Автобусні перевезення Мелітополь - Ялта
Лого PremiumBus
Мiсто виїзду Час відправлення Час відправлення
Мелiтополь (Автовокзал) 0:30 12:30
Чонгар 2:00 14:00
Джанкой 3:00(змiна часового поясу +1 час) 15:00(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 5:00 17:00
Алушта 6:00 18:00
Ялта 6:30 18:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 0:30
Час прибуття 6:30
Час вiправлення 12:30
Час прибуття 18:30
Вартість 600грн
Пункт відправлення Мелiтополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Мелітополь - Ялта

Вам необхідно їхати з Мелітополя до Ялти, ви ознайомилися з масою суперечливих відгуків в інтернеті, а всі знайомі пропонують скористатися послугами різних транспортних організацій? Ви перебуваєте в розгубленості і поняття не маєте, кому віддати перевагу? В такому випадку вам слід вибрати послуги компанії Premium BUS, яка не тільки в комфорті довезе вас по маршруту «Мелітополь - Ялта», але вартість на послуги якої вельми розумна.

Переваги транспортної компанії Premium BUS

Спершу ми доведемо вам в теорії, що наша компанія найкраща з пасажирських перевезень, а після цього, у вас буде можливість на практиці отримати незаперечні цьому підтвердження. Отже:

  • Якщо у вас немає можливості приїхати в офіс нашої організації, щоб придбати квиток «Мелітополь - Ялта», то у вас є приголомшлива можливість забронювати його на офіційному сайті і оплатити квиток в день відправки;
  • Якщо ви вже придбали квиток, але плани змінилися, і він вам більше не потрібен - телефонуйте диспетчерам Premium BUS, і ми все вирішимо (витрати будуть мінімальними);
  • Ви їдете в Ялту не на самоті, а цілою компанією? Не проблема, тоді замовляйте всю маршрутку, на що ви отримаєте приємні знижки;
  • Якщо ви збираєтеся в Ялту на довгий період часу і везете з собою досить габаритний багаж і переживаєте, чи поміститься все в багажник, то будьте спокійні. Адже, пускаючи наші автобуси і малогабаритні, але вони мають досить об'ємні багажниками, тому сміливо збирайте все, що необхідно;
  • Наші маршрутки відправляються точно за розкладом. Але якщо ви затримуєтеся на 5-10 хвилин, то телефонуйте нашим диспетчерам, і ми вас дочекаємося (або ж підберемо вас по шляху). З нами можна домовитися про все!;
  • Якщо ви погано переносите довгі поїздки в транспорті, а автобус наганяє на вас особливий страх, то не переживайте - в салонах наших маршруток встановлені кондиціонери (який забезпечать вам прохолоду в жаркий день), є м'які сидіння з розкладними спинками. У нас вам буде комфортно;
  • «Буферну зону» на кордоні наші клієнти пішки не проходять. У вас не буде потреби пересідати на інший транспорт або йти самостійно - ми вас веземо без пересадок;
  • Митна перевірка не займає багато часу, особливо якщо всі ваші документи в порядку.

Деталі маршруту «Мелітополь - Ялта»

Від Мелітополя до Ялти 333 кілометри, що займає сім годин на дорозі, враховуючи проходження кордону.

Наші автобуси, маршруткі відправляються двічі на день (в літній і зимовий період часу) від Автовокзалу і можемо підібрати наших пасажирів по вул Ломоносова і проспекту Богдана Хмельницького (о 22:30 та 11:00). По дорозі ми проїжджаємо Новоолексіївку, Чонгар (о 01:00 та 13:00), зміна часового поясу в зимовий час Джанкой (2:00 та 14:00), Сімферополь (05:00 і 17:00), Алушту (06: 00 і 18:00) і прибуваємо в Ялту на Автовокзал о 06:30 і 18:30.

По дорозі наші водії скоюють всі необхідні зупинки на заправках і піклуються про комфорт своїх пасажирів.