Днiпро (Днiпропетровськ) - Сімферополь

Рейс "Дніпро (Дніпропетровськ) - Сімферополь"

Щорічно пасажирські перевезення пасажирів з Дніпра (Дніпропетровська) до Сімферополя стають затребуваними. Поїздки на море, в гості до знайомих або родичів, або у відрядження - невід'ємна частина життя кожного. Але не у кожного є можливість купувати особистий транспорт. Крім цього, багато хто стикався з проблемою покупки квитків в касах з сервісом, який залишає бажати кращого. Ці недоліки можуть несприятливо позначитися на майбутній поїздці, але уникнути всього цього можна за допомогою Premium BUS.

Пропоновані гідності

Забезпечити всім бажаючим мобільність і вільне переміщення можна, замовивши квиток на маршрут «Дніпропетровськ - Сімферополь» в Premium BUS, адже ми спеціалізуємося на пасажирських перевезеннях і маємо великий досвід роботи в цій сфері.

Компанія Premium BUS вже давно довела свою конкурентоспроможність і заслужила довіру багатьох клієнтів. І це не просто слова, адже співпраця з нашою організацією має масу плюсів, до яких відносяться:

  • місткі затишні мікроавтобуси спринтери;
  • професійні, досвідчені і ввічливі водії;
  • комфортний рейс, щоденні відправлення і мінімальні терміни поїздки;
  • зручність і безпеку під час поїздки;
  • індивідуальний підхід до кожного;
  • доступні ціни.

Подробиці маршруту до Сімферополя

Premium BUS пропонує всім бажаючим рейс «Дніпропетровськ - Сімферополь» щодня, круглий рік. Ми не висаджуємо своїх пасажирів на кордоні і буферну зону ви не проходите пішки.

Відстань від Дніпра до Сімферополя становить 460 кілометрів, а це 8 годин, з урахуванням проходження кордону.

Відправляється маршрутка о 8:00 і о 20:00, від Залізничного Вокзалу. По дорозі проїжджає такі міста, як Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Мелітополь, Василівка, Чонгар, Джанкой і прибуває до Сімферополя на Залізничний вокзал. По дорозі регулярно відбуваються зупинки на заправках WOG.

Більш докладно про графік і умови поїздок по маршруту «Дніпропетровськ - Сімферополь» можна дізнатися на офіційному сайті нашої компанії premiumbus.com.ua

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Днiпропетровськ (зал. вокзал пл. Вокзальна) 8:00 20:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 8:30 20:30
Запорiжжя 9:30 21:30
Василiвка 10:30 22:30
Мелiтополь 12:00 0:00
Чонгар 13:30 1:30
Джанкой 14:30 (змiна часового поясу +1 час) 2:30 (змiна часового поясу +1 час)
Прибуття в Сiмферополь 15:30 3:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 8:00
Час прибуття 15:30
Час вiправлення 20:00
Час прибуття 3:30
Вартість 650грн
Пункт відправлення Днiпро

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202