Днiпро (Днiпропетровськ) - Судак

Маршрут "Дніпро (Дніпропетровськ) - Судак": поїхали на море з нами

Транспортна компанія з перевезень Premium BUS пропонує всім бажаючим пасажирські рейси з Дніпропетровська в Судак на комфортабельних німецьких маршрутках мерседес спринтер, Віто, місткістю від 8 до до 12 осіб. Так само приймаємо заявки на поїздки легковими авто від 1 до 4 осіб. Це зробить проходження кордону швидким і зручним для вас, так як ми їдемо легковим автомобілем.

Для компанії Premium BUS важливий абсолютно кожен пасажир. Ми розглянемо різні пропозиції наших клієнтів і запропонуємо найоптимальніший маршрут і вартість.

У вас є бажання відправитися у відпустку і дістатися до Судака з Дніпропетровська?

Тоді не втрачайте часу і замовляйте квиток на бажану маршрутку на сайті компанії Premium BUS вже зараз (або телефонуйте нашим диспетчерам за вказаними номерами).

Автобус "Дніпропетровськ - Судак" відправляється з Автовокзалу один раз в день взимку і двічі влітку, за таким розкладом:

  • Дніпропетровськ – 8:00, 20:00;
  • Запоріжжя – 9:30, 21:30;
  • Василівка – 10:30, 22:30;
  • Мелітополь – 11:00, 23:00;
  • Чонгар – 13:00, 00:00;
  • Джанкой – 14:30, 1:30 (смена часового пояса);
  • Судак – 16:00, 5:00.

Час в дорозі 10 годин, відстань 508 км.

Прибуваємо на ЖД вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

Замовляйте місце в автобусі і купуйте квиток одразу в дві сторони (при ранньому бронюванні, ви отримаєте знижку на зворотний квиток). Ми гарантуємо, що поїздки в нашій компанії обов'язково відбудуться, і ви будете повертатися до нас знову і знову.

Про водіїв - ввічливі, виховані, допоможуть і порадять.

Курорти Судака

Тут розташувалося парочка прибережних селищ, що ваблять приїжджих чистої і теплою водою, демократичними розвагами і приголомшливими кримськими винами. Найбільшими екскурсійними центрами району є Судак, Сонячна Долина, Морське і Новий Світ.

Судак, мило розмістився в колоритній долині, на узбережжі бухти. Особливий клімат викликаний дислокацією, адже з морської сторони місто прикриває мис, а з інших сторін - гори.

Новий Світ

Біля Судака розташувався ще один всім відомий курорт - Новий Світ. Його винятковістю є неповторна природа. Адже тут у кожного туриста є можливість познайомитися з рослинним світом, величними вершинами і колоритними бухтами.

Самобутня природа теж накладе свій відбиток на загальний відпочинок. Тут важко просто валятися на березі моря, адже м'який клімат так і кличе на прогулянки по місцевих визначних пам'ятках. А кожну з цих прогулянок можна завершити пляшкою популярного шампанського, яке почали випускати ще в кінці далекого 19 століття.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 7:00 20:00
Днiпропетровськ 8:00 21:00
Запорiжжя 9:30 22:30
Василiвка 10:30 23:30
Мелiтополь 12:00 1:00
Чонгар 13:00 2:00
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час) 3:30 (змiна часового поясу +1 час)
Судак 16:00 5:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 7:00
Час прибуття 16:00
Час вiправлення 20:00
Час прибуття 5:00
Вартість 800грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Сонячна долина

Сонячна Долина, яка розташувалася за хребтом Токлук, не просто так має таку світлою назвою. У цьому місці зібрано найбільшу кількість сонячних годин в Криму. Крім прекрасно наповнених пляжів, різноманітних закладів, Долина, як і весь район Судака, відома своїми виноградниками. Найбільш ранні плантації тут були розбиті ще древніми греками. З того часу корінні жителі зуміли зберегти унікальні сорти винограду, якими зараз і дивують.

Судакские пляжі розтягнулися на 2.5 кілометра від Фортечний гори до мису. У зв'язку з невеликою глибиною моря, вода біля берегів нагрівається досить скоро. Величезних хвиль тут не побачити, в слідстві присутності пірсів і огорожі горами з усіх боків.

Місцеві пляжі - це гравій всіх відтінків сірого, який оточений затокою і скелями, що додають місця особливої барвистості. Судак є самостійним курортом, який володіє званням центру гірського туризму.

Чудові місцеві пляжі - це не лише ледачий відпочинок на тепленьке пісочку або дрібної гальці. На березі є все потрібне для справжнього відпустки, сюди входять парасольки, кабіни, душові, безліч магазинчиків і кафешок. Крім цього відпочиваючим щодня пропонуються незабутні катання на різних видах водного транспорту. Коротше кажучи, туристична інфраструктура тут процвітає.

Як швидше доїхати до Судака

На сьогодні це питання є нагальним, адже через скасування прямого транспортного сполучення з кримськими містами, які бажають відвідати родичів або погрітися на вже давно улюбленому кримському сонечку, доводиться долати довгий шлях з декількома пересадками.

Серед варіантів, якими можна з легкістю дістатися до Криму за маршрутом «Дніпро - Судак» і багатьом іншим, оптимальними на сьогодні є автобусні перевезення. Це не тільки демократично, але і швидко. Тим більше з компанією Premium BUS у вас не буде потреби хвилюватися про проходження кордону - вирішивши відправитися на море з нами, вам варто лише забронювати місце на бажану дату. Premium BUS довезе з комфортом в Судак.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202