всьому світі.

Склеп Деметри

Даний пам'ятник є зразком античної боспорської живопису, яка датується першим століттям. Безліч малюнків міфологічних персонажів можна розглянути на стінах цього склепу. Усипальницю Деметри (покровительки землеробства і богині родючості) виявили в 1895 році і зовні виглядає вона як звичайна кімнатка, але це до моменту, поки ви не зайшли всередину.

Музей рибного господарства

Музей океанографії знаходиться при Національному Центрі рибогосподарських досліджень, а займаються вони докладним вивченням морських резервів. Інформація, наявний в інституті, налічують велику кількість відомостей, заснованих на аналізі самих різних галузей, пов'язаних з морями.

Складовими музею стали представники фауни і флори морів, зібраних зі всієї земної кулі. Всього тут зібрано в районі 4000 експонатів. Блукаючи по коридорах музею, відвідувачі можуть зустріти морських жителів, яких вважають вже вимерлими або риб, що мешкають лише в океанах. Крім цього, тут можна поспостерігати за незвичайних будовою голови риби-молота, що дає чудові особливості зору. Це і багато іншого вабить до музею багато допитливих туристів.

Вибирайте компанію Premium BUS, маршрут "Мелітополь - Керч" і кожен з вас назавжди залишиться нашим вдячним клієнтом, адже ми робимо все, що в наших силах, щоб відповідати найвищим вимогам і стандартам.