Дніпро - Феодосія поїздка на море, мікроавтобус. Телефонуйте!
Лого PremiumBus
Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ 8:00 19:00
Запорiжжя 9:30 20:30
Васильевка 10:30 21:30
Мелiтополь 12:00 23:00
Чонгар 13:00 0:00
Джанкой 14:30(змiна часового поясу +1 час) 1:30(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 16:00 3:00
Феодосiя (650 грн) 18:00 5:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 8:00
Время прибытия 18:00
Время отправления 19:00
Время прибытия 5:00
Стоимость 750грн
Пункт отправления Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

"Дніпро - Феодосія" від Premium BUS

Відпочинок в Криму є довгоочікуваною часом. Якщо у вас виникають питання, як правильно організувати його і не промахнутися з комфортних подорожжю на море, транспортна компанія Premium BUS готова надати вам детальну допомогу з відповідями на всі, які вас цікавлять.

Інформація по маршруту

Від Дніпропетровська до Феодосії 494 кілометри, які долаються за 10 годин, з огляду на проходження кордону.

Квитки на автобус мерседес спринтер «Дніпропетровськ - Феодосія» слід бронювати заздалегідь. У курортний сезон, транспорт на море з Дніпра відправляється двічі на день щодня о 8:00, 19:00 і проїжджає такі міста, як:

  • Запоріжжя – в 9:30, 20:30;
  • Василівка – 10:30, 21:30;
  • Мелітополь – 12:00, 23:00;
  • Чонгар – 13:00, 00:00;
  • Джанкой – 14:30, 1:30;
  • Сімферополь – 16:00, 3:00;
  • Феодосія – 18:00, 5:00.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

Незаперечні плюси, пропоновані Premium BUS

Професійні водії транспортної компанії Premium BUS відповідально ставляться до всіх своїх обов'язків і володіють великим досвідом безпечних пасажирських перевезень на море. У свою безпеку ви можете бути впевненими на сто відсотків, тому що крім професійності водіїв, у нас регулярно проводиться технічне обслуговування всього автопарку (автобуси, маршрутки і мінівени), завдяки чому ми уникаємо поломок і аварій в дорозі. Виходячи з усього вищесказаного, скориставшись послугами компанії Premium BUS, можете бути впевнені, що за маршрутом «Дніпропетровськ - Феодосія вас доставлять безпечно.

Інформація до прочитання при перетині кримської кордону

При звичайній завантаженості прохід митного контролю без пішоходів займе в районі години. Звичайно ж, якщо нікому не спаде на думку провезти з собою що-небудь заборонене.

З нами проходження кримської кордону проходить без пересадок і пішого переходу «буферної зони».

Запам'ятайте! Водій завжди повинен знати, що і кого він везе. Виходячи з цього, прохання до вас, нашим клієнтам, обговорювати всі дрібниці з диспетчером заздалегідь, щоб ми могли донести інформацію до водія маршруту «Дніпро - Крим», ніж ми уникнемо будь-які неприємні нюанси на контролях.

Курортна Феодосія

Даний місто розташувався біля моря, в затоці на південно-східного боку півострова. Крім самої Феодосії, цей район включає в себе безліч селищ, заради яких багато і приїжджають до Криму і це Коктебель, Приморський, Берегове, Курортне і інші.

Як і на будь-якому іншому курорті, тут чудово розвинена інфраструктура, тому приїхавши сюди, можна з легкістю поєднувати незабутні розваги зі спокійним відпочинком. На місцевих берегах встановлені надувні гірки, навіси, в прокат можна взяти водні мотоцикли, катамарани і покататися на різних прибережних атракціонах. Коротше кажучи, тут є все, чого душа може побажати. А ввечері тут можна пройтися по шикарній набережній, відпочити в комфортному закладі, різноманітних диско барах, клубах та інших закладах.

Доставка пасажирів по маршруту Дніпро - Феодосія компанією Premium BUS відбувається максимально комфортно і швидко. Бажаючи відвідати Крим, звертайтеся до наших менеджерів, які з радістю дадуть відповідь на будь-які, що цікавлять вас, питання.

Керч

Це місто є одним з найбільших промислових кримських міст, значним транспортним вузлом і приголомшливою курортною зоною. Приїжджих привертає багаті звичаї і історія, а, можливо, таємниче змішання сучасності і давності, а, можливо, барвисте узбережжі з чистим морем. У будь-якому випадку, місто гідне відвідування.

Керч є одним з найстаріших селищ півострова, тому цікавих містечок тут величезна кількість. Серед найпопулярніших:

  • Великі Мітрідатські сходи і сама гора Мітрідат;
  • археологічні знахідки міста Пантікапей, що розташувалися на горі;
  • монумент Слави, створений в пам'ять подій Великої Вітчизняної. Крім вищеназваного, тут є чимало інших не менш помітних споруд;
  • Царський курган, гробниця одного з численних правителів Боспорської держави;
  • Два стародавніх селища, що розташувалися на схід від Пантікапея;
  • Османська цитадель, що був багатозначним тактичним суб'єктом Османської імперії;
  • Фортеця Керч, зведена ще в 19 столітті.

Будучи прихильником історії, ви повинні відвідати один з найдавніших музеїв не тільки в районі півострова, але і в окрузі країни - Керченський історико-культурний заповідник. Тут у вас є можливість побачити унікальну колекцію зразків античного мистецтва і справжніх розкопок Боспорської держави.

Золота Комора також мало кого залишає байдужою. Любителям храмів, рекомендуємо не пропустити найстарішу кримську церкву Святого Іоанна Предтечі.

Ну а приїхавши до Керчі з дітками, і просто бажаючи трохи розважитися - вирушайте на страусину ферму «Екзотик» або ж в Музей морської фауни і флори, звідки ваші дітки вийдуть неймовірно щасливими.