Днiпро (Днiпропетровськ) - Керч

Маршрут «Дніпро (Дніпропетровськ) - Керч»

Пасажирський рейс «Дніпропетровськ - Керч» виконується цілий рік і регулярно. Транспортна компанія Premium BUS надає всім бажаючим можливість замовити автобус, трансфер або маршрутку, яка максимально відповідатиме всім вимогам клієнта по класу і своїми габаритами. Вартість проїзду залежить від протяжності маршруту, але на сайті вже є конкретні ціни на квиток за маршрутом «Дніпро - Керч», місця на автобус якого можна замовити вже зараз зв'язавшись з диспетчером по телефону, вайберу, або на сайті в таблиці онлайн бронювання.

Наша компанія здійснює транспортні перевезення пасажирів «Дніпропетровськ - Керч», надає транспорт для поїздок у відрядження, на конференції, поїздки по бізнесу і також пропонуємо мінівени для поїздок на всілякі екскурсії, виставки та відпочинок. Кожен транспорт нашого автопарку відповідає комфортної, цікавої та безпечної поїздки.

Подробиці рейсу «Дніпро (Дніпропетровськ) - Керч»

Відстань від Дніпра до Керчі становить 578 кілометрів, що в дорозі займає близько 11 годин, з урахуванням проходження кордону.

Даний маршрут стартує від Автовокзалу в м Дніпропетровськ і проходить через Запоріжжя, Василівки, Мелітополь, контрольно-пропускний пункт Чонгар, Джанкой, Радянський, Феодосію, Приморський, Батальне, Горностаївка, і прибуває в м Керч на автовокзал. По дорозі відбуваються всі необхідні зупинки на заправках WOG на Україні і ATAN в Криму.

Переваги Premium BUS

Демократичні ціни на квитки є не єдиним нашою конкурентною перевагою. До плюсів ще відносяться:

  • Команда досвідчених, пунктуальних і вихованих водіїв;
  • Якісні і надійні транспортні засоби (мерседес спринтер і Віто), які своєчасно проходять всі необхідні технічні огляди;
  • Хороший сервіс, багатий перелік послуг;
  • Гарантія безпеки;
  • Комфортабельні мікроавтобуси;
  • Професійні водії;
  • Допомагаємо з розселенням;
  • Возимо туди і назад.

Саме тому, свою перевагу слід віддати саме нам. Можна досить тривалий час шукати надійного перевізника, але якщо ви цінуєте клієнтоорієнтованість, розумні ціни і професійний підхід, тоді вам точно до Premium BUS. Послуги нашої компанії доступні абсолютно всім. Телефонуйте.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ 19:00 7:00
Запорiжжя 20:30 8:30
Василiвка 21:30 9:30
Мелiтополь 23:00 11:00
Чонгар 00:00 12:00
Джанкой 2:00(змiна часового поясу +1 час) 14:00(змiна часового поясу +1 час)
Феодосiя (650 грн) 3:30 15:30
Керч (700 грн) 5:00 17:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 19:00
Час прибуття 5:00
Час вiправлення 7:00
Час прибуття 17:00
Вартість 800грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202