Дніпро-Ялта поїздка на море, мікроавтобус. Телефонуйте!
Лого PremiumBus
Мiсто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 20:00 8:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 21:00 9:00
Запоріжжя (Ашан, Набережна Заводська) 22:30 10:30
Мелiтополь (Автовокзал) 1:30 13:30
Чонгар 3:00 15:00
Джанкой 4:00(змiна часового поясу +1 час) 16:00(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 6:00 18:00
Алушта 7:00 19:00
Ялта 7:30 19:30

Інформація щодо рейсу

Время отправления 20:00
Время прибытия 7:00
Время отправления 8:00
Время прибытия 19:00
Стоимость 700грн
Пункт отправления Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Дніпро (Дніпропетровськ) - Ялта

Транспортна компанія Premium BUS виробляє перевезення затишними мінівенами спринтерами з Дніпра (Дніпропетровська) в Ялту (і в багато інших міста Кримського півострова) без будь-яких пересадок і піших переходів буферної зони.

На сьогоднішній день зробити поїздку з України в Крим не дуже просто, а які потребують таких переїздах багато. Наша транспортна організація з радістю прийде на допомогу абсолютно кожному. В Premium BUS замовити квиток «Дніпропетровськ - Ялта» можна прямо зараз, а ми в свою чергу, надамо вам комфортабельний трансфер, який доставить вас до Криму.

Подробиці маршруту

Відстань від Дніпра до Ялти складає 542 кілометри, що представляє собою близько 11 годин в дорозі, включаючи проходження кордону.

Виїжджаємо з Дніпропетровська двічі в день, о 19:00 і 8:00 від залізничного вокзалу пл. Вокзальна. По дорозі проїжджаємо наступні міста: Кам'янське (Дніпрдзержинськ) о 20:00 і 9:00, Запоріжжя о 21:30 і 10.30, Василівка 22:00 і 11:00 Мелітополь о 00:30 і 13:30, Чонгар о 02:00 і 15:00, Джанкой о 03:00 і 16:00, Сімферополь о 05:00 і 18:00, Алушту о 06:00 і 19.00. Прибуваємо в Ялту на ЖД Вокзал о 06:30 і 19:30.

По дорозі регулярно здійснюємо зупинки на заправках, де можна перекусити і випити кави, щоб зробити поїздку максимально комфортною.

А ми в свою чергу пропонуємо своїм пасажирам:

  • безпечний і надійний транспорт для поїздок;
  • досвідчених і вихованих водіїв, який допоможуть завантажити / вивантажити багаж;
  • комфорт в дорозі, а саме програвач, що розкладаються сидіння, система клімат-контролю і містке відділення для ваших валіз.

Для того, щоб здійснити поїздку до Криму з Дніпра (Дніпропетровська), потрібно лише зробити один телефонний дзвінок оператору, зв'язатися з нами в вайбере або залишити заявку на сайті premiumbus.com.ua в таблиці онлайн-бронювання. Після цього з вами зв'яжуться співробітники організації і дадуть відповіді на будь-які, що цікавлять вас питання.

Ми розуміємо, що не завжди є можливість під'їжджати на автовокзал за квитком, тому пропонуємо своїм клієнтам замовляти квиток «Дніпропетровськ - Ялта» в максимально комфортних умовах.

Щоб детальніше ознайомитися з цінами і розкладами маршруток, вам варто вибрати потрібний напрямок і перейти на сторінку, де побачите всю необхідну інформацію.

Зручно розмістившись в своєму кріслі вдома, ви можете з легкістю запланувати свою поїздку до Криму на необхідну дату за демократичною ціною.