Рейс "Дніпро (Дніпропетровськ) - Сімферополь"

Щорічно пасажирські перевезення пасажирів з Дніпра (Дніпропетровська) до Сімферополя стають затребуваними. Поїздки на море, в гості до знайомих або родичів, або у відрядження - невід'ємна частина життя кожного. Але не у кожного є можливість купувати особистий транспорт. Крім цього, багато хто стикався з проблемою покупки квитків в касах з сервісом, який залишає бажати кращого. Ці недоліки можуть несприятливо позначитися на майбутній поїздці, але уникнути всього цього можна за допомогою Premium BUS.

Пропоновані гідності

Забезпечити всім бажаючим мобільність і вільне переміщення можна, замовивши квиток на маршрут «Дніпропетровськ - Сімферополь» в Premium BUS, адже ми спеціалізуємося на пасажирських перевезеннях і маємо великий досвід роботи в цій сфері.

Компанія Premium BUS вже давно довела свою конкурентоспроможність і заслужила довіру багатьох клієнтів. І це не просто слова, адже співпраця з нашою організацією має масу плюсів, до яких відносяться:

  • місткі затишні мікроавтобуси спринтери;
  • професійні, досвідчені і ввічливі водії;
  • комфортний рейс, щоденні відправлення і мінімальні терміни поїздки;
  • зручність і безпеку під час поїздки;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • доступні ціни.

Подробиці маршруту до Сімферополя

Premium BUS пропонує всім бажаючим рейс «Дніпропетровськ - Сімферополь» щодня, круглий рік. Ми не висаджуємо своїх пасажирів на кордоні і буферну зону ви не проходите пішки.

Відстань від Дніпра до Сімферополя становить 460 кілометрів, а це 8 годин, з урахуванням проходження кордону.

Відправляється маршрутка о 8:00 і о 20:00, від Залізничного Вокзалу. По дорозі проїжджає такі міста, як Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Мелітополь, Василівка, Чонгар, Джанкой і прибуває до Сімферополя на Залізничний вокзал. По дорозі регулярно відбуваються зупинки на заправках WOG.

Більш докладно про графік і умови поїздок по маршруту «Дніпропетровськ - Сімферополь» можна дізнатися на офіційному сайті нашої компанії premiumbus.com.ua

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 8:00 20:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 8:30 20:30
Запорiжжя 9:30 21:30
Василiвка 10:30 22:30
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:30 1:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час) 2:30 (змiна часового поясу +1 час)
Прибуття в Сiмферополь 15:30 3:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 8:00
Час прибуття 15:30
Час вiправлення 20:00
Час прибуття 3:30
Вартість 650грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!