Дніпропетровськ - Євпаторія поїздка на море, мікроавтобус. Т
Лого PremiumBus
Мiсто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 19:00 7:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 20:00 8:00
Запоріжжя (Ашан, Набережна Заводська) 21:30 9:30
Мелiтополь (Автовокзал) 0:30 12:30
Чонгар 2:00 14:00
Джанкой 3:00 (змiна часового поясу +1 час) 15:00 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 5:00 17:00
Євпаторія 6:30 18:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 19:00
Час прибуття 6:30
Час вiправлення 7:00
Час прибуття 18:30
Вартість 700грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Маршрут від Premium BUS "Дніпро (Дніпропетровськ) - Євпаторія"

Транспортна компанія Premium BUS пропонує вашій увазі пасажирські перевезення і поїздки автобусом "Дніпро - Євпаторія" цілий рік. Ми є тією організацією, яка допоможе вам подолати довгий шлях і підкаже, як пройти митний і паспортний контроль без різних зволікань за мінімально короткий період часу.

Збираємо пасажирів по шляху

Відстань від Дніпропетровська до Євпаторії становить 499 км, що становить 11 годин в дорозі, з огляду на час на проходження кордону.

Мерседес спринтер від Premium BUS «Дніпро - Євпаторія» вирушає о 19:00 і 7:00, і проїжджає такі міста за своїм маршрутом:

  • Кам'янське (Дніпродзержинськ) - 20:00, 08:00;
  • Запоріжжя - 21:30, 09:30;
  • Мелітополь - 00:30, 12:30;
  • Чонгар - 02:00, 14:00;
  • Джанкой - 03:00, 15:00;
  • Сімферополь - 05:00, 17:00;
  • прибуває з Дніпра в Євпаторію о 6:30 (перший рейс) і 18:30 (другий рейс).

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

А що найзручніше - квиток на маршруткуТранспортні послуги компанії Premium BUS замовити можна прямо зараз на сайті компанії, а ціна розумна.

Транспортні послуги компанії Premium BUS

Це обумовлено, адже співпраця з нами має масу безперечних плюсів, серед яких:

  • сучасний і комфортний транспорт;
  • кваліфікований персонал і досвідчені водії;
  • стовідсоткова гарантія збереження пасажирів та їхніх речей;
  • найкоротші терміни доставки відпочиваючих на море, в Євпаторії і в будь-який інший курортне місто;
  • демократична вартість квитків і регулярна система знижок,;
  • постійний технічний контроль стану пропонованого транспорту.

Історія Євпаторії налічує 25 століть

Ви тільки уявіть собі, скільки всього пережив місто за ці довгі роки. Як мінімум, він три рази змінив свою назву: спочатку це була грецька Керкинитида, потім вона стала містом Гезлев, ну а через багато років, опинившись складової Російської Імперії, Євпаторія стала Євпаторією.

Для жителів Радянського Союзу, саме Євпаторію вважали основним курортом, більш комфортним для дітей. Комфортний прибережний місто зберегло даний статус і до нашого часу, адже двері безлічі профілакторіїв та таборів для дітей різного віку гостинно відкриті.

Нині Євпаторію вважають добірним профілактичне курортом і місцем релаксу для всієї родини. Щорічно безліч приїжджих різноманітної вікової категорії їдуть за тим, щоб поліпшити своє здоров'я і набратися сил.

Тутешнє лікування

Найкращий курорт часів СРСР і в наші дні не здає свої позиції. Тут вас зустріне не тільки тепле море і кримські краси, а й повітря, іонізоване і наповнений мікроелементами разом з цілющими грязьовими ваннами. Особливий клімат місцевості поєднує в собі ознаки сухого степового і морського, неймовірно позитивно впливаючи на кровоносну систему і роблячи імунітет в рази сильніше. Ну а мінеральні води тим часом справляються з різноманітними алергіями.

Унікальність оздоровлення в Євпаторії полягає в комплексному підході. Адже кожну процедуру поєднують з лікувальною фізкультурою, розпорядком дня і прийомів їжі. Лікування звичними засобами проходять тільки при потребі.

Біля курорту розташувалися парочка лиманів - соляних водойм з мінеральною водою насиченого складу. Найвідомішим є озеро Мойнаки, яке вважають основною грязелікарнею місцевості.

В Євпаторії налічують близько 80 оздоровчих установ і близько 30 повноцінних лікарень, більшою частиною яких є дитячі. Місцеві профілакторії оснащені сучасним обладнанням і практично кожна з них реконструйована.

Що слід привезти з Євпаторії

Крім класичних морських дрібничок на кшталт розфарбованих камінчиків і вітраж з черепашок, у приїжджих вельми затребувані дерев'яні та керамічні дрібнички (посуд, аксесуари, статуетки). Досить часто від сюди привозять з собою мундштуки і кальяни. Крім цього, попитом користуються свічки і аромалампи.

В Євпаторії туристам надається великий асортимент ефірних масел, першосортних фітопрепаратів і солей для ванн. Тутешнє рожеве масло вважають найкращим у світі. А в спеціальних магазинчиках радимо купити натуральну косметику. Також популярним сувеніром в цьому краю вважають натуральне мило ручної роботи.

Тут продається чудові трав'яні чаї. Серед смачних сувенірів найчастіше вибирають східні солодощі. Ну і ніхто не їде звідси без кількох пляшок кримського вина.

Транспортна компанія Premium BUS докладає масу зусиль, щоб подорож кожного з вас за маршрутом «Дніпро - Євпаторія» і іншим було безпечним і комфортним.