Зручна поїздка за маршрутом "Судак - Дніпропетровськ"

Кожен клієнт важливий для транспортної компанії Premium BUS. Ми возимо на Чорне та Азовське моря.

Вирушаючи з Судака, ви проїдете по такому маршруту: Джанкой, Чонгар, Мелітополь, Василівка, Запоріжжя та прибудете в Дніпропетровськ в через 10 годин.

Маршрути з Судака відправляються двічі на день влітку і один раз взимку:

 • Судак - 9:30, 21:30;
 • Джанкой - 11:00, 23:00;
 • Чонгар - 12:30, 00:30;
 • Мелітополь - 14:00, 02:00;
 • Василівка - 15:00, 03:00;
 • Запоріжжя - 16:00, 04:00;
 • Дніпропетровськ - 17:30, 05:30.

Час в дорозі 10 годин, відстань 508 км.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на ЖД вокзал. Здійснюємо зупинки на заправках WOG по шляху.

Транспортна компанія Premium BUS - це такі гідності:

 • Весь комфортабельний автопарк німецької марки Mercedes Sprinter або Vito за графіком проходить техобслуговування в сервісних центрах;
 • Перед кожним виїздом водії і транспорт проходять поточний огляд;
 • Водії, які працюють у нас, мають багаторічний досвід водіння;
 • Салони пропонованого транспорту завжди чисті і охайні;
 • Наша компанія працює цілий рік, кожен день і по всіх маршрутах.

Автобуси, надані Premium BUS обладнані всіма потрібними приладами для комфортної поїздки кожного. Тут є DVD-плеєр, wi-fi, вбудовані розетки. Якщо потрібно, то кондиціонер охолодить вас в літню пору, а автономний обігрівач і додаткова піч зігріє в холодну пору.

Салон кожного автобуса обладнаний комфортними відкидними сидіннями, дитячими автокрісла (при необхідності), поличками для ручних багажів, розкладним диваном і об'ємним багажним відсіком. Квитки по маршруту «Судак - Дніпропетровськ» (як в сторону моря, так і в зворотний бік) варто бронювати заздалегідь. Крім квитка на звичайну пасажирське перевезення у кожного є можливість замовити місце в бажаному напрямку в індивідуальному порядку.

Судак - місто на південному сході Криму

Його вважають популярним чорноморським курортом і древнім центром виноробства. Судак володіє неймовірно багатою історією, адже вважають, що заснували його в далекому 212 році сугдовскім плем'ям, від яких місто і отримав свою оригінальну назву.

Щороку сюди приїжджає безліч туристів, більшість з яких їдуть, бажаючи шикарно відпочити, милуючись місцевої неймовірною природою. Декому дуже кортить оглянути стародавні руїни, відвідати музеї та льохи винзаводів. А є й ті, душа яких бажає пригод, і вони відправляються в піші прогулянки по місцевості, в спокої насолоджуючись навколишньою красою.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Судак 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00
Василiвка 15:00 3:00
Запорiжжя 16:00 4:00
Днiпропетровськ 17:30 5:30

Інформація щодо рейсу

Час вiправлення 9:30
Час прибуття 17:30
Час вiправлення 21:30
Час прибуття 5:30
Вартість 800 грн (2100 руб)
Пункт відправлення Судак

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Дельфінарій в Судаку

Nemo є дельфінарієм, здатним всім і кожному принести масу радості від комунікації з морськими мешканцями. Просто неможливо не полюбити всіх цих милих створінь, які так старанно виконують складні трюки. Місцеві дельфіни дуже грайливі і доброзичливі, якщо бажаєте в цьому переконатися - приходьте на шоу.

Nemo став не тільки розважальним місцем, але ще на його базі проводять оздоровлення та лікування дітей і дорослих з проблемами опорно-рухового апарату і нервової системи. А ще у кожного бажаючого тут є можливість поплавати з дельфінами.

Винзавод «Судак»

Даний завод вважається філією Масандри і його головною Виготовлювальне одиницею. Саме тут, в Судаку, виготовляють найбільшу складову вин марки «Массандра», в той час, як в самій Масандрі його тільки розливають в пляшки.

На території винзаводу розмістилися льоху, що служили ще князю Потьомкіну. Тут проводять екскурсії, під час яких розповідають про процес виготовлення вин, відвідують льоху і дегустують найвідоміші вина Масандри.

При заводі працює фірмовий магазинчик, де всі бажаючі можуть привезти додому з Судака до Дніпропетровська приголомшливі вина, знаючи, що це оригінал.