Мелiтополь - Крим

Мелитополь – Крым– Мелитополь

Транспортна компанія «Premium Bus» організовує регулярні поєздки з Мелітополя в Крим і назад. До послуг пасажирів комфортабельні автобуси класу люкс. Маршрут Мелітополь – Крим користується популярністю у мандрівників, оскільки проходить через населені пункти, що самі зажадалися. Цей рейс підійде тим, хто шукає, чем доїхати в Ялту, а також тим, хто планує поїздку до Бахчисараю, Алушти, Сімферополя або Севастополя. Маршрутка Мелітополь – Крим швидко і з комфортом доставить пасажирів до Феодосії, Саків, Керч або до Євпаторії.

Бронюємо трансфер до Криму: Мелiтополь - Сiмферополь, Мелiтополь - Алушта, Мелiтополь - Ялта, Мелiтополь - Севастополь, Мелiтополь - Феодосiя,Мелiтополь - Керчь Мелiтополь - Євпаторія. И назад.

Чому до Криму краще їхати автобусом «Premium Bus»?

  • Дослідні водії. Всі поїздки з України до Криму обслуговуються першокласними водіями, які знають абсолютно всі дорожні розвилки на маршруті. Автобус Мелітополь – Крим виїжджає точно за розкладом, за домовленістю здійснюється забір пасажирів в зручному для них мікрорайоні міста.
  • Бездоганний технічний стан пасажирського автотранспорту. У автопарку «Premium Bus» представлені кращі марки автобусів. Транспорт відрізняється хорошою маневреністю, плавністю і швидкою їздою навіть по бездоріжжю. Ми прагнемо забезпечити наших пасажирів в дорозі високим рівнем безпеки і максимальним комфортом.
  • Жодних пересадок при перетині кордону. Пасажирські перевезення з Мелітополя до Криму здійснюються без піших переходів в буферній зоні. Наші водії безперешкодно пересікають кордон, без проблем вирішуючи всі митні питання.
  • Всі автобуси оснащені м'якими і комфортними кріслами з регульованими спинками, кондиціонерами з системою клімат контролю (взимку в салоні не холодно, а влітку прохолодно), телевізорами. Час проходіт в дорозі непомітно, пасажири можуть поглянути ТБ, почитати журнал або книгу, пограти на улюбленому гаджеті або послухати музику.
  • Доступна ціна квитка. Ми украй зацікавлені в тому, щоб наші послуги були доступні широкому кругу споживачів. І тому наша компанія встановлює економічну вартість проїзду Мелітополь – Крим. Крім того, дітям, вагітним, інвалідам першої групи ми надаємо знижки. Наприклад, поїздка з Мелітополя до Ялти, Алушти, Саків, Севастополя, Бахчисараю обійдеться дорослій людині в 550 грн. (1400 рублів), до Сімферополя – 500 грн. (1300 рублів), до Феодосії – 600 грн. (1500 рублів), до Керчі – 650 грн. (1600 рублів).

Автобус Мелітополь – Крим вирушає щодня з Автостанції №1 у 11:00 і 23:00 (2 рази в день, маршрут їде із Запоріжжя). У Мелітополі від автостанції автобус слідує по вулиці Ломоносова і по проспекту Богдана Хмельницького. За домовленістю можемо здійснити забір пасажирів по ходу дотримання. Після перетину адміністративного кордону з Кримом (пункт пропуску «Чонгар»), автобус везе пасажирів в Джанкой, Саки, Евпаторія, Сімферополь, Алушту, Ялту, Севастополь, Бахчисарай, Судак , Феодосію, Приморський, Керч. Ми доставимо вас в будь-яке місто Кримського півострова, просто погоджуйте з диспетчером нашої компанії місце посадки і висадки.

Бронюємо трансфер до Криму: Мелітополь - Сiмферополь, Мелітополь - Алушта, Мелітополь - Ялта, Мелітополь - Севастополь, Мелітополь - Феодосiя, Мелітополь - Керч, Мелітополь - Саки, Мелітополь - Бахчисарай. И обратно.

Як забронювати місце в маршруті Мелітополь – Крим?

Забронювати квиток на рейс Мелітополь – Крим можна в телефонному режимі, відставивши заявку в Viber або заповнивши форму заявки онлайн. Менеджер «Premium Bus» зв'яжеться з вами, щоб підтвердити броню, погоджувати місце посадки/висадки, уточнити деталі.

Купити квиток Мелітополь-Крим

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 viber

Пасажири, які вперше скористалися послугами нашої компанії, стають нашими постійними клієнтами, рекомендують нас друзям і знайомим. Поїздки з Мелітополя до Криму здійснюються по ретельно спланованому графіку. Перед поїздкою до Криму з Мелітополя (або у зворотному напрямі) радимо перевірити наявність документів, необхідних для проходження митного контролю. А ми поклопочемося про безпеку і комфорт вашої поїздки!

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів