Днiпро (Днiпропетровськ) - Севастополь

Дніпро (Дніпропетровськ) - Севастополь від Premium BUS

Не так давно для того, щоб дістатися по маршруту «Дніпропетровськ - Севастополь» треба було довгий час провести в довгих чергах, щоб придбати квиток на поїзд чи автобус. Від єдиної лише думки хотілося переглянутися свій розклад і скасувати всі поїздки. Але сьогодні можна з легкістю все цього уникнути. Для цього вам знадобитися скористатися послугами транспортної компанії Premium BUS, які з радістю доставлять вас за бажаним маршрутом. В дорозі ви проведете 12 годин (з урахуванням кордону), адже відстань від Дніпропетровська до Севастополя становить 545 кілометрів.

Відправляються маршрутки Мерседес Спринтер до Севастополя, місткістю в 8-12 чоловік, двічі в день:

  • Дніпропетровськ – 8:00, 20:00;
  • Кам'янське (Дніпродзержинськ) – 8:30, 20:30;
  • Запоріжжя 9:30, 21:30;
  • Василівка – 10:30, 22:00;
  • Мелітополь – 11:30, 00:00;
  • Чонгар – 12:30, 1:00;
  • Джанкой – 14:00, 2:30 (зміна часового поясу в зимовий період часу);
  • Сімферополь – 15:30, 4:30;
  • Севастополь – 19:00, 6:30.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на ЖД вокзал. По дорозі робимо регулярні зупинки на заправках WOG.

З Premium BUS вам буде комфортно

Ми подбали, щоб після тривалого перебування в дорозі наші клієнти відчували себе бадьоро і не сильно втомленими. У наших сучасних автобусах мерседес спринтер є все необхідне для комфорту:

  • зручні сидіння з м'якими підголовниками, ременями і розкладними спинками;
  • панорамні вікна для милувань приголомшливими видами;
  • кондиціонер, що дозволяє в короткі терміни провітрювати салон;
  • приємна музика, що піднімає настрій і налаштовує на позитивний лад.

Ми стежимо за чистотою та справністю нашого транспорту, розуміючи, що саме від цього залежить комфорт кожного.

Що привезти з Севастополя

Найкращим місцем для різноманітних покупок тут є маленький місцевий ринок, де можна купити розписні тарілки, морські мушлі, магнітики і безліч інших сувенірів. Радимо з акцентувати свою увагу на виробах з ялівцю, наборах масел і, звичайно ж, продукції місцевого заводу ігристих вин і сувенирчиков військово-морської тематики.

Що подивитися в Севастополі

Саме час хапатися за голову, ознайомлюючись зі списком пам'яток міста-героя і бажаючи все з цього побачити. Тут є, що відвідати і так відразу навіть не розібратися, з чого саме слід починати. Радимо піднятися по Синопській сходах на гору. Ця вершина є місцем, де розміщений двадцяти метровий вождь пролетаріату. Тут є оглядовий майданчик, з якої вашому погляду відкриються чудові краєвиди і гаваней, а також вам легко буде оглянути основні орієнтири в місті і вибрати щось, що вразило вас найбільше.

Адміралтейський собор Св. Володимира в Севастополі

Цей Собор є найвідомішим пам'ятником православної архітектури дев'ятнадцятого століття. Він має один купол і виконаний в стилі візантійського храму 10-го століття. Сюди варто приїхати, як мінімум, щоб глянути на особливий внутрішній декорування (на стінах немає жодної ікони, тут на їх місці розташовані мармурові плити з іменами тридцяти трьох героїв першої оборони, яких вшанували орденом Св.Георгія). Крім цього, тут є місця поховання адміралів.

 

Місто виїзду Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 8:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 8:30
Запорiжжя 9:30
Василiвка 10:30
Мелiтополь 12:00
Чонгар 13:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30
Ялта 17:30
Прибуття в Севастополь 19:30

Інформація щодо рейсу

Время отправления 20:00
Время прибытия 7:00
Время отправления 8:00
Время прибытия 19:00
Стоимость 700грн
Пункт отправления Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Панорама «Оборона Севастополя»

По центру Холма, де давним-давно притулився четвертий бастіон, зараз розташований найбільший пам'ятник першої оборони Севастополя. Саме ця пам'ятка найбільш відвідувана в усьому місті.

До п'ятдесятиріччя оборони Комітет з реконструкції пам'яток вирішив обезсмертити пам'ять героїв, які беруть участь у події, і створити панораму, яка змогла б відтворити найважливіші події минулих днів. Виготовлення панорами замовили відомому майстрові Ф.Рубо, який в свою чергу, дуже серйозно підійшов до справи, провівши далеко не один день в місті, спостерігаючи за всім, зображуючи начерки на місцях боїв, читаючи документи і розмовляючи з очевидцями. Закінчив роботу майстер в Мюнхені, де багато представників Баварської академії працювали над твором.

Аквапарк «Зурбаган»

До Севастополя варто, звичайно, приїхати, щоб ближче ознайомитися з історією, відвідати безліч музеїв і поглянути на місця боїв, але яку відпустку може пройти без розваг ?! Історія історією, але набратися яскравих вражень, просто радіючи, не тільки непогано було б, але і однозначно потрібно. Аквапарк стане підходящим місцем для незабутнього відпочинку.

Цей аквапарк є справжнім комплексом водних розваг, який розрахований на дві тисячі гостей одночасно. Тутешні атракціони розділені за віковими групами, що забезпечує зручність і безпеку. Для кожного віку є безліч гірок і басейнів, які залишать про себе лише найприємніші спогади.

Відвідати Севастополь необхідно хоча б раз в житті. Транспортна компанія Premium BUS відвезе вас не тільки в Криму, але і доставить додому назад по маршруту «Дніпропетровськ - Севастополь.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202