Маршрут «Дніпро (Дніпропетровськ) - Керч»

Пасажирський рейс «Дніпропетровськ - Керч» виконується цілий рік і регулярно. Транспортна компанія Premium BUS надає всім бажаючим можливість замовити автобус, трансфер або маршрутку, яка максимально відповідатиме всім вимогам клієнта по класу і своїми габаритами. Вартість проїзду залежить від протяжності маршруту, але на сайті вже є конкретні ціни на квиток за маршрутом «Дніпро - Керч», місця на автобус якого можна замовити вже зараз зв'язавшись з диспетчером по телефону, вайберу, або на сайті в таблиці онлайн бронювання.

Наша компанія здійснює транспортні перевезення пасажирів «Дніпропетровськ - Керч», надає транспорт для поїздок у відрядження, на конференції, поїздки по бізнесу і також пропонуємо мінівени для поїздок на всілякі екскурсії, виставки та відпочинок. Кожен транспорт нашого автопарку відповідає комфортної, цікавої та безпечної поїздки.

Подробиці рейсу «Дніпро (Дніпропетровськ) - Керч»

Відстань від Дніпра до Керчі становить 578 кілометрів, що в дорозі займає близько 11 годин, з урахуванням проходження кордону.

Даний маршрут стартує від Автовокзалу в м Дніпропетровськ і проходить через Запоріжжя, Василівки, Мелітополь, контрольно-пропускний пункт Чонгар, Джанкой, Радянський, Феодосію, Приморський, Батальне, Горностаївка, і прибуває в м Керч на автовокзал. По дорозі відбуваються всі необхідні зупинки на заправках WOG на Україні і ATAN в Криму.

Переваги Premium BUS

Демократичні ціни на квитки є не єдиним нашою конкурентною перевагою. До плюсів ще відносяться:

  • Команда досвідчених, пунктуальних і вихованих водіїв;
  • Якісні і надійні транспортні засоби (мерседес спринтер і Віто), які своєчасно проходять всі необхідні технічні огляди;
  • Хороший сервіс, багатий перелік послуг;
  • Гарантія безпеки;
  • Комфортабельні мікроавтобуси;
  • Професійні водії;
  • Допомагаємо з розселенням;
  • Возимо туди і назад.

Саме тому, свою перевагу слід віддати саме нам. Можна досить тривалий час шукати надійного перевізника, але якщо ви цінуєте клієнтоорієнтованість, розумні ціни і професійний підхід, тоді вам точно до Premium BUS. Послуги нашої компанії доступні абсолютно всім. Телефонуйте.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ 19:00 7:00
Запорiжжя 20:30 8:30
Василiвка 21:30 9:30
Мелiтополь 23:00 11:00
Чонгар 00:00 12:00
Джанкой 2:00(змiна часового поясу +1 час) 14:00(змiна часового поясу +1 час)
Феодосiя (650 грн) 3:30 15:30
Керч (700 грн) 5:00 17:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 19:00
Час прибуття 5:00
Час вiправлення 7:00
Час прибуття 17:00
Вартість 800грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!