Дніпро - Севастополь поїздка на море, мікроавтобус. Телефонуйт
Лого PremiumBus
Місто виїзду Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 8:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 8:30
Запорiжжя 9:30
Василiвка 10:30
Мелiтополь 12:00
Чонгар 13:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час)
Сiмферополь 15:30
Ялта 17:30
Прибуття в Севастополь 19:30

Інформація щодо рейсу

Время отправления 20:00
Время прибытия 7:00
Время отправления 8:00
Время прибытия 19:00
Стоимость 700грн
Пункт отправления Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

 

Дніпро (Дніпропетровськ) - Севастополь від Premium BUS

Не так давно для того, щоб дістатися по маршруту «Дніпропетровськ - Севастополь» треба було довгий час провести в довгих чергах, щоб придбати квиток на поїзд чи автобус. Від єдиної лише думки хотілося переглянутися свій розклад і скасувати всі поїздки. Але сьогодні можна з легкістю все цього уникнути. Для цього вам знадобитися скористатися послугами транспортної компанії Premium BUS, які з радістю доставлять вас за бажаним маршрутом. В дорозі ви проведете 12 годин (з урахуванням кордону), адже відстань від Дніпропетровська до Севастополя становить 545 кілометрів.

Відправляються маршрутки Мерседес Спринтер до Севастополя, місткістю в 8-12 чоловік, двічі в день:

  • Дніпропетровськ – 8:00, 20:00;
  • Кам'янське (Дніпродзержинськ) – 8:30, 20:30;
  • Запоріжжя 9:30, 21:30;
  • Василівка – 10:30, 22:00;
  • Мелітополь – 11:30, 00:00;
  • Чонгар – 12:30, 1:00;
  • Джанкой – 14:00, 2:30 (зміна часового поясу в зимовий період часу);
  • Сімферополь – 15:30, 4:30;
  • Севастополь – 19:00, 6:30.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на ЖД вокзал. По дорозі робимо регулярні зупинки на заправках WOG.

З Premium BUS вам буде комфортно

Ми подбали, щоб після тривалого перебування в дорозі наші клієнти відчували себе бадьоро і не сильно втомленими. У наших сучасних автобусах мерседес спринтер є все необхідне для комфорту:

  • зручні сидіння з м'якими підголовниками, ременями і розкладними спинками;
  • панорамні вікна для милувань приголомшливими видами;
  • кондиціонер, що дозволяє в короткі терміни провітрювати салон;
  • приємна музика, що піднімає настрій і налаштовує на позитивний лад.

Ми стежимо за чистотою та справністю нашого транспорту, розуміючи, що саме від цього залежить комфорт кожного.

Що привезти з Севастополя

Найкращим місцем для різноманітних покупок тут є маленький місцевий ринок, де можна купити розписні тарілки, морські мушлі, магнітики і безліч інших сувенірів. Радимо з акцентувати свою увагу на виробах з ялівцю, наборах масел і, звичайно ж, продукції місцевого заводу ігристих вин і сувенирчиков військово-морської тематики.

Що подивитися в Севастополі

Саме час хапатися за голову, ознайомлюючись зі списком пам'яток міста-героя і бажаючи все з цього побачити. Тут є, що відвідати і так відразу навіть не розібратися, з чого саме слід починати. Радимо піднятися по Синопській сходах на гору. Ця вершина є місцем, де розміщений двадцяти метровий вождь пролетаріату. Тут є оглядовий майданчик, з якої вашому погляду відкриються чудові краєвиди і гаваней, а також вам легко буде оглянути основні орієнтири в місті і вибрати щось, що вразило вас найбільше.

Адміралтейський собор Св. Володимира в Севастополі

Цей Собор є найвідомішим пам'ятником православної архітектури дев'ятнадцятого століття. Він має один купол і виконаний в стилі візантійського храму 10-го століття. Сюди варто приїхати, як мінімум, щоб глянути на особливий внутрішній декорування (на стінах немає жодної ікони, тут на їх місці розташовані мармурові плити з іменами тридцяти трьох героїв першої оборони, яких вшанували орденом Св.Георгія). Крім цього, тут є місця поховання адміралів.

Панорама «Оборона Севастополя»

По центру Холма, де давним-давно притулився четвертий бастіон, зараз розташований найбільший пам'ятник першої оборони Севастополя. Саме ця пам'ятка найбільш відвідувана в усьому місті.

До п'ятдесятиріччя оборони Комітет з реконструкції пам'яток вирішив обезсмертити пам'ять героїв, які беруть участь у події, і створити панораму, яка змогла б відтворити найважливіші події минулих днів. Виготовлення панорами замовили відомому майстрові Ф.Рубо, який в свою чергу, дуже серйозно підійшов до справи, провівши далеко не один день в місті, спостерігаючи за всім, зображуючи начерки на місцях боїв, читаючи документи і розмовляючи з очевидцями. Закінчив роботу майстер в Мюнхені, де багато представників Баварської академії працювали над твором.

Аквапарк «Зурбаган»

До Севастополя варто, звичайно, приїхати, щоб ближче ознайомитися з історією, відвідати безліч музеїв і поглянути на місця боїв, але яку відпустку може пройти без розваг ?! Історія історією, але набратися яскравих вражень, просто радіючи, не тільки непогано було б, але і однозначно потрібно. Аквапарк стане підходящим місцем для незабутнього відпочинку.

Цей аквапарк є справжнім комплексом водних розваг, який розрахований на дві тисячі гостей одночасно. Тутешні атракціони розділені за віковими групами, що забезпечує зручність і безпеку. Для кожного віку є безліч гірок і басейнів, які залишать про себе лише найприємніші спогади.

Відвідати Севастополь необхідно хоча б раз в житті. Транспортна компанія Premium BUS відвезе вас не тільки в Криму, але і доставить додому назад по маршруту «Дніпропетровськ - Севастополь.