Керч - Днiпро (Днiпропетровськ)

Маршрут «Керч - Дніпропетровськ»

Пасажирські перевезення вельми активно увійшли в звичайне життя сучасної людини. Саме тому транспортна компанія Premium BUS і сформувала свою роботу в даній сфері. Ми надаємо нашим клієнтам міжміські рейси в найрізноманітніших напрямів. Звернувшись до нас, кожен з вас отримає абсолютно безкоштовну консультацію про будь-якому маршруті на мінівені мерседес спринтер і Віто. А з нашими менеджерами ви погодите ідеальну для вас дату, комфортний час відправлення і прибуття маршрутки «Керч - Дніпропетровськ».

У нас можна придбати квиток на поїздки як по Україні, так і в Крим. В Premium BUS кожен отримає бездоганну організацію перевезення по потрібному маршруту і за розумною ціною.

Ми забезпечимо всіх комфортними умовами не тільки в дорозі, але і в процесі оформлення замовлення.

Транспортної компанії Premium BUS дорогий кожен клієнт, тому ми пропонуємо лише якісні послуги і демократичну вартість квитка «Керч - Дніпропетровськ».

Деталі маршруту «Керч - Дніпропетровськ»

Відстань від Керчі до Дніпропетровська становить 578 кілометрів, що в дорозі займає 12 годин, з урахуванням проходження кордону.

Відправляється маршрутка з Керчі від автовокзалу в Дніпро (Дніпропетровськ) двічі на день (в літній період часу), вранці 7:00 і ввечері 17:00. І прибуваємо на Авто і Ж / д вокзали о 18:00 і о 6:00, по шляху проїжджаємо такі міста і населені пункти, як Горностаївка, Ботальное, Приморський, Феодосія, Радянський, Джанкой, контрольно-пропускний пункт Чонгар, Мелітополь, Василівка і Запоріжжя.

В дорозі робимо всі необхідні санітарні зупинки, а також невеликі перерви на каву на зручних заправках WOG та ATAN.

Транспортна компанія Premium BUS - це:

  • Можливість вибору
    Ми підберемо ідеальний рейс саме для вас, адже у нас є великий вибір за часом відправлення та прибуття.
  • Гарантія маршруту
    Кожен рейс здійснюється виключно за графіком, заздалегідь обумовленим нашим диспетчером.
  • Комфорт і затишок
    Сучасні маршрутки німецької якості регулярно проходять технічне обслуговування, транспорт обладнаний кондиціонерами, а також зручними сидіннями, багажним відсіком, і всім необхідним.
  • Професіоналізм персоналу
    Ввічливі диспетчери допоможуть підібрати підходящий маршрут і дадуть відповідь на всі, що виникли у вас, питання щодо рейсу. Водії мають стаж водіння автобусів не менше восьми років.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Керч (1900 руб 7:00 19:00
Феодосiя (1700 руб) 8:00 20:00
Сiмферополь 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00
Василiвка 15:00 3:00
Запорiжжя 16:00 4:00
Прибуття в Днiпропетровськ 17:00 5:00

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 7:00
Час прибуття 17:00
Час вiправлення 19:00
Час прибуття 5:00
Вартість 800 грн (2100 руб)
Пункт відправлення Керч

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202