Судак - Днiпро (Днiпропетровськ)

Зручна поїздка за маршрутом "Судак - Дніпропетровськ"

Кожен клієнт важливий для транспортної компанії Premium BUS. Ми возимо на Чорне та Азовське моря.

Вирушаючи з Судака, ви проїдете по такому маршруту: Джанкой, Чонгар, Мелітополь, Василівка, Запоріжжя та прибудете в Дніпропетровськ в через 10 годин.

Маршрути з Судака відправляються двічі на день влітку і один раз взимку:

 • Судак - 9:30, 21:30;
 • Джанкой - 11:00, 23:00;
 • Чонгар - 12:30, 00:30;
 • Мелітополь - 14:00, 02:00;
 • Василівка - 15:00, 03:00;
 • Запоріжжя - 16:00, 04:00;
 • Дніпропетровськ - 17:30, 05:30.

Час в дорозі 10 годин, відстань 508 км.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на ЖД вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

Транспортна компанія Premium BUS - це такі гідності:

 • Весь комфортабельний автопарк німецької марки Mercedes Sprinter або Vito за графіком проходить техобслуговування в сервісних центрах;
 • Перед кожним виїздом водії і транспорт проходять поточний огляд;
 • Водії, які працюють у нас, мають багаторічний досвід водіння;
 • Салони пропонованого транспорту завжди чисті і охайні;
 • Наша компанія працює цілий рік, кожен день і по всіх маршрутах.

Автобуси, надані Premium BUS обладнані всіма потрібними приладами для комфортної поїздки кожного. Тут є DVD-плеєр, wi-fi, вбудовані розетки. Якщо потрібно, то кондиціонер охолодить вас в літню пору, а автономний обігрівач і додаткова піч зігріє в холодну пору.

Салон кожного автобуса обладнаний комфортними відкидними сидіннями, дитячими автокрісла (при необхідності), поличками для ручних багажів, розкладним диваном і об'ємним багажним відсіком. Квитки по маршруту «Судак - Дніпропетровськ» (як в сторону моря, так і в зворотний бік) варто бронювати заздалегідь. Крім квитка на звичайну пасажирське перевезення у кожного є можливість замовити місце в бажаному напрямку в індивідуальному порядку.

Судак - місто на південному сході Криму

Його вважають популярним чорноморським курортом і древнім центром виноробства. Судак володіє неймовірно багатою історією, адже вважають, що заснували його в далекому 212 році сугдовскім плем'ям, від яких місто і отримав свою оригінальну назву.

Щороку сюди приїжджає безліч туристів, більшість з яких їдуть, бажаючи шикарно відпочити, милуючись місцевої неймовірною природою. Декому дуже кортить оглянути стародавні руїни, відвідати музеї та льохи винзаводів. А є й ті, душа яких бажає пригод, і вони відправляються в піші прогулянки по місцевості, в спокої насолоджуючись навколишньою красою.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Судак 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00
Василiвка 15:00 3:00
Запорiжжя 16:00 4:00
Днiпропетровськ 17:30 5:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 17:30
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 5:30
Вартість 800 грн (2100 руб)
Пункт відправлення Судак

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Дельфінарій в Судаку

Nemo є дельфінарієм, здатним всім і кожному принести масу радості від комунікації з морськими мешканцями. Просто неможливо не полюбити всіх цих милих створінь, які так старанно виконують складні трюки. Місцеві дельфіни дуже грайливі і доброзичливі, якщо бажаєте в цьому переконатися - приходьте на шоу.

Nemo став не тільки розважальним місцем, але ще на його базі проводять оздоровлення та лікування дітей і дорослих з проблемами опорно-рухового апарату і нервової системи. А ще у кожного бажаючого тут є можливість поплавати з дельфінами.

Винзавод «Судак»

Даний завод вважається філією Масандри і його головною Виготовлювальне одиницею. Саме тут, в Судаку, виготовляють найбільшу складову вин марки «Массандра», в той час, як в самій Масандрі його тільки розливають в пляшки.

На території винзаводу розмістилися льоху, що служили ще князю Потьомкіну. Тут проводять екскурсії, під час яких розповідають про процес виготовлення вин, відвідують льоху і дегустують найвідоміші вина Масандри.

При заводі працює фірмовий магазинчик, де всі бажаючі можуть привезти додому з Судака до Дніпропетровська приголомшливі вина, знаючи, що це оригінал.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202