Мелiтополь - Крим

Мелитополь – Крым– Мелитополь

Транспортна компанія «Premium Bus» організовує регулярні поєздки з Мелітополя в Крим і назад. До послуг пасажирів комфортабельні автобуси класу люкс. Маршрут Мелітополь – Крим користується популярністю у мандрівників, оскільки проходить через населені пункти, що самі зажадалися. Цей рейс підійде тим, хто шукає, чем доїхати в Ялту, а також тим, хто планує поїздку до Бахчисараю, Алушти, Сімферополя або Севастополя. Маршрутка Мелітополь – Крим швидко і з комфортом доставить пасажирів до Феодосії, Саків, Керч або до Євпаторії.

 

Бронюємо трансфер до Криму: Мелiтополь - Сiмферополь, Мелiтополь - Алушта, Мелiтополь - Ялта, Мелiтополь - Севастополь, Мелiтополь - Феодосiя,Мелiтополь - Керчь Мелiтополь - Євпаторія. И назад.

 

Чому до Криму краще їхати автобусом «Premium Bus»?

 

  • Дослідні водії. Всі поїздки з України до Криму обслуговуються першокласними водіями, які знають абсолютно всі дорожні розвилки на маршруті. Автобус Мелітополь – Крим виїжджає точно за розкладом, за домовленістю здійснюється забір пасажирів в зручному для них мікрорайоні міста.
  • Бездоганний технічний стан пасажирського автотранспорту. У автопарку «Premium Bus» представлені кращі марки автобусів. Транспорт відрізняється хорошою маневреністю, плавністю і швидкою їздою навіть по бездоріжжю. Ми прагнемо забезпечити наших пасажирів в дорозі високим рівнем безпеки і максимальним комфортом.
  • Жодних пересадок при перетині кордону. Пасажирські перевезення з Мелітополя до Криму здійснюються без піших переходів в буферній зоні. Наші водії безперешкодно пересікають кордон, без проблем вирішуючи всі митні питання.
  • Всі автобуси оснащені м'якими і комфортними кріслами з регульованими спинками, кондиціонерами з системою клімат контролю (взимку в салоні не холодно, а влітку прохолодно), телевізорами. Час проходіт в дорозі непомітно, пасажири можуть поглянути ТБ, почитати журнал або книгу, пограти на улюбленому гаджеті або послухати музику.
  • Доступна ціна квитка. Ми украй зацікавлені в тому, щоб наші послуги були доступні широкому кругу споживачів. І тому наша компанія встановлює економічну вартість проїзду Мелітополь – Крим. Крім того, дітям, вагітним, інвалідам першої групи ми надаємо знижки. Наприклад, поїздка з Мелітополя до Ялти, Алушти, Саків, Севастополя, Бахчисараю обійдеться дорослій людині в 550 грн. (1400 рублів), до Сімферополя – 500 грн. (1300 рублів), до Феодосії – 600 грн. (1500 рублів), до Керчі – 650 грн. (1600 рублів).

 

Автобус Мелітополь – Крим вирушає щодня з Автостанції №1 у 11:00 і 23:00 (2 рази в день, маршрут їде із Запоріжжя). У Мелітополі від автостанції автобус слідує по вулиці Ломоносова і по проспекту Богдана Хмельницького. За домовленістю можемо здійснити забір пасажирів по ходу дотримання. Після перетину адміністративного кордону з Кримом (пункт пропуску «Чонгар»), автобус везе пасажирів в Джанкой, Саки, Евпаторія, Сімферополь, Алушту, Ялту, Севастополь, Бахчисарай, Судак , Феодосію, Приморський, Керч. Ми доставимо вас в будь-яке місто Кримського півострова, просто погоджуйте з диспетчером нашої компанії місце посадки і висадки.

 

Бронюємо трансфер до Криму: Мелітополь - Сiмферополь, Мелітополь - Алушта, Мелітополь - Ялта, Мелітополь - Севастополь, Мелітополь - Феодосiя, Мелітополь - Керч, Мелітополь - Саки, Мелітополь - Бахчисарай. И обратно.
Melitopol 1

 

Як забронювати місце в маршруті Мелітополь – Крим?

Забронювати квиток на рейс Мелітополь – Крим можна в телефонному режимі, відставивши заявку в Viber або заповнивши форму заявки онлайн. Менеджер «Premium Bus» зв'яжеться з вами, щоб підтвердити броню, погоджувати місце посадки/висадки, уточнити деталі.

Tel

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 Viber 1

 

Пасажири, які вперше скористалися послугами нашої компанії, стають нашими постійними клієнтами, рекомендують нас друзям і знайомим. Поїздки з Мелітополя до Криму здійснюються по ретельно спланованому графіку. Перед поїздкою до Криму з Мелітополя (або у зворотному напрямі) радимо перевірити наявність документів, необхідних для проходження митного контролю. А ми поклопочемося про безпеку і комфорт вашої поїздки!

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів