Євпаторія - Днiпро (Днiпропетровськ)

"Євпаторія - Дніпро (Дніпропетровськ)" від Premium BUS

Транспортна компанія Premium BUS регулярно здійснює пасажирські перевезення по маршруту Євпаторія Дніпропетровськ та інших напрямках. За весь цей час ми встигли заслужити любов і довіру багатьох клієнтів, які знають, що комфортно доїхати на море і назад можна зручно з нами.

Інформація про розклад маршруту

Відстань між Євпаторією і Дніпром становить 499 км, що в дорозі займає близько 11 годин, з огляду на проходження кордону.

Рейси "Євпаторія - Дніпропетровськ" відбуваються комфортабельними німецькими автобусами мерседес спринтерами, місткістю в 8 - 12 осіб, які регулярно проходять технічний огляд.

Автобус з Євпаторії їде двічі в день за таким графіком:

 • Євпаторія – 20:00, 8:00;
 • Сімферополь – 21:30, 9:30;
 • Джанкой – 22:30, 10:30;
 • Чонгар – 0:30, 12:30;
 • Мелітополь – 2:30, 14:30;
 • Запоріжжя – 4:00, 16:00;
 • при наборі від трьох пасажирів, заїжджаємо в Кам'янське (Дніпродзержинськ) – 5:00, 17:00;
 • Дніпропетровськ – 6:30, 18:30.

Вирушаємо від магазину ПУД, який біля залізничного вокзалу.

Прибуваємо на Зал. вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

Правила в'їзду на кримський півострів

Для того, щоб перетнути кордон (на Перекопському перешийку) українцеві достатньо володіти «внутрішнім» паспортом країни. А ось громадянам Росії перетнути кордон на маршрутці через пропускні пункти не вийде ні в одному з напрямків, навіть при присутності закордонного паспорта, наявність якого обов'язкова.

Дозволені до провезення особисті речі громадян:

Сукупна вартість продуктів, взятих з собою, не повинна перевищувати 10 тисяч гривень, а загальна вага не повинен становити більше 50 кілограм на одну людину.

Наша компанія не дозволить, щоб будь-хто з клієнтів хвилювався і переживав під час перетину кримської кордону. Для водіїв така поїздка не є першою, і вони чудово обізнані усіма нюансами подолання митниці. Вони підкажуть вам, що вам слід зробити, щоб в короткі терміни пройти контроль.

І, до речі, вам не потрібно буде залишати маршрутку в «буферній зоні». Ви сіли в автобус Євпаторії і доїдете до Дніпропетровська, без різних пішохідних проходів.

Бажаєте без турбот проводити свої відпустки? тоді

 • звертайтеся в Premium BUS;
 • бронюйте квиток;
 • збирайте свій відпускний багаж;
 • займайте своє місце в автобусі в день відправлення;
 • насолоджуйтеся своєю подорожжю.

Водії premium BUS володіють хорошим досвідом водіння, пунктуальністю і вихованістю, це зробить поїздку Євпаторія - Дніпропетровськ комфортним і безпечним. Наша транспортна компанія підібрала зручний графік і час відправлення, щоб у кожного з вас була можливість заздалегідь спланувати своє відправлення з моря.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Євпаторія 20:00 8:00
Сiмферополь 21:30 9:30
Джанкой 22:30 (змiна часового поясу - 1 час) 10:30 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 0:30 12:30
Мелiтополь 2:30 14:30
Запорiжжя 4:00 16:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 5:00 17:00
Днiпропетровськ 6:30 18:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 20:00
Час прибуття 6:30
Час вiправлення 8:00
Час прибуття 18:30
Вартість 700 грн (1700 руб)
Пункт відправлення Євпаторія

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Саки - кращий грязьовий курорт Криму

Щорічно затребуваність курорту невпинно зростає і сакські лікарні бажають відвідати мільйони людей, сподіваючись отримати неймовірне зцілення. В цьому році, Саки внесли в першу десятку відомих грязьових курортів.

Для повного щастя тут варто зануритися в цілюще озеро інакше навіщо ви їхали в Саки

Не можна відвідати Крим, що не доторкнувшись до рідкісної цінності півострова - сакским грязям. Навіть якщо вас не назвеш санаторним туристом, то бруд знайти вам все-одно не складе труднощів. Тут для цього досить зайти в неглибоке солоне озеро, яке розташувалося в окрузі міста, і почерпнути з дна чудотворного болітця.

М'яка суміш, схожа з маслом, має вельми яскравий аромат сірководню, але оцінюється в мільйони. В єдиному грамі мулу налічують безліч мікроорганізмів, які не припиняють свою роботу ні на секунду, утворюючи активні біологічні сполуки.

Чи не бажаєте загадати бажання?!

Для всіх бажаючих стати ближче до заповітного бажання, в центрі Сак встановлена містичний величезний камінь з чудо-відбитком. Тутешні жителі твердять, що він здатний втілити в життя будь-яке бажання. Кажуть, що брила отримує свою силу виходячи зі свого вдалого місця розташування, підживлюючи від багатої лікувальної землі.

Рекомендуємо відвідати палац А. Романова

Туристи вражаюче розповіддю, пов'язаних з, як ви гадаєте, чи правильно, грязелікуванням

Коли Микола 2 дізнався про лікувальні грязьових властивості місцевого озера, він розпорядився, щоб для цесаревича, який хворів на гемофілію, регулярно добувалася місцева бруд. Влітку цілющу грязь привозили в бочках, а всі процедури приймалися Олексієм на балконі, який прогрівався жаркими сонячними променями. Коли Олексій поїхав з Криму, він продовжив своє зцілення в Петербурзі і незабаром стало спостерігатися поліпшення його стану.

Стверджують, що імператор бажав перевезти цесаревича в цей грязьовий місто і наказав побудувати на березі палац. Нині тут розташувався єдиний на всій земній кулі музей історії формування грязелікування.

А бронтозаврів ви бачили?

На витонченому тлі озера можна побачити навіть бронтозавра. Цей пам'ятник є одним з перших в країні пам'ятників динозаврам. Унікальний пам'ятник встановили ще в роки Сталіна, коли створювалися лише монументи монстрам партій. Але творець з Криму ризикнув і створив бронтозавра, що бореться з трьома хижаками.

За час Великої Вітчизняної пам'ятник був позбавлений хвоста і одного супротивника. У мирний час «Бронтік» відновили.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202