Днiпро (Днiпропетровськ) - Ялта

Дніпро (Дніпропетровськ) - Ялта

Транспортна компанія Premium BUS виробляє перевезення затишними мінівенами спринтерами з Дніпра (Дніпропетровська) в Ялту (і в багато інших міста Кримського півострова) без будь-яких пересадок і піших переходів буферної зони.

На сьогоднішній день зробити поїздку з України в Крим не дуже просто, а які потребують таких переїздах багато. Наша транспортна організація з радістю прийде на допомогу абсолютно кожному. В Premium BUS замовити квиток «Дніпропетровськ - Ялта» можна прямо зараз, а ми в свою чергу, надамо вам комфортабельний трансфер, який доставить вас до Криму.

Подробиці маршруту

Відстань від Дніпра до Ялти складає 542 кілометри, що представляє собою близько 11 годин в дорозі, включаючи проходження кордону.

Виїжджаємо з Дніпропетровська двічі в день, о 19:00 і 8:00 від залізничного вокзалу пл. Вокзальна. По дорозі проїжджаємо наступні міста: Кам'янське (Дніпрдзержинськ) о 20:00 і 9:00, Запоріжжя о 21:30 і 10.30, Василівка 22:00 і 11:00 Мелітополь о 00:30 і 13:30, Чонгар о 02:00 і 15:00, Джанкой о 03:00 і 16:00, Сімферополь о 05:00 і 18:00, Алушту о 06:00 і 19.00. Прибуваємо в Ялту на ЖД Вокзал о 06:30 і 19:30.

По дорозі регулярно здійснюємо зупинки на заправках, де можна перекусити і випити кави, щоб зробити поїздку максимально комфортною.

А ми в свою чергу пропонуємо своїм пасажирам:

  • безпечний і надійний транспорт для поїздок;
  • досвідчених і вихованих водіїв, який допоможуть завантажити / вивантажити багаж;
  • комфорт в дорозі, а саме програвач, що розкладаються сидіння, система клімат-контролю і містке відділення для ваших валіз.

Для того, щоб здійснити поїздку до Криму з Дніпра (Дніпропетровська), потрібно лише зробити один телефонний дзвінок оператору, зв'язатися з нами в вайбере або залишити заявку на сайті premiumbus.com.ua в таблиці онлайн-бронювання. Після цього з вами зв'яжуться співробітники організації і дадуть відповіді на будь-які, що цікавлять вас питання.

Ми розуміємо, що не завжди є можливість під'їжджати на автовокзал за квитком, тому пропонуємо своїм клієнтам замовляти квиток «Дніпропетровськ - Ялта» в максимально комфортних умовах.

Щоб детальніше ознайомитися з цінами і розкладами маршруток, вам варто вибрати потрібний напрямок і перейти на сторінку, де побачите всю необхідну інформацію.

Зручно розмістившись в своєму кріслі вдома, ви можете з легкістю запланувати свою поїздку до Криму на необхідну дату за демократичною ціною.

 

Мiсто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 20:00 8:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 21:00 9:00
Запоріжжя (Ашан, Набережна Заводська) 22:30 10:30
Мелiтополь (Автовокзал) 1:30 13:30
Чонгар 3:00 15:00
Джанкой 4:00(змiна часового поясу +1 час) 16:00(змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 6:00 18:00
Алушта 7:00 19:00
Ялта 7:30 19:30

Інформація щодо рейсу

Время отправления 20:00
Время прибытия 7:00
Время отправления 8:00
Время прибытия 19:00
Стоимость 700грн
Пункт отправления Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202