Феодосiя - Днiпро (Днiпропетровськ)

Маршрут "Феодосія - Дніпро (Дніпропетровськ)"

Основною діяльністю транспортної компанії Premium BUS є безпечні та комфортні пасажирські перевезення на море і назад, в тому числі по маршруту «Феодосія - Дніпропетровськ».

Деталі рейсу

Відстань від Феодосії до Дніпропетровська становить 494 кілометри, а це 10 годин на дорозі, враховуючи проходження кордону.

Рейси на маршрут "Феодосія - Дніпропетровськ" відбуваються німецькими мікроавтобусами мерседес спринтер двічі в день:

  • Феодосія – 8:00, 20:00;
  • Джанкой – 11:00, 23:00;
  • Чонгар – 12:30, 0:30;
  • Мелітополь – 14:00, 2:00;
  • Василівка – 15:00, 3:00;
  • Запоріжжя – 16:00, 4:00;
  • Дніпропетровськ – 17:00, 6:00.

Вирушаємо від Церкви, яка знаходиться навпроти Автовокзалу.

Прибуваємо на ЖД вокзал. По дорозі робимо всі необхідні зупинки на заправках.

Переваги поїздок по маршруту з Феодосії в Дніпропетровськ транспортною компанією Premium BUS:

  • перш за все, ми пишаємося нашими професійними водіями, що володіють великим досвідом роботи і вихованістю;
  • цілорічне, щоденне відправлення маршруток у Феодосії і назад в Дніпро (а в літній сезон автобуси відправляються двічі на день);
  • в регулярних маршрутах відправлення не залежить від набору певної кількості пасажирів;
  • наші водії підбирають пасажирів до Криму і назад з будь-яких міст, проїжджаємо по шляху;
  • наші клієнти знаходяться в дорозі близько 12 години + проходження митниці, що займає сорок хвилин;
  • ми пропонуємо найдемократичніші ціни своїм клієнтам;
  • у нас є свій особистий автопарк автобусів, маршруток і мінівенів;
  • ми з легкістю організуємо переїзд будь-якого пасажира або групи пасажирів до Криму і назад.

Феодосія володіє приголомшливою харизмою

Вона дуже витончено прикріпилася до напівроздягненим пагорбах, що виглядає неймовірно красиво. Тут змішані і сувора величність гір, і унікальний золотистий пісочок, і неперевершене море з прекрасними погодними умовами, і лікувальним повітрям. Один з античних міст Європи виглядає вельми молодо і, одночасно з цим, обвіяв особливою романтикою минулих епох.

Чи варто відвідати Феодосію ?!

Відповідь на це питання, звичайно, позитивний. Іншого і чекати не варто, адже це кримський курортний містечко з насиченою історією і безліччю культурних пам'яток. Сюди їдуть не тільки для того, щоб полежати на море або відвідати всілякі екскурсії, тут приємно просто прогулюватися по набережній або трохи відпочити в милій альтанці.

Ви вибирайте курорт Криму, який найбільше підходить вашим відчуттям відпочинку, а транспортна компанія Premium BUS займеться тим, щоб комфортно вас довести. Дорогий додому назад в тому числі по маршруту Феодосія - Дніпропетровськ буде комфортною, приємною і ми вас чекаємо знову.

 

Місто виїзду Час відправлення Час відправлення
Феодосiя 8:00 20:00
Сiмферополь 9:30 21:30
Джанкой 11:00 (змiна часового поясу - 1 час) 23:00 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 12:30 0:30
Мелiтополь 14:00 2:00
Василiвка 15:00 3:00
Запорiжжя 16:00 4:00
Прибуття в Днiпропетровськ 17:00 5:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 8:00
Время прибытия 17:00
Время отправления 20:00
Время прибытия 5:00
Стоимость 750 грн (2000 руб)
Пункт отправления Феодосiя

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Керч - місто з багатою історією і звичаями

Це чистеньке зелене місто знайшло собі затишне містечко на півострові, у Керченської каналу, між двох морів. Керч був колись столицею Боспорського держави, а сьогодні є популярним кримським курортом, великим виробничим містом і містом зі значною транспортною розв'язкою.

Розташування Керчі

Місто розташувалось на сході Керченського півострова. Місцевий ландшафт дуже самобутній - тутешній рельєф має велику кількість річок і ярів. Тут знаходиться відома гора Мітрідат, а в районі - соляні озера і грязьові вулкани, заради яких приїжджають тисячі туристів.

Керченські пляжі

Так як дане місто розташоване в зоні двох морів, відпочиваючи тут, у вас з'являється шикарна можливість, відвідати пляжі як Азовського (з дрібним морем і піщаними пляжами), так і Чорного (піщані пляжі, але вода глибше) узбережжя.

На Азовське море добираються на міському або особистому транспорті, в літній сезон тут систематично ходить маршрутка. Безліч пляжів оснащені вбиральнями, парасольками, а деякі з них оснащені навіть гойдалками для малюків і мангалами.

Чи варто їхати до Керчі?!

Місто Керч вибирають для відпочинку не лише шанувальники теплого моря і пляжів, тому що воно здатне вразити поціновувачів давніх і сучасних історичних подій. Але молодь тут також знайде заняття до душі, адже крім ресторанів і кафе щодня свої двері для гостей відкривають численні клуби і дискотеки.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202