Неймовірний маршрут "Феодосія - Мелітополь"

Транспортування пасажирів до Криму на автобусі стане чудовою альтернативою для тих, хто обожнює мандрувати з найбільшим комфортом. Крім цього, звернувшись до Premium BUS, вас не тільки швиденько доставлять в бажаний місто, в Мелітополь з Феодосії, але і в процесі всієї дороги у вас буде можливість насолодитися приголомшливими краєвидами Криму.

Інформація про графік маршруту

Відстань від Феодосії до Мелітополя складає 286 кілометрів, а це 8 годин на шляху з урахуванням проходження кордону.

Автобус «Феодосія - Мелітополь» виїжджає двічі в день і забирає пасажирів від баз відпочинків і від Автовокзалу:

 • Феодосія – 8:00, 18:00;
 • Радянський – 9:30, 21:00;
 • Джанкой – 11:00, 22:00 (зміна часового поясу);
 • Чонгар – 12:30, 1:30;
 • Мелітополь – 14:00, 2:00. Прибуваємо на Зал. вокзал.

В дорозі ми надаємо своїм клієнтам все, що необхідно:

 • комфортні мікроавтобуси німецької якості;
 • швидкий проїзд з Феодосії;
 • проходження «буферної зони» і митниці без пересадок і піших переходів;
 • три - чотири зупинки в дорозі на Coffeе break і smoke break;
 • професіоналів своєї справи, які в комфорті і безпеки доставлять пасажирів додому.

Курортне місто біля Чорного моря

Феодосія розмістилася в південно-східній стороні Кримського півострова. Завдяки чудовому місцю розташування і вельми розвиненій інфраструктурі Феодосія стала привабливим містечком для безлічі туристів. Чудовий клімат і повітря, наповнений іоном, створюють бажану ауру як для спокійного відпочинку, так в лікувальних цілях. З огляду на тутешнім родовища цілющих грязей і мінеральних джерел, у кожного є приголомшлива можливість щорічно провести санаторно-курортне лікування.

Тривалість поїздки з Мелітополя до Феодосії, а також у зворотному напрямку займає близько 10 годин, відстань становить 740 км. Рейси проходять через КПП «Чонгар». Приблизний час очікування на митниці 30 хв -1 год. Водії допоможуть з навантаженням і розвантаженням вашого багажу для швидкого проходження через кордон. Пасажирам буде надано час для відпочинку, відвідування кафе - магазинів на заправках.

Чим Феодосія відома

Це кримське місто володіє багатим минулим, виходячи з цього курорт пропонує всім приїжджим різноманітну екскурсійну програму. Неодмінно варто відвідати архітектурну міську символіку, а саме, Генуезька вежа і Фортеця Кафа. А місцевий Музей старовини взагалі вважають одним з найдавніших у всій Європі.

Якщо говорити про інтер'єр закладів, то тут однозначно відчувається аура сходу - низенькі столи в оточенні диванів з численними подушками, де так і хочеться відпочити після цікавої, але такий виснажливої екскурсії.

Тут регулярно проводяться змагання з вітрильної регати, мотопланерізму, польотах на аеростатах, а також проходять різноманітні фестивалі та вуличні святкування.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Феодосiя 8:00 20:00
Сiмферополь 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 8:00
Час прибуття 14:00
Час вiправлення 20:00
Час прибуття 2:00
Вартість 650 грн (1600 руб)
Пункт відправлення Феодосiя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Місцеве лікування

Біля Феодосії розташувалося понад шістдесят здравниць, санаторіїв і лікарень, кожен з яких пропонує безліч різноманітних оздоровчих процедур. Тутешній клімат, води і бруду створюють фундамент унікальних оздоровчих планів для дорослих і їхніх дітей.

У Феодосії позбавляють:

 • від погіршення обміну речовин;
 • від діабету;
 • від нервових розладів;
 • від хронічних ниркових захворювань;
 • від хвороб травної систем;
 • від проблем з дихальними органами.

Пускаючись у дорогу на сучасним затишному автобусі від Premium BUS, ви приїдете в Мелітополь в рази швидше, ніж, якби дорога переборювалася на літаку або поїзді. А професійні водії нашої компанії серйозно ставляться до своїх зобов'язань, володіючи при цьому великим досвідом, виходячи з чого, ви будете доставлені в Мелітополь не тільки швидко, але і безпечно.