Севастополь - Днiпро (Днiпропетровськ)

Маршрут "Севастополь - Дніпропетровськ" - комфорт і безпеку

Головною діяльністю транспортної компанії Premium BUS є пасажирські перевезення на море і по багатьом іншим маршрутам. Ми володіємо багатим досвідом і пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне обслуговування і комфортні перевезення по маршруту «Севастополь - Дніпропетровськ» на мерседесі спринтері двічі в день:

  • Севастополь – 7:00, 19:00;
  • Ялта – 8:30, 20:30;
  • Алушта – 9:00, 21:00;
  • Джанкой – 12:30, 0:30 (смена часового пояса);
  • Чонгар – 14:30, 2:30;
  • Мелітополь 16:00, 4:00;
  • Василівка – 17:30, 5:30;
  • Запоріжжя – 18:00, 6:00;
  • Кам'янське (Дніпродзержинськ) – 19:30, 7:30;
  • Дніпропетровськ – 20:00, 8:00.

Вирушаємо від Автовокзалу. Прибуваємо на Зал. вокзал.

Їхати від Севастополя до Дніпропетровська 545 кілометрів, що означає, що в дорозі ви проведете 12 годин, з огляду на проходження кордону. По дорозі робимо регулярні зупинки на заправках WOG.

Що саме компанія Premium BUS пропонує своїм клієнтам:

  • Професійних водіїв, що володіють багатим стажем роботи, які крім професіоналізму наділені хорошими людськими якостями (пунктуальністю, вихованістю і готовністю допомогти);
  • Оплата за маршрути можлива в будь-якої грошової одиниці і способом, зручним клієнту (готівковим, безготівковим);
  • Бронь одного місця в маршрутці відбувається після передоплати в 20% (бронь за бажанням);
  • Кожній дитині до 8 років передбачені знижки;
  • Клієнтам, які регулярно користуються нашими послугами, надаються знижки і приємні бонуси;
  • Бронюючи квиток в обидві сторони (з передоплатою, можливий варіант з відкритою датою), на зворотний квиток гарантована знижка;
  • Відхилення поїздки «Севастополь - Дніпро» має здійснюватися не менш, ніж за три доби (переносяться дати і відбувається повернення передоплати лише за умови попередження про відмову три доби);
  • У вартість квитка на поїздку з Севастополя в Дніпро входить ручний багаж і один чемодан (перевіз іншого багажу відбувається з невеликою доплатою).

 

Мiсто виїзду Час вiправлення Час вiправлення
Севастополь 7:00 19:00
Ялта 8:30 20:30
Алушта 9:00 21:00
Джанкой 12:30 (змiна часового поясу - 1 час) 0:30 (змiна часового поясу - 1 час)
Чонгар 14:30 2:30
Мелiтополь 16:00 4:00
Василiвка 17:30 5:30
Запорiжже 18:00 6:00
Кам'янське(Дніпродзержинськ) 19:30 7:30
Прибуття в Днiпропетровськ 20:00 8:00

Інформація щодо рейсу

Время отправления 7:00
Время прибытия 20:00
Время отправления 19:00
Время прибытия 8:00
Стоимость 700 грн (1700 руб)
Пункт отправления Севастополь

 

Крим
Крим Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Рекомендації по відпочинку

Коли мова йде про кримському місті-герої, то досить важко сказати, що він ідеально підходить одним приїжджим і абсолютно не підходить іншим (мовляв, одні знайдуть тут, чим зайнятися, а іншим буде нудно). Зовсім ні.

Вражаючий, колоритний і просто чудовий курорт ніби заздалегідь передбачив той факт, що йому доведеться приймати безліч гостей різного віку. Приїжджі з найрізноманітнішими уподобаннями знайдуть в окрузі заняття до душі.

Користуючись послугами транспортної компанії Premium BUS кожен може бути впевнений в тому, що комфортно доїде до місця призначення і назад по маршруту «Севастополь - Дніпропетровськ» швидко, зручно і за розумною ціною.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202