Феодосiя - Мелiтополь

Неймовірний маршрут "Феодосія - Мелітополь"

Транспортування пасажирів до Криму на автобусі стане чудовою альтернативою для тих, хто обожнює мандрувати з найбільшим комфортом. Крім цього, звернувшись до Premium BUS, вас не тільки швиденько доставлять в бажаний місто, в Мелітополь з Феодосії, але і в процесі всієї дороги у вас буде можливість насолодитися приголомшливими краєвидами Криму.

Інформація про графік маршруту

Відстань від Феодосії до Мелітополя складає 286 кілометрів, а це 8 годин на шляху з урахуванням проходження кордону.

Автобус «Феодосія - Мелітополь» виїжджає двічі в день і забирає пасажирів від баз відпочинків і від Автовокзалу:

 • Феодосія – 8:00, 18:00;
 • Радянський – 9:30, 21:00;
 • Джанкой – 11:00, 22:00 (зміна часового поясу);
 • Чонгар – 12:30, 1:30;
 • Мелітополь – 14:00, 2:00. Прибуваємо на Зал. вокзал.

В дорозі ми надаємо своїм клієнтам все, що необхідно:

 • комфортні мікроавтобуси німецької якості;
 • швидкий проїзд з Феодосії;
 • проходження «буферної зони» і митниці без пересадок і піших переходів;
 • три - чотири зупинки в дорозі на Coffeе break і smoke break;
 • професіоналів своєї справи, які в комфорті і безпеки доставлять пасажирів додому.

Курортне місто біля Чорного моря

Феодосія розмістилася в південно-східній стороні Кримського півострова. Завдяки чудовому місцю розташування і вельми розвиненій інфраструктурі Феодосія стала привабливим містечком для безлічі туристів. Чудовий клімат і повітря, наповнений іоном, створюють бажану ауру як для спокійного відпочинку, так в лікувальних цілях. З огляду на тутешнім родовища цілющих грязей і мінеральних джерел, у кожного є приголомшлива можливість щорічно провести санаторно-курортне лікування.

Тривалість поїздки з Мелітополя до Феодосії, а також у зворотному напрямку займає близько 10 годин, відстань становить 740 км. Рейси проходять через КПП «Чонгар». Приблизний час очікування на митниці 30 хв -1 год. Водії допоможуть з навантаженням і розвантаженням вашого багажу для швидкого проходження через кордон. Пасажирам буде надано час для відпочинку, відвідування кафе - магазинів на заправках.

Чим Феодосія відома

Це кримське місто володіє багатим минулим, виходячи з цього курорт пропонує всім приїжджим різноманітну екскурсійну програму. Неодмінно варто відвідати архітектурну міську символіку, а саме, Генуезька вежа і Фортеця Кафа. А місцевий Музей старовини взагалі вважають одним з найдавніших у всій Європі.

Якщо говорити про інтер'єр закладів, то тут однозначно відчувається аура сходу - низенькі столи в оточенні диванів з численними подушками, де так і хочеться відпочити після цікавої, але такий виснажливої екскурсії.

Тут регулярно проводяться змагання з вітрильної регати, мотопланерізму, польотах на аеростатах, а також проходять різноманітні фестивалі та вуличні святкування.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Феодосiя 8:00 20:00
Сiмферополь 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 8:00
Час прибуття 14:00
Час вiправлення 20:00
Час прибуття 2:00
Вартість 650 грн (1600 руб)
Пункт відправлення Феодосiя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Місцеве лікування

Біля Феодосії розташувалося понад шістдесят здравниць, санаторіїв і лікарень, кожен з яких пропонує безліч різноманітних оздоровчих процедур. Тутешній клімат, води і бруду створюють фундамент унікальних оздоровчих планів для дорослих і їхніх дітей.

У Феодосії позбавляють:

 • від погіршення обміну речовин;
 • від діабету;
 • від нервових розладів;
 • від хронічних ниркових захворювань;
 • від хвороб травної систем;
 • від проблем з дихальними органами.

Пускаючись у дорогу на сучасним затишному автобусі від Premium BUS, ви приїдете в Мелітополь в рази швидше, ніж, якби дорога переборювалася на літаку або поїзді. А професійні водії нашої компанії серйозно ставляться до своїх зобов'язань, володіючи при цьому великим досвідом, виходячи з чого, ви будете доставлені в Мелітополь не тільки швидко, але і безпечно.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202